Jump to content
Dogomania

Podwójnie pręgowane szczęście czyli Oli i Milo


Kaaasia

Recommended Posts

[quote name='Tekla64']eee to znaczy ze juz calkiem ku lepszemu idzie !!! to sie ciesze
in jest cudny zwlaszcza z tymu ucholami juz nie moiwac o okach!!![/QUOTE]
Mam nadzieję że będzie co raz lepiej. Jutro idziemy na oględziny i może zdejmiemy już szwy (oby).
Najgorzej jest z ograniczeniem ruchu ale damy radę ;)

[quote name='Alicja']:lol: bowski jest
[URL]http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/577934_122386514594162_491846692_n.jpg[/URL][/QUOTE]
Do pyska mu w złocie :cool3:

[quote name='Don_Vito']Dzień doberek! :p
Śliczny Oluś!:eviltong:[/QUOTE]
Oluś zawsze jest śliczny :eviltong:.
Bardziej podziwiam jego cierpliwość do mnie :evil_lol:

[quote name='M&S']Oli na imprezkę się wybiera;):)

pozdrawiamy.[/QUOTE]
Trzeba się pokazać :lol:

[quote name='dagaa111'][URL]http://i48.tinypic.com/34in4o9.jpg[/URL]
żywa choinka w nowym znaczeniu :lol:[/QUOTE]
:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć weekendowo :smile:

Oli ma już zdjęte szwy ale musimy jeszcze obserwować bo z jednej strony pojawiła się ropa.
Może troszkę biegać ale teraz nie ma gdzie bo u nas dosłownie wszędzie lodowisko:shake: sama boję się chodzić a z nim to kosmos bo jak pociągnie to nam się nogi rozjeżdżają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Cześć weekendowo :smile:

Oli ma już zdjęte szwy ale musimy jeszcze obserwować bo z jednej strony pojawiła się ropa.
Może troszkę biegać ale teraz nie ma gdzie bo u nas dosłownie wszędzie lodowisko:shake: [B]sama boję się chodzić a z nim to kosmos bo jak pociągnie to nam się nogi rozjeżdżają[/B] :evil_lol:[/QUOTE]

Znam to:evil_lol: Pańca prowadzi swojego pupilka- on ciągnie jak w zaprzęgu a pani tupta za smyczą na hamulcach żeby orła nie wywinąć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Cześć weekendowo :smile:

Oli ma już zdjęte szwy ale musimy jeszcze obserwować bo z jednej strony pojawiła się ropa.
Może troszkę biegać ale teraz nie ma gdzie bo u nas dosłownie wszędzie lodowisko:shake: sama boję się chodzić a z nim to kosmos bo jak pociągnie to nam się nogi rozjeżdżają :evil_lol:[/QUOTE]

może tam w środku miał szewek rozpuszczalny i organizm odrzuca , wtedy czasem ropa się pojawia jako obronna reakcje , będzie oki

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jak idziemy wolno to jest w miarę ale modlę się w duchu aby jakiś kotek przed nami nie wyskoczył :evil_lol:

Między blokami jest czysto ale co to za spacer wiecznie na smyczy :roll:
A na polanie czy między krzakami nikt lodu skuwać nie będzie i muszę czekać aż się roztopi (i chyba będę długo czekać :evil_lol:)

Ala- no właśnie pani wet stwierdziła że to może być od szwa. Mamy smarować i obserwować i będzie git :smile:

Link to comment
Share on other sites

Oli jako lew salonowy bardzo pasuje:) mi za niedługo szykuje się sterylka i parę dni psina będzie spać w domu(normalnie śpi w kojcu,w domu po pewnym czasie jest jej gorąco) i boję się jak to będzie,bo choć pies od małego ma kontakt z kotem(kto w domu) to dziś chciał go zjeść,na szczęście kot się napuszył i skrył w rogu...

Link to comment
Share on other sites

[url]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/223788_122386927927454_969117915_n.jpg[/url] się uśmiałam :turn-l:

Co do ślizgawek, to przypomniałam sobie, jak Bue złapała kiedyś gołębia będąc na smyczy i z tym gołębiem w pysku biegała dookoła mnie, a ja nie mogłam jej przytrzymać bliżej i zabrać jej tego nieszczęsnego ptaka, bo się ślizgałam na lodzie :splat:na szczęście w końcu opanowałam sytuację, gołąb przeżył ;)

Zdrówka dla Oliego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...