Jump to content
Dogomania

Rusti za TM [']


ClaudiaAnna

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lu_Gosiak']EKSTRA!!!!:):)
mamy 5 dni na uzbieranie 240zl miesiecznych deklaracji.....[/QUOTE]

wedlug mnie to na pierwszy miesiac sa pieniazki, czyli szukanie deklaracji miesiecznych przedluza sie o co najmniej 30 dni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wierze , ze znajdziemy wiecej chetnych.....
mozna juz Chudemu plecaczek pakowac.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']wedlug mnie to na pierwszy miesiac sa pieniazki, czyli szukanie deklaracji miesiecznych przedluza sie o co najmniej 30 dni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wierze , ze znajdziemy wiecej chetnych.....
mozna juz Chudemu plecaczek pakowac.....[/QUOTE]
tez tak sadze:)

Link to comment
Share on other sites

na pierwszy miesiac sa, moze nawet na dwa miesiace, ale ja niestety nie podejme sie wyciagniecia psa gdy brakuje tyle deklaracji...jak juz wczesniej pisalam mam 5 psow wzietych w taki wlasnie sposob gdzie na kazdego minimum miesiecznie brakuje 100zl i niestety na watkach praktycznie pare osob....jak pies bezpieczny w hoteliku to bardzo trudno dozbierac brakujace deklaracje....ja od paru dni siedze nocami i wysylam mase pw - niestety ludzie sa podeklarowani juz na maxa i coraz trudniej uzbierać miesięczne deklaracje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']na pierwszy miesiac sa, moze nawet na dwa miesiace, ale ja niestety nie podejme sie wyciagniecia psa gdy brakuje tyle deklaracji...jak juz wczesniej pisalam mam 5 psow wzietych w taki wlasnie sposob gdzie na kazdego minimum miesiecznie brakuje 100zl i niestety na watkach praktycznie pare osob....jak pies bezpieczny w hoteliku to bardzo trudno dozbierac brakujace deklaracje....ja od paru dni siedze nocami i wysylam mase pw - niestety ludzie sa podeklarowani juz na maxa i coraz trudniej uzbierać miesięczne deklaracje[/QUOTE]
co racja to racja..........i tak zjawilo sie duzo ciotek,trzeba dalej walczyc o psinke,zeby mogl normalnego zywota zaznac...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']na pierwszy miesiac sa, moze nawet na dwa miesiace, ale ja niestety nie podejme sie wyciagniecia psa gdy brakuje tyle deklaracji...jak juz wczesniej pisalam mam 5 psow wzietych w taki wlasnie sposob gdzie na kazdego minimum miesiecznie brakuje 100zl i niestety na watkach praktycznie pare osob....jak pies bezpieczny w hoteliku to bardzo trudno dozbierac brakujace deklaracje....ja od paru dni siedze nocami i wysylam mase pw - niestety ludzie sa podeklarowani juz na maxa i coraz trudniej uzbierać miesięczne deklaracje[/QUOTE]

a od kiedy masz tyle zaleglosci? i co hoteliki na to ? ten minus moze sie zbierac w nieskonczonosc, czy wszystkie piec siedza u Gabi?
podlinkuj moze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']a od kiedy masz tyle zaleglosci? i co hoteliki na to ? ten minus moze sie zbierac w nieskonczonosc, czy wszystkie piec siedza u Gabi?
podlinkuj moze....[/QUOTE]
zaległości zadnych nie mam w hotelikach, bo jak sie podejmuje wyciagnac psa to znaczy przejmuje za Niego odpowiedzialnosc również finansowa i wtedy się nadrabia bazarkami, allegro cegiełkowym czy zebrze o deklaracje jednorazowe..
mam psy w różnych hotelikach u Jamora,w Przebieszczanach u Lilki i u Wiosny:)

mamy kolejna deklaracje stała 15zl od 26asia - dziekujemy bardzo:multi::multi::multi:
czyli mamy:
[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
Li1- 50zl
azalia - 20zl
BERKANO - 10zl
danavas - 10zl
żabol - 30zl
26asia - 15zl
[B]RAZEM 135zl[/B]
[B]BRAKUJE 225zl[/B]
[B]
deklaracje czasowe:
[/B]KAva - 20 euro przez 3 miesiace

[B] JEDNORAZOWE:[/B]
Lu_Gosiak - 50zl
MOnika55 - perfum na bazarek
Jarek Szymanski 100zl
*Aga* - 50zl
Lolalola - 15zl
dogomanka - bazarek
Iv1958 - cos
pikola- 81zl??
beataczl - 50zl
Martika@Aischa - po 14.04 cos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...