Jump to content
Dogomania

Bokser KING -dostał porsche i nogi ruszyły-zbieramy na rehabilitację!!! King za TM ..


tatankas

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Banerek Kinia jest najfajniejszy, jaki kiedykolwiek widziałam na dogo. Nie wiem jak z wykonaniem, bo na tym się nie znam, ale pomysł DEBOMBA :)
Jak tam nasz Bohater się miewa? Ćwiczy dzielnie, pomimo upałów?...[/QUOTE]

Ćwiczymy codziennie. Na tę chwile Kinio raczkuje na kolankach jak dzieciak :) Tak bardzo chciałabym już go zobaczyć brykającego... ehhhh

Link to comment
Share on other sites

Mój torebkowy bazarek definitywnie się zakończył - wszyscy wpłacili (a nawet nadpłacili!!!:eviltong:), dzięki czemu oboje beneficjenci - Kaja i Kinio otrzymują po [B]168,60 zł.[/B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208297-Zako%C5%84czony-rozliczamy!!!-torebkowy-zawr%C3%B3t-g%C5%82owy[/url]
Olly, proszę o nr konta na PW oraz o potwierdzenie, że pieniążki dotarły do królewskiego skarbca ;)

Link to comment
Share on other sites

Olly, przepraszam za za zaśmiecanie wątku, ale czy dotarł do Ciebie mój niedzielny sms ws. filmów? Ja mam już je spakowane, zrobiłam też w wordzie spis tytułów i mogę Ci je gdzieś podrzucić, oczywiście, jeśli się przydadzą. Tak czy inaczej chcemy je oddać - jakby mogły się przydać boksiom to super. Moje futro mi znowu wszystkie pieniądze wyprowadziło, więc raczej nie dam rady nic dorzucić Kiniusiowi w tym miesiącu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']Olly, przepraszam za za zaśmiecanie wątku, ale czy dotarł do Ciebie mój niedzielny sms ws. filmów? Ja mam już je spakowane, zrobiłam też w wordzie spis tytułów i mogę Ci je gdzieś podrzucić, oczywiście, jeśli się przydadzą. Tak czy inaczej chcemy je oddać - jakby mogły się przydać boksiom to super. Moje futro mi znowu wszystkie pieniądze wyprowadziło, więc raczej nie dam rady nic dorzucić Kiniusiowi w tym miesiącu.[/QUOTE]

Pewnie, że się przydadzą :) Kiedy będziesz teraz w lecznicy??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Mialam o to samo zapytac? Co slychac u King'a, jak postepy?[/QUOTE]

Przepraszam!!! Jestem w trakcie przeprowadzki. Wybaczcie mi, plissss!!!
Kindziorek z dnia na dzień coraz lepiej, ale jeszcze nie chodzi samodzielnie. Próbuje wstawać, ale niestety upada na doopkę. Apetyt za trzech, znowu przytył. Na działeczce, gdy jest wsadzony na wózek to podjeżdża pod krzaczki i je obsikuje :) Dodatkowo jest odsikiwany przez Jacka (bo ja nie potrafię). Także z siuśkami super. No i ma świetny humorek :) Z moją Lunka szaleją, ze oczopląsu można dostać. Piękniasty widok :) W najbliższym czasie postaram się zrobić kilka fotek to zobaczycie jaki Grubson się z niego zrobił :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='w deszczu rosnę']przeprowadzka, a ja tu chce Ci kolejne klamoty wcisnąć ;)
będę w klinice jutro pewnie ok. 19, ale nie ma problemu bym Ci je gdzie indziej podrzuciła. Spis wysyłam Ci na maila, w razie gdyby miał z nich być bazarek - to odrobinę mniej pracy.
Ach, stęskniłam się za tym naszym futrowcem :)[/QUOTE]

To ja też będę jutro z Kiniem około 19.

Link to comment
Share on other sites

A teraz sprawy Kiniowe, byliśmy w lecznicy u weta. Dr obejrzał Kindziorkowe łapuchy, powiedział, że mięśnie są baaaaardzo mocno wykształcone i silne. Od przyszłego tygodnia ruszamy z 2 cyklem rehabilitacji. Kingowi świetnie idzie raczkowanie, ale niestety nie możemy mu na to za często pozwalać, bo się przyzwyczai i nie będzie chciał chodzić na 4 łapkach. Ciągle próbuje wstawać, widać, że chce już brykać. Ale jeszcze musimy mu troszkę pomóc... A poza tym chłop zdrowy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olly']A teraz sprawy Kiniowe, byliśmy w lecznicy u weta. Dr obejrzał Kindziorkowe łapuchy, powiedział, że mięśnie są baaaaardzo mocno wykształcone i silne. Od przyszłego tygodnia ruszamy z 2 cyklem rehabilitacji. Kingowi świetnie idzie raczkowanie, ale niestety nie możemy mu na to za często pozwalać, bo się przyzwyczai i nie będzie chciał chodzić na 4 łapkach. Ciągle próbuje wstawać, widać, że chce już brykać. Ale jeszcze musimy mu troszkę pomóc... A poza tym chłop zdrowy :)[/QUOTE]

tak, Kiniuś nasz /trochę sobie go przywłaszczam ;)/ siłacz, nie usiedzi na miejscu - już chce chodzić i dupką machać na wszystkie strony. Cudny jest!

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, opłaciłam wszystkie Kiniowe długi i kupiłam leki :) na koncie Kinia zostało 390,40 :) :) . Kinio ma już kaski na 5 i pół zabiegu. Brakuje na 4,5 :) Od przyszłego tygodnia ruszamy pełną parą na rehabilitation :) Może jeszcze małe legowiska się sprzedadzą i wtedy nie będzie problemu z opłaceniem zabiegów. Tak sobie marzę... ehh... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...