Jump to content
Dogomania

Niedobita Psotka żyje! Sąd odwoławczy w Bydgoszczy podtrzymał wyrok !!!


Agata Balu

Recommended Posts

  • Replies 513
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odbędzie się 2-ga część procesu.
Może już w środę będę znać wynik ..... ale to jeszcze nie koniec. Każda ze stron może się odwołać i ma na to czas.
Zatem nie opuszczajcie tego wątku. Jeżeli oskrżeni lub oskarżyciele się odwołają trzeba będzie dalszych nacisków.
A może od razu zapadnie właściwy wyrok?

Link to comment
Share on other sites

czy jest ktoś z Mogilna lub okolic kto wybiera się na rozprawę 2sierp. na 13.00? ja, jeżeli mi się uda to będę - Niestety, na ostatniej rozprawie w charakterze obserwatorów zjawiły się tylko 2 osoby. Pokażmy, że nie jesteśmy obojętni!

kolejna sprawa podpisy pod petycją: wszystkich: 2,982 - zweryfikowanych 1,955 i tylko te są ważne! Podpis jest ważny tylko wtedy, gdy zostanie zweryfikowany - należy podać swój e-mail, a następnie kliknąć link, który zostanie przesłany elektronicznie, wpisać krótki kod, kliknąć potwierdzenie i gotowe. chyba nie wszyscy to wiedzą

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam rano z oskarżycielką posiłkową. Jak na razie nic nie wskazuje na to, ze rozprawa sie nie odbędzie. Choć bywa i tak, że w dniu rozprawy oskarżony dostarcza zwolnienie lekarskie od przysięgłego lekarza sądowego.
Nie liczmy jednak na wysoki wyrok dla pijaczka. Przypuszczam że mogą go ukarać długim odwykiem w zamknięciu i pracami społecznymi.
Oskarżona może dostać karę w zawieszeniu ze względu na wychowywanie syna. To że na procesie mówiła, że syn się psem nie opiekował to w tej drugiej części procesu może zmienić zeznanie. Ważne jest to, że na pewno będzie wyrok skazujący! A na co .... to się okaże.
"Niestety" Psotka żyje i to całkiem dobrze (upasła się) ma wspanialy dom i kilka rodzin z psami z którymi żyje w przyjaźni. To też może przemówić za łagodnym wyrokiem.... niestety.

Nie widziałam na oczy oskarżycielki posiłkowej, bo kontaktowałam się z Nią wyłącznie telefonicznie. Ale jeżeli ktoś z Was będzie na rozprawie to dodajcie jej otuchy. Jest baaardzo sympatyczną Panią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Nie liczmy jednak na wysoki wyrok dla pijaczka. Przypuszczam że mogą go ukarać długim odwykiem w zamknięciu i pracami społecznymi (...)
[/QUOTE]

z odywku może zawsze wyjść, bo nasze prawo nakazuje dowiezienie, ale na drugi dzień jeżeli delikwent się nie zgadza na zostanie to wychodzi - to jest włąśnie bezsens naszego prawa

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][COLOR=black]Wyrok zapadł! Oskarżona V.L. otrzymała 5 miesięcy więzienia + 1200 nawiązki a Oskarżony L.W także 5 miesięcy więzienia + 700 zl nawiązki. Dla obojga pokrycie kosztów procesu i jeszcze jakieś dodatkowe koszta. Oprócz tego sąd orzekł opublikowanie sentencji wyroku i nazwisk oskarżonych.
Adwokaci oskarżonych twierdzą, że będą się odwoływać. Mają na to czas 2 tygodnie. Oskarżyciele nie będą się odwoływać.
[B]Jeżeli będzie odwołanie to wystawiamy nowa petycję![/B][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...