Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='Wiola&Miłosz']No a gdzie mieszka karmelcia? W suchym borze;)
Podczas swojej krucjaty chyba nieuwaznie czytalas;)[/QUOTE]
jedyne co wiedziałam że jest u karmelki gdzieś pod opolem i wybacz ...nigdzie nie widziałam info gdzie to jest dokładnie....
acha ..więc ja mam zasuwać pociągiem czy *** wie czym i robić zdjęcia [B]bo Karmelka w XXIw nie ma telefonu z aparatem ,ani neta ??!!

[/B]
[B][SIZE=5]zdjęcia Misia na CITO!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']jedyne co wiedziałam że jest u karmelki gdzieś pod opolem i wybacz ...nigdzie nie widziałam info gdzie to jest dokładnie....
acha ..więc ja mam zasuwać pociągiem czy *** wie czym i robić zdjęcia [B]bo Karmelka w XXIw nie ma telefonu z aparatem ,ani neta ??!!


[/B]
[B][SIZE=5]zdjęcia Misia na CITO!!![/SIZE][/B][/QUOTE]

przeciez napisalas ze zaraz jedziesz;)
Na cito to ty wstaw te dowody o ktorych mowilas;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']pewnie będzie z tym problem bo Misiek u Karmelci...a ta [B]w XXIw. nie ma telefonu z aparatem, internetu...nic[/B] ...a [B]pobiera opłaty za DT 350zł. od psa, psów ma od 8-10 na stanie ....
których nie przeznacza na karme bo jak widać w linku karme ma z darów z niemiec [URL]http://www.tino-ev.de/polen-1.html[/URL]
[/B][/QUOTE]
czy ta Kasia, do której dostarczono dary z fundacji to jest właśnie Karmelcia? Czy chodzi o inną osobę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Własność psa bezdomnego nabywa się na podstawie umowy adopcyjnej.
I zgodnie z tym, co jest napisane na wątku - Misiu przebywa obecnie u karmelci.[/QUOTE]

To nie jest odpowiedz na moje pytanie kto jest prawnym wlascicielem Miska, poniewaz z Twojego postu nie wynika KTO podpisal umowe adopcyjna .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MollyMolly']wierzyłam agnieszce .....do czasu.....
pytam PONOWNIE ???[B]wyadoptuje mi Kapsla czy nie??[/B] nie ucieknie przede mną... wszędzie doi kase .....gdzie faktury za spike ???
gdzie faktury za Hanie??? gdzie leczy te psy???
bo koszty Spike przerastaja ...nawet koszty leczenia Alaskan Malamuta ....gdzie takich drogich wetów znajduje??? :evil_lol: danavas ucieka....nie odpowie .....a na wszystkich jej wątkach to wielce[B] broni[/B][B] jej Wiola&Miłosz , xxxx52, piescofajnyjest[/B] .....szajka i towarzystwo wzajemnej adoracji......i warty robicie na dogo....:evil_lol: ludzie nie są ślepi i głusi
[B]czemu nie odpowiada na pytania innych ??? tych co płacili, pomagali nie tylko moje pytania sa ignorowane...


[SIZE=5]zdjęcia Misia na CIT[/SIZE]
[/B][/QUOTE]

To jedz i sobie zrob sobie zdjecia
Kapsel to co ma z Misiem wspolnego?Czy go tez tydzien dzielnie szukalas?

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Jestes z czestochowy- wez aparat podjedz do suchego i cyknij kilka fotek:)[/QUOTE]

Z Czestochowej do Suchego Boru to ok. 90 km w jedna strone .
Wydaje mi sie ze raczej dt powinien regularnie przesylac zdjecia swoich podopiecznych, ale to jest tylko moje zdanie.
Wiem, ze sa wspaniale bdt (!) , ktore z braku czasu malo zdjec przesylaja.
[U]Platne[/U] dt natomiast powinny jednak troche dbac o klientele ...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Z Czestochowej do Suchego Boru to ok. 90 km w jedna strone .
Wydaje mi sie ze raczej dt powinien regularnie przesylac zdjecia swoich podopiecznych, ale to jest tylko moje zdanie.
Wiem, ze sa wspaniale bdt (!) , ktore z braku czasu malo zdjec przesylaja.
[U]Platne[/U] dt natomiast powinny jednak troche dbac o klientele ...?[/QUOTE]
to co mysle o dt u Karmelci to inna sprawa a moja odpowiedz dotyczyla
tego iz panna napisala ze jedzie;) No to niech jedzie.
Skoda tylko ze pozniej sie wycofala:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']to co mysle o dt u Karmelci to inna sprawa a moja odpowiedz dotyczyla
tego iz panna napisala ze jedzie;) No to niech jedzie.
Skoda tylko ze pozniej sie wycofala:)[/QUOTE]

Czy to co myslisz o Karmelci dotyczy moze tego ?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciekła-z-DT!-Pomocy-Suchy-Bór-Opole-ratujcie![/URL]

[quote name='emilia2280']na jej korzysc to juz raczej nic nie przemawia. Wátek Rudzika to "wisienka na torcie"...

Zainteresowanym radzé szukac psa na wlasná réké, oglaszac w necie i pojechac z plakatami. W nic jej nie wierzcie, bo nie ma podstaw do wiary.[/QUOTE]




Czy mialas moze jej niebagatelne stawki hotelowe na mysli ?

Edited by wellington
Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']To nie jest odpowiedz na moje pytanie kto jest prawnym wlascicielem Miska, poniewaz z Twojego postu nie wynika KTO podpisal umowe adopcyjna .[/QUOTE]
a co stoisz w kolejce, zeby Misia zaadoptowac.No to cudownie ,ze to jest pierwszy raz.No to mnie milo zaskoczylas.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Z Czestochowej do Suchego Boru to ok. 90 km w jedna strone .
Wydaje mi sie ze raczej dt powinien regularnie przesylac zdjecia swoich podopiecznych, ale to jest tylko moje zdanie.
Wiem, ze sa wspaniale bdt (!) , ktore z braku czasu malo zdjec przesylaja.
[U]Platne[/U] dt natomiast powinny jednak troche dbac o klientele ...?[/QUOTE]
co to jest 90km ,przeciez jak komus zalezy na psiaku to i zrobi 500km,nawet zeby zdjecia zrobic i zobaczyc czy wszystko jest okey
co do zdjec to sa dopiero zabobony,bo mozna psa z piwnicy zabrac wsadzic na koronkowa poduszke zawiazac kokardke na szyjce i zrobic piekne zdjecia,a pozniej psa wrzucic jak smiec do piwnicy ,budy ,na dwor.
To tak jest czesto jak na zdjeciach rodzinnych ,tylko sie na nich pieknie wyglada i potrzac na zdjecie mozna myslec, ze rodzina jest w pelnej harmoni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']dzięki za odpowiedź :)
[B]czyli te dary z linka nie trafiły do Karmelci,[/B] tylko kogoś innego - jakiejś Kasi[/QUOTE]
Można przyjąć, że karmelcia tylko pozowała, niemniej rudowłosa dziewczyna
w jasnej kurtce przy samochodzie, to nie kto inny, tylko karmelcia.
[url]http://www.tino-ev.de/polen-1.html[/url] i fota z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-Zguba-odnaleziona-%29-teraz-szukamy-pieni%C4%99dzy-aby-Misio-nie-by%C5%82-go%C5%82y-i-nieweso%C5%82y-%28/page57?[/url] # 1422
MollyMolly, wykorzystam ten link na wątku Igi, widać tu jak bardzo
karmelcia zajęta jest jej szukaniem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']Można przyjąć, że karmelcia tylko pozowała, niemniej rudowłosa dziewczyna
w jasnej kurtce przy samochodzie, to nie kto inny, tylko karmelcia.
[URL]http://www.tino-ev.de/polen-1.html[/URL] i fota z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/206090-Zguba-odnaleziona-)-teraz-szukamy-pieniędzy-aby-Misio-nie-był-goły-i-niewesoły-(/page57?[/URL] # 1422
MollyMolly, wykorzystam ten link na wątku Igi, widać tu jak bardzo
karmelcia zajęta jest jej szukaniem[/QUOTE]

doprawdy...
i jest tyle dowodów na zaniedbania takiego dt, ale nadal dajá ludzie jej psy. jakim prawem czekajá na kolejná wpadké? potem nie mówicie "ja nie wiedzialaaaam"

Link to comment
Share on other sites

Ajajaj, ale dym poszedł. Zioberko, zaczadzisz wszystkich. A ja tak sobie czytam i czytam i mam pytanie. To gdzie właściwie jest Misio i po kiego grzyba był wożony w te i wewte? Czy poprzednio było mu tak źle u Karmelci, że przyjechał do Molly?To po co wrócił do Karmelci i to za 350 zeta (miesięcznie, jak rozumiem)" I dlaczego Kapselek ma wyjeżdżać z dt u Molly, skoro nie ma domy stałego w Niemczech? Tak na wypadek, gdyby kiedyś tam, kiedy pysio już mu posiwieje, miał go mieć? Nie znam MollyMolly ani reszty towarzystwa, ale sprawa na odległość pachnie handelkiem psiną. Gdyby to były jeszcze tylko zyski "za fatygę", ale trzykrotne zbieranie kasy na tego samego psiaka, przerzucanie go z dt do dt (kogoś mi to przypomina, fuj) to właściwie sprawa dla US, tudzież innych, bardzo stosownych służb. I gdybyż z tego miał korzyść pies w postaci dobrego domu, możnaby na to przymknąć oko, ale w sytuacji, gdy pies ma dopiero być sprzedany za 300 ojro, a w międzyczasie będzie przebywać....no właśnie, gdzie?, nie ma takiej opcji, by się ono oko przymykało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...