Jump to content
Dogomania

NIE dla dzieciństwa w schronisku. Szczeniaki proszą o odt/ds.


tripti

Recommended Posts

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malvaaa']ja tez podbijam.

zadnych telefonow nie bylo?

no no, prosze jaki debiut :)[/QUOTE]

niestety nic, jeden Pan dziś zadzwonił w sprawie białych małych, oczywiście podesłałam wszystkie szczeniaki.

W sobotę jeśli wszystko dobrze pójdzie do domku pojedzie biała mała suńka, jest też chętny Pan z Warszawy na białego z brązowymi oczkami ale nie ma samochodu i nie ma jak dojechać, szkoda bo maluch zostanie sam:(

[B]Kto dołoży chociaż 5zł na sunieczki??[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malvaaa']kurcze a nie moze jakos zalatwic transportu? albo chociaz do polowy drogi?[/QUOTE]

no właśnie nie ma jak, mógłby podjechać pociągiem do Żyrardowa ale potem nie ma jak się dostać do schroniska.....szkoda bo psinka sama zostanie.

Prosimy o wsparcie dla suniek.

Link to comment
Share on other sites

Hej.
Velvet i Crazy miały opłacony pobyt u mnie do wczoraj, pisałam do Tripti sms-a, ale z jej strony cisza... Proszę o info co z małymi, bo są kochane, ale potrzebują dużo uwagi i czasu, strasznie rozrabiają i hałasują - jak to maluchy. Boję się, że mi się sąsiedzi zbuntują, a poza tym mam już 5 BDT, naprawdę nie stać mnie na kolejne :(

Link to comment
Share on other sites

Przep za off ale sporo osób z okolic W-wy tu zagląda. Śliczna sunia border collie potrzebuje pomocy [url]http://www.dogomania.pl/threads/210832-Samozwa%C5%84czy-pastuch-cudna-czeko-sunia-border-collie.-Kto%C5%9B-wyrzuci%C5%82-ona-czeka-%28[/url] Może ktoś zajrzy, coś wymyśli, poda dalej? Z góry wielkie dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Hej.
Velvet i Crazy miały opłacony pobyt u mnie do wczoraj, pisałam do Tripti sms-a, ale z jej strony cisza... Proszę o info co z małymi, bo są kochane, ale potrzebują dużo uwagi i czasu, strasznie rozrabiają i hałasują - jak to maluchy. Boję się, że mi się sąsiedzi zbuntują, a poza tym mam już 5 BDT, naprawdę nie stać mnie na kolejne :([/QUOTE]

w poniedziałek lub jutro przeleję pieniążki, niestety nie ma chętnych do pomocy więc pewnie pojadą do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

A może parę osób mogłoby wysyłać zaproszenia na pw (do osób, które logowały się na dogo nie dalej niż 2 miesiące temu - jak chcecie powiem, jak można je wybrać). Każdy mógłby "obrobić" jedną literkę.

Ja na razie, niestety, nie mogę pomóc, bo wysyłam zaproszenia na inny wątek.

Link to comment
Share on other sites

Maluszki rosną w oczach, nauczyły się już ( prawie ;) ), że skakać brudnymi łapkami na czyste ubranka nie wolno :) . Odrobaczyłam je drugi raz, mam jeszcze tabletki na 3 serię i myślę, że jest niezbędna, bo suńki było mocno zarobaczone. Velvet to pieszczocha niesamowita, Crazy szaleje, szczeka na wielkiego Grafita i lubi się z nim bawić. Nie chcą jeść suchej karmy, daję im gotowany ryż z mięskiem i warzywkami ( Crazy go uwielbia ) dosmaczany chrupkami, może się nauczą. Wpisałam dziewcznki w swój podpis, może coś się ruszy z wpłatami / deklaracjami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jola_li']A może parę osób mogłoby wysyłać zaproszenia na pw (do osób, które logowały się na dogo nie dalej niż 2 miesiące temu - jak chcecie powiem, jak można je wybrać). Każdy mógłby "obrobić" jedną literkę.

Ja na razie, niestety, nie mogę pomóc, bo wysyłam zaproszenia na inny wątek.[/QUOTE]

wysłałam sporo zaproszeń na pw w ostatnich dniach, ale marny odzew.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Maluszki rosną w oczach, nauczyły się już ( prawie ;) ), że skakać brudnymi łapkami na czyste ubranka nie wolno :) . Odrobaczyłam je drugi raz, mam jeszcze tabletki na 3 serię i myślę, że jest niezbędna, bo suńki było mocno zarobaczone. Velvet to pieszczocha niesamowita, Crazy szaleje, szczeka na wielkiego Grafita i lubi się z nim bawić. Nie chcą jeść suchej karmy, daję im gotowany ryż z mięskiem i warzywkami ( Crazy go uwielbia ) dosmaczany chrupkami, może się nauczą. Wpisałam dziewcznki w swój podpis, może coś się ruszy z wpłatami / deklaracjami.[/QUOTE]

oby się ruszyło bo jak dotychczas to nie bardzo.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...