Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Don_Vito']Owwww ! :loveu: Można wstawić? MOŻNA! :loveu:
Słoneczko ciocine śliczne rośnie!:loveu: Niech cieszy się póki może, bo za jakiś czas się zmienią zasady! :evil_lol:[/QUOTE]
Skoro można to sama wstawiaj :diabloti:
On sobie nie da zniszczyć dzieciństwa :eviltong:

[quote name='Franca81']Zakladam sie o mleczaka Sintry, ze Milo przerosnie Oliego :diabloti:

moze byc o piwko jak ktosmleczakiem nie jest zainteresowany



fotki superowskie! jak najwiecej wspolnych poprosimy![/QUOTE]
Nie muszę się zakładać bo myślę tak samo ;)

Następna o foty się upomina, a sama wstawić nie może :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Skoro można to sama wstawiaj :diabloti:
On sobie nie da zniszczyć dzieciństwa :eviltong:


Nie muszę się zakładać bo myślę tak samo ;)

Następna o foty się upomina, a sama wstawić nie może :eviltong:[/QUOTE]

Nie cwaniakujemy, nie cwaniakujemy. :diabloti: myslisz ze my nie wiemy iz sa to stare dzialkowe fotki a nie swiezusie dzisiejsze?

I co? Zatkalo kakao? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Nie cwaniakujemy, nie cwaniakujemy. :diabloti: myslisz ze my nie wiemy iz sa to stare dzialkowe fotki a nie swiezusie dzisiejsze?

I co? Zatkalo kakao? :diabloti:[/QUOTE]
A ja mam to gdzieś :diabloti:
Będą te albo wcale :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

mały rośnie jak na drożdżach. Szczeniactwo zdecydowanie za krótko trwa ;) ja już z chęcią poprzytulałabym jakiegoś małego smrodka, oczywiście tylko poprzytulała, nie mam ochoty znowu walczyć z siuśkami i kupkami :diabloti:

ostatnio przeglądałam stare zdjęcia i filmiki Huntera aż mi się przykro zrobiło, że już niema tej małej pierdoły :P pierdoła jest już duża

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bira']Mała jest słodka :-) Małe moloski mają w sobie tyle uroku, że nie da się ich nie kochać :-)[/QUOTE]
Dzięki, tylko to jest mały pisior ;)

[quote name='YxNinaxY']mały rośnie jak na drożdżach. Szczeniactwo zdecydowanie za krótko trwa ;) ja już z chęcią poprzytulałabym jakiegoś małego smrodka, oczywiście tylko poprzytulała, nie mam ochoty znowu walczyć z siuśkami i kupkami :diabloti:

ostatnio przeglądałam stare zdjęcia i filmiki Huntera aż mi się przykro zrobiło, że już niema tej małej pierdoły :P pierdoła jest już duża[/QUOTE]
Niestety z małej pierdoły szybko rośnie duża pierdoła. Szczeniaczki są fajne, zwłaszcza u kogoś :evil_lol:


Tak jak wczoraj był dobry dzień, tak dziś na odwrót. Milo przegiął po całości :angryy:. To że siura w domu jakoś trawię, ale on dzisiaj zrobił dwa razy kupę (i to po spacerach) :mad:. Dostał porządny opiernicz i za karę wygnałam go do pokoju i śpi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

[quote name='magdabroy']I właśnie o coś takiego mi chodziło ;) Pięknie Milo wyrósł :loveu:[/QUOTE]

dokładnie,fajna porównawcza fotka:p

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i43.tinypic.com/o6zjok.jpg[/URL] ale to małe jest już duże :crazyeye:
dobrze, że ma znaczenia białe, bo rozróżnię go od Oliego :evil_lol:

Dzisiaj się wystawialiście? i jak Wam poszło, no i jak Milo się zachowywał?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Mały jest genialny :)[/QUOTE]
W brojeniu na pewno ;)

[quote name='kalyna'][URL]http://i43.tinypic.com/o6zjok.jpg[/URL] ale to małe jest już duże :crazyeye:
dobrze, że ma znaczenia białe, bo rozróżnię go od Oliego :evil_lol:

Dzisiaj się wystawialiście? i jak Wam poszło, no i jak Milo się zachowywał?[/QUOTE]
Nawet jak by nie miał to byś rozróżniła. Mają zupełnie inny kolor :smile:

Tak wystawa była dzisiaj. Niestety nam nie było dane się zaprezentować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Nawet jak by nie miał to byś rozróżniła. Mają zupełnie inny kolor :smile:

Tak wystawa była dzisiaj. Niestety nam nie było dane się zaprezentować :roll:[/QUOTE]

no właśnie na zdjęciach to nie zawsze dobrze widać kolor :)

oj, a co się stało? coś poważnego?

Link to comment
Share on other sites

jedna wystawa w ta czy w tamta Milusiowi roznicy nie robi i tak jest najpiekniejszy i bedzie z niego interchampion. :loveu:

W sumie to juz jest, tylko dla formalnosci musi sie pokazac ludziskom. :evil_lol: a tak wlasnie. Macie jeszcze jakies fotki chociaz dawne dzialkowe? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']no właśnie na zdjęciach to nie zawsze dobrze widać kolor :)

oj, a co się stało? coś poważnego?[/QUOTE]
Na zdjęciach wygląda na jaśniejszego niż jest. Chociaż on był najjaśniejszy z miotu :smile:

Czy poważne? Wyjdzie w praniu.

[quote name='Franca81']jedna wystawa w ta czy w tamta Milusiowi roznicy nie robi i tak jest najpiekniejszy i bedzie z niego interchampion. :loveu:

W sumie to juz jest, tylko dla formalnosci musi sie pokazac ludziskom. :evil_lol: a tak wlasnie. Macie jeszcze jakies fotki chociaz dawne dzialkowe? :diabloti:[/QUOTE]
On jest MegaSuperInterchampion galaktyczny :evil_lol:. Mogłam mu medal kupić :evil_lol:

Zdjęć mam dużo ale jak nie chcecie staroci to nie wstawiam :eviltong:
Muszę je pozmniejszać i cuś dodam (może) :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wywijać to on codziennie wywija :diabloti:
Wczoraj zabrał sobie ramkę ze zdjęciem, potem chciał turlać świeczkę. Dzisiaj zabrał gąbkę z łazienki i ją poszatkował. Z nim nie ma czasu na nudę.
A spacer to istny surwiwal :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Wywijać to on codziennie wywija :diabloti:
Wczoraj zabrał sobie ramkę ze zdjęciem, potem chciał turlać świeczkę. Dzisiaj zabrał gąbkę z łazienki i ją poszatkował. Z nim nie ma czasu na nudę.
A spacer to istny surwiwal :evil_lol:[/QUOTE]

Skąd ja to znam.... :diabloti: ale i tak zajebiańsko jest mieć szczyla

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franca81']Skąd ja to znam.... :diabloti: ale i tak zajebiańsko jest mieć szczyla[/QUOTE]
Czy ja wiem. Chyba jednak już za stara na to jestem :evil_lol:


Najpierw coś nawywija, a potem wywala te maślane gały i idzie całować :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...