Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc na wczoraj - Geri ma dom.


elzunia

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']Matko kochana...cieszylam sie, ze Geri ma domek, bo Ela pisala mi sms'a a tu czytam o obcieciu ogonka?
Q..a tak sobie ktos przyszedl (wlamal sie) zeby psu ogon obciac? A moze to ktos ze znajomych Pana wlasciciela?
Czekam na relacje z nowego domu, mam nadzieje, ze dobrze trafil :([/QUOTE]
Zagladam na watek też i trudno pojąć takie bestialstwo.Pewnie wlamali się tzw. okoliczni ,albo menele i szukali kąta wolnego albo coś do wyniesienia a pies szczekal może i przeszkadzal im -to zemścili się, ? :mad: Oby to tylko koncowka ogona ,a nie więcej.Co za bandyci,żeby ich pokręcilo.Malo ,że pies byl więziony w tym syfie ,to jeszcze cierpial przez zloczyncow.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Matko kochana...cieszylam sie, ze Geri ma domek, bo Ela pisala mi sms'a a tu czytam o obcieciu ogonka?
Q..a tak sobie ktos przyszedl (wlamal sie) zeby psu ogon obciac? A moze to ktos ze znajomych Pana wlasciciela?
Czekam na relacje z nowego domu, mam nadzieje, ze dobrze trafil :([/QUOTE]
Powiem tak,dostałam nr nowej właścicielki i wiem tyle ,że ten facet był tak pijany że na3 dni zostawił Geriego na dworze bez wejścia do domu.Szlak mnie trafi taki był pewny ze go chce.Podobno potem po pijaku się dobijał ,że chce psa spowrotem.Mówie Wam cioteczki az mnie zatrzęsło.Geri jest podobno już zadbany i spokojny.Nie jadł kilka dni ale juz jest dobrze.Po niedzieli jak moja mała bedzie po ospie to pójde zrobic fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elzunia']Powiem tak,dostałam nr nowej właścicielki i wiem tyle ,że ten facet był tak pijany że na3 dni zostawił Geriego na dworze bez wejścia do domu.Szlak mnie trafi taki był pewny ze go chce.Podobno potem po pijaku się dobijał ,że chce psa spowrotem.Mówie Wam cioteczki az mnie zatrzęsło.Geri jest podobno już zadbany i spokojny.Nie jadł kilka dni ale juz jest dobrze.Po niedzieli jak moja mała bedzie po ospie to pójde zrobic fotki[/QUOTE]
Elzunia,napisz cos o Gerim
mam nadzieje ze info bedzie pozytywne
jak nie ...to juz lepszy schron dla niego

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyny!!!
Sprawa jest dramatyczna!
Nowa wlascicielka nie wychodzila z nim na dwor, w koncu podrzucila psa z powrotem do pijaka....Pies ma otwarta rane ogona! Jest dokarmiany przez kogos tam i mieszka u pijaka!

Trzeba go zabrac!!!

Szukamy tymczasu NA JUZ! On tam zginie, zaglodzony albo co gorsza wda sie zakazenie, przeciez rana jest otwarta!
Ela nie ma dostepu do netu i jakos musimy sie komunikowac telefonicznie.
Macie pomysl jak mu pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Cholera,nie miałam kompa,potem nie umiałam odzyskac hasła ale jestem.Jak Edytka napisała horror się dzieje.Pies jest znowu u pijaka jest karmiony ale co z tego.On pochlał i zostawił go na dworze na 3 dni jak go nie było i wtedy stał się wypadek ,ktoś mu chyba zatrzasnął ogonek i tyle wiem.Nie wiadomo jak .Ogon jest niezadbany bo podobno wet chciał prawie 200 zł za zajęcie się nim.Kawałek kości wystaje rana jest na tyle co sam sobie wylizał.Ja nie wiem jak prosić o pomoc.Błagam.Sama pracuje po 9-10 godz.Lece na prochach żeby tylko wyrobic ,a noga juz mi wysiadła na dobre.Nie chodze tam na góre bo nie moge patrzeć jak Geri patrzy jak się odchodzi.pomóżcie ja już nie mam siły nawet płakać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elzunia']Przepraszam za tak długa nieobecność,ale sił brak na kompa.Praca z synem po komisjach z okiem córka z ospą działka uffff dość.Jak córa wydobrzeje ide zrobic fotki .Geri ma domek.Trzymajcie kciuki.Bo przed wydaniem go tego goiścia dwa dni w domu nie było ktos sie włamał do domu i obciął mu ogon.co za skur....................l niech go szlak .Ale juz ma dom i juz podobno po wizycie u weta.[/QUOTE]
TO JEST CHORE JAKIES zalamalam sie, no nic, czytam dalej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...