Jump to content
Dogomania

Maleńka MUSZKA - zostanie wyrzucona przez włascicieli ?


Betta

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']Coooooooooooo???????????????????????
Jak to????????????[/QUOTE]

tak to że pewnie stres w tym wieku zrobił swoje... \schronisko powinno miec przystosowane pomieszczenia dla takich dziadków ...jęsloi nei ma ciepłych spokojnych boksów ...rzeczywiscie lepiej od razu uśpic psiaka ..


[B][COLOR=red]PONAWIAM APEL[/COLOR] : szukamy ds/dt dla Muszki ...do jutra okaże sie czy własciciel ja zatrzyma (w co watpie) czy ja chce uśpic.... DT nie musi sie martwoc ewentualnym leczeniem peska !!!! potrzebny kąt i ręka do kafrmienia i miziania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pytajcie znajomych !![/B]

Link to comment
Share on other sites

szlag mnie trafił,
Chciałam dziadziunia wziąć na dt, dlatego tak sie upierałam przy założeniu wątku.
Mam kupę rzeczy na bazarek, więc koszty leczenia byłyby zminimalizowane.

NIE ROZUMIEM, DLACZEGO?????

Przecież był w adopcjach, więc jego stan nie mógł być aż tak zły, żeby umierać!
Może został uśpiony?

Nie mogę znaleźć sobie miejsca.
Płaczę tak, jakbym straciła go w domu.

Śpij Aniołeczku Kochany.
Kocham Cię, mimo, że nie zdążyłam poznać Cię i pomóc Ci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']szlag mnie trafił,
Chciałam dziadziunia wziąć na dt, dlatego tak sie upierałam przy założeniu wątku.
Mam kupę rzeczy na bazarek, więc koszty leczenia byłyby zminimalizowane.

NIE ROZUMIEM, DLACZEGO?????

Przecież był w adopcjach, więc jego stan nie mógł być aż tak zły, żeby umierać!
Może został uśpiony?
.[/QUOTE]

kochana... życie jest niesprawiedliwe... czasem sie nie zdąża po prostu....co do stanu niektorych pieskow....czasem nie mozna zwlekac ni dnia.... [B]może zastanowiłabyś się w takim razie nad Muszką[/B].. ona tez moze dostac strzał jesli ktos jej nie przygarnie... przypominam o tym ze bede wspierala bazarkowaniem ewent leczenie niuni ..tylko kwestia wyzywienia... tez czasem moge cos zalatwic ale w tej kwesti sie nie zobowazuje... choc okazac sie moze ze niunia tylko gotowane i miekkie powinna

ja nie mam warunkow wiec ja jej dt nie zapewnie chyba ze obie pojdziemy pod most.... PAna jeszcze nie bylo .... jesli nie dzis to jutro przyjdzie ...cały czas sprawa moze zakonczyc sie dobrze ...ale tez zupłnie nie tak

Link to comment
Share on other sites

kochana nie wiem.... mogli .... i wcale by mnie to nie zdziwiło.... pewnie byl totalnie zagubiony i trzasl sie jak osika ..moze jakies dodatkowe dolegliwoscie sie pojawily... jesli chcesz wiedziec cos wiecej zadzwon do schorniska...

[B]Poki co prosze o wypowiadanie sie tu nt Muszki .... bo ona JESZCZE żyje !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']kochana nie wiem.... mogli .... i wcale by mnie to nie zdziwiło.... pewnie byl totalnie zagubiony i trzasl sie jak osika ..moze jakies dodatkowe dolegliwoscie sie pojawily... jesli chcesz wiedziec cos wiecej zadzwon do schorniska...

[B]Poki co prosze o wypowiadanie sie tu nt Muszki .... bo ona JESZCZE żyje !!![/B][/QUOTE]

Przepraszam, ale po prostu nie mogę opanować żalu.
Co do Muszki.
Przepraszam, ale mam miejsce tylko dla maleństwa typu 2-3 kg geriatrycznego.
Miała ode mnie wyjść sunia z dt, ale na razie sprawa zawisła.
Zapytaj yuki. W styczniu wzięła małego kundelka z Wawy i szczęśliwe go wyadoptowała.
Może ma teraz wolne miejsce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']wczoraj PAna nie było czyli bedzie dzis ....

zapytam... ale wydaje mi sie że do psów jest bardzo kontaktowa ...mijałą w poczekalni nne psy ..yła ciekawska .... co do kotów zapytam

ulvhedinn, mogłabys ja wziac na dt ?[/QUOTE]
Może pan jednak nie przyjdzie, może Muszka przestała kupkać.Dzięki Betta za sms-a, ja już wczoraj spałam, a nawet wieczorem miałam problem z netem, więc sobie darowałam.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie...PAna dzis nie było... rozszyfrowałam w swej pamieci ze na poczatku była rozmowa o środzie-czwarttku.... wiec oby przyszedł jutro i okazało sie że nikt nie chce jej uspic... ja jutro w pracy do 16ej jestem...i jesli PAn sie pokaze to napisze tu napewno ..

3majcie kciuki

ps dziekuje zainteresowanym za uwage dla tej bidulenki !

Link to comment
Share on other sites

To jutro zaciskam kciuki i oby tylko dobrze było.Możesz facetowi napomknąć, że też będzie stary, może chory i co, dzieci też dadzą go uspić?Ja bym się nie pindoliła z głąbem i dlatego, nie mogłabym tam pracować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...