Jump to content
Dogomania

GURU pies w typie bull - musi opuścić schronisko ! Prosimy o pomoc !


Karolcia_ko5

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuje Karolcia za odpowiedz :) A z tego co widzę to Guru już ma zaklepany domek, nie muszę go nigdzie na siłę doklejać :D Niech się wiedzie chłopakowi!! :D
[quote name='Karolcia_ko5']Powiedziałabym, że z pyszczka jest amstaffowaty, ale budowa, postura to zupełnie coś innego.............. mogę się mylić.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Powiedziałabym, że z pyszczka jest amstaffowaty, ale budowa, postura to zupełnie coś innego.............. mogę się mylić.[/QUOTE]

Potwierdzam. Wg mnie ma najwięcej z amstaffa. Postura też - tylko, że taka wychudzona postura. Pochłania wszystko, ale za cholerę nie może przytyć.

Śmigaj na pierwszą, kejtrze ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Chudzielec jest bo za szczeniora byl źle odżywiany i wyrósl jak wyrósł. Caly czas się zastanawiam co on jeszcze robi w schronie. Już dawno mógly znaleźc dom, tyle jest w nim osób zakochanych a domku jak nie widać tak nie widać:(

Oczywiście szukamy mu domu doświadczonego i odpowiedzialnego.

Link to comment
Share on other sites

Jest dość opanowany, ale potrzebuje uchu i zabawy, jak każdy piesek, zwłaszcza większy ;) Na koty - jest niesprawdzony, ale podejrzewam, że odpada. Na dzieci również niesprawdzony, ale wyprowadzany na spacer obok placu zabaw nie reagował źle. Myślę, że najlepiej byłoby przyjechac i wziąć go z dziećmi na spacer. Jesli chozi o koty, to powtarzam - nie sądzę...

Link to comment
Share on other sites

Śledzę ostatnio ten wątek...Pytanko jak reakcje na inne psy?Czy mógłby być kumplem suczki,ONKA?Mieszkam w bloku z żoną ,córka jest gościem bo studiuje,gdzie mozna go zobaczyć?Ponadto prosiłbym o więcej info...na temat jego przeszłości...skąd,środowisko..doświadczenia...stopien posłuszeństwa czy na wybiegach może chodzic bez smyczy.czy reaguje na podstawowe komendy,czy nie ucieka po prostu jak najwięcej info...bo chyba dobrze poczytałem że sterylka juz za nim....pytam bo moja sunia(jeszcze niesterylizowana) na wybiegach,wtrakcie spacerów po lasach biega sama pełne posłuszenstwo nawet w trakcie cieczki...i bez specjalistycznego szkolenia po prostu od 3 miesiąca wykonywała wszystkie podstawowe komendy i tak juz zostało (szczególnie gwizdek),no zdarza sie nadpobudliwa przed wyjsciem na spacer ale to zrozumiałe ..uwielbia to..z racji tego że mieszkam w bloku zaledwie 3-4 godziny dziennie spędza na spacerach tzn raczej ona zabiera mnie na nie bo wracam bardziej padnięty niz ona,tym bardziej że z terenami do takich wypadów nie ma u mnie problemów lasy ,jeziora.....jeżeli chodzi o utrzymanie może nie ROYAL czy Hilton ale żle by nie miał ,kumpli do zabawy tez by miał bo mamy taką ekipe kilku właścicieli,różnych ras (od kundelków po rottweilery,dogi,dobermany) jak na razie nasze futra dogaduja sie a to juz ponad rok jak spotykają się prawie codziennie nawet Sylwka przywitalismy wszyscy na wspólnym spacerze z toastem (wyszlismy dalej bo niektóre z psiaków źle reagowały na wystrzały,co dziwne to te największe i najbardziej bojowe)to tak pokrótce....zaznaczam że musiałby nieraz zostawac w towarzystwie mojej suni na ok 5-8 godzin sam..no cóz pracujemy .Koty no cóz moje futro tez raczej nie darzy ich sympatia ale tu akurat sporadycznie może dojść do konfrontacji...no i sprawa najważniejsza szczepienia?

Edited by zibisz
Link to comment
Share on other sites

No troche mnie tym zmartwiłaś,w tym przypadku te 3-4 godziny dziennie mogą okazac sie niewystarczające ,a juz pozostawienie ich samym sobie zbyt wielkie ryzyko,raczej to typ samotnika i do wspólnego zamieszkania z innym psem jak na razie chyba nie ma co kombinować ...ale będę śledzil ten wątek...mam pewien pomysł ale jak bede miał 100% pewności dam znać,taki psiak to nie zabawka i naprawde potrzeba mu odp.właściciela.,ponadto blok to chyba nie miejsce dla niego

Edited by zibisz
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

tak najlepszy dom dla tego psa to dom bez innych psów Nigdy bezpośredniej agresji w schronie nie widziałam Guru do innych psów ale też dość jest pobudzony jak widzi inne psiaki więc nie dopuszczamy do bliższego kontaktu. Pies jest do człowieka super ale na pewno wymaga szkolenia by mieć pewność do jego zachowań na 100%.

Jeżeli Zibisz będziesz miał jakiś pomysł co do Guru to daj znać. Guru bardzo potrzebuje domu. Schronu już nie ma i sytuacja tu znajdujących psiaków nie jest najlepsza.
Można też podejść do schronu by zapoznać się z chłopakiem i wyjść np z nim na spacer Pięknie chodzi na smyczy i jest kochany w kontakcie z człowiekiem:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...