Jump to content
Dogomania

Malutka Elwirka w swoim wymarzonym domku, spłacamy dług za rehabilitacje


piołun

Recommended Posts

Znowu kombinowała przy rance. Dostała dzisiaj wiekszy kołnierz bo rosnie dziewcvzynka , morduchna coraz dłuższa...
Ranka ładnie przysycha.
Jest bardzo grzeczna przy zmianie opatrunku. Jutro kontrolny rtg i zobaczymy kiedy moznaby wejśc z rehabilitacją ?

Irenka uszyła jej bucik na stopke, bo zdziera sobie jej wierzch na betonie....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Teraz ma ok. 4 m-cy i waży 8 kg. ale łapek nie ma masywnych jak to często bywa u dużych ras. Podpytamy weta jak rokuje.?

Zapraszamy do Bielska [B]Gisic [/B]. Przy okazji i informacyjnie, oczywiście.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Tak jest podobna i to bardzo, szczenięce zdjęcia mam tylko w albumie bo jeszcze nie miałam aparatu cyfrowego. Moja śp Milka ważyła ponad 30kg. Zmarła w 2007r Teraz także mam Milkę tylko goldenkę;) Jeśli będziesz tylko miała możliwość zapytaj weta, ja do większych psów mam, słabość a co dopiero dopiero do czarnuszków :oops:
To zdjęcie śp Milki już dorosłej:
[url]http://images45.fotosik.pl/111/d13ce7600a139f5b.jpg[/url]
Nie ukrywam że szukam do adopcji "podobizny" mojej poprzedniej sucz dlatego pytam o docelową wagę:roll:

Link to comment
Share on other sites

rzeczywiście nasza Emilka, jest podobna do sp Milki, jak ja na samym początku rozmawiałam z lekarzem, to powiedział, że wyrośnie na dużego psa, nawet byłam zdziwiona tym co mówi, bo łapek nie ma wielkich, ale niechaj Togaa się dowie teraz u lek., bo psineczka rośnie w tempie rekordowym

czyżby się kroił domek? - pytam teoretycznie tylko

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście, b.duże podobieństwo.
[B]Elwirka[/B] przez te 3 tygodnie gipsu bardzo sie zmieniła. Dalej ma długaśne łapki ale nabiera ciałka. Jak w takim tempie bedzie sie nam 'powiekszac' to kto wie jakie gabaryty osiagnie.?;)

Najzabawniejsze ma uchole. Chyba przez ten abażur, zwisają jej nad oczkami jak grzywka...

Trzymajcie kciuki za dzisiejszy rtg.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj już spać poszłam ale dzisiaj chcę tylko jeszcze wyjaśnić by nie było niedomówień. W chwili obecnej mam na tymczasie suczkę Agrę. Ojciec wraca z Niemiec na początku lipca więc niestety dopiero wtedy mogłabym adoptować Elwirkę bo to byłaby wspólna decyzja moja i ojca (ojciec dalej przeżywa stratę poprzedniej Milki) I to jest ten problem bo to 2 miesiące:roll: Elwirka jest piękna i właśnie te uchole ma cudowne:lol:

Link to comment
Share on other sites

Mała jest urocza....
[B]Gisic[/B], zapraszamy przy okazji do Bielska.
Będziesz miała wtedy okazję poznać swoją ulubienice osobiście...

[B]Elwirka[/B], tak jak [B]Albinek[/B] miała dzisiaj rtg łapki i wyglada na to że wszystko ok. Jeszcze tylko tydzień mordęgi w gipsie. Dla Niej to pewnie "aż tydzień".
Jutro wracajac z zastrzyku spróbujemy podjechać do Pani rehabilitantki. Zobaczymy jak bedzie można małej pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Chętnie bym wpadła tylko teraz auto znów zepsute i muszę aku wymienić na nowy do tego czasu mało bo codziennie praca a jak wolne to odsypiam nockę:roll: Dzisiaj właśnie z nocki wróciłam i zajrzałam tylko bo jeszcze mnie zmęczenie nie bierze.

Cieszę się że z łapką wszystko ok. A gdzie jedziecie do pani rehabilitantki? Bo wiem że Loluś to do pani Halinki do nas do Katowic jeździł


PS. Teraz jeszcze raz przejrzałam zdjęcia Elwirki i zauważyłam że ona także ma na klatce kilka białych włosków:lol:
A po wypłacie tj po 10maja postaram się wpłacić grosik bo widzę że dług jest, jakbym zapomniała to mnie upomnijcie;)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ostatni zastrzyk bo ranka sie goi. Rtg tez przyniósł optymistyczne wieści. Łapunia slicznie sie zalewa.

Niestety mamy nowy klopot.
Mała od czasu zdemontowania opatrunku ma problemy 'gastryczne". Troche opatrunku wyszło z koo, trochę wyrzygała , ale czy to wszystko?
Nie ma tez apetytu. Hm...

[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4213/sam3613b.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie mam za bardzo czasu, ale bardzo proszę zobaczcie. Szybciutko zrobiłam malusieńki ( dosłownie, bo z jedną rzeczą ) bazarek dla Irenkowych połamańców. Wiem, że po Świętach z kaską krucho, ale może ktoś się skusi. To tylko pare zł. Pozdrawiam i jadę z moimi pannicami na majówkę.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206945-Bazarek-dla-połamańców-do-17-maja-2011-do-godz.-21-00?p=16789659[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ach, z [B]Elwirka[/B] cały czas coś;
Brzuszek w środku już ok, choć miała w weekend takie wymioty że trzeba ja było nawodnić.
Natomiast na zewnatrz zrobiła jej sie paskudna odleżyna- otarcie. Wczorej wet. to opatrzył.
Co ten psiak sie nacierpni to trudno opisać....:-(

Dzisiaj pokażemy ja Pani rehabilitantce. Ma juz krótszy bandaż z odsłonietym stawem skokowym. Trzeba ten staw jak najszybciej zaczać uruchamiać.
Ciagnie za soba te biedna łapke jak uschnięty patyk...

Mała jest piekna, mądrutka, grzeczna. Chodzi za Irenką krok w krok. Przekochany szczeniul...

Link to comment
Share on other sites

Tak maja zagipsowane psiaki..Człowiek powie gdzie go uwiera, ociera..A psiak?
"Artystka" zgryzła, wczoraj załozony na nowo bandaż...

Od dzisiaj zaczelismy też rehabilitację tych stawów które można juz obciażać. Ma ogromne zaniki miesni i sztywnosć stawów, ale po godzinie pracy z sunią widać było ogromna różnicę..

[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/164/sam3696.jpg[/IMG]

[IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5654/sam3704.jpg[/IMG]

[IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1981/sam3698.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=4][B]Elwirka potrzebuje rehabilitacji, ma ogromne zaniki mięśni i sztywność stawów,
po godzinie rehabilitacji widać ogromną różnicą, co daje ogromne szanse na całkowity powrót do zdrowia

[SIZE=5][COLOR=darkorchid]na początek zostanie wykonane 10 zabiegów po 30 zł /300 zł/
zakupimy również lek HMB na odbudowę masy mięsniowej 65 zł

prosimy o wsparcie[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...