Jump to content
Dogomania

Potrzebna pomoc na wczoraj - Geri ma dom.


elzunia

Recommended Posts

[quote name='giselle4']kurcze ,moz ejednak ktos pomoze biedaczkowi
elzunia ,nie odpowiadaj na głupie zaczepki,szkoda zycia ...:)[/QUOTE]
giselle4 nie reaguję na zaczepki wszyscy dobrze wiemy kto jest pod tym nickiem.I niech mówi co chce

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fochu'][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/24376.html[/URL]
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/12432309_geri_w_dramatycznej_sytuacji_blaga_o.html[/URL]
wieczorem postaram się gdzieś jeszcze chłopaka wrzucić[/QUOTE]
Kochana w ogłoszeniu dałaś mego mejla, zamiast elzuni;)
elzunia ma taki: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (mam nadzieję, że się nie obrazisz elzuniu, że tu go wrzuciłam)

Wrzuciłam ogłoszenie jeszcze tu: [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art20548,geri-wspanialy-pies-szuka-domu.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka2222']Kochana w ogłoszeniu dałaś mego mejla, zamiast elzuni;)
elzunia ma taki: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (mam nadzieję, że się nie obrazisz elzuniu, że tu go wrzuciłam)

Wrzuciłam ogłoszenie jeszcze tu: [URL]http://www.psy.pl/ogloszenia-psy/art20548,geri-wspanialy-pies-szuka-domu.html[/URL][/QUOTE]

ups ...
a moze zostać taki adres?
czy zmienić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka2222']Możesz zostawić taki e-mail, a nie ma opcji edytuj?
Może ktoś zrobić allegro?! Ja za bardzo się nie znam na wystawianiu aukcji.[/QUOTE]

opcja edytuj zapewne jest ,ale lenia mam :P
ale jak trzeba to zmienię oczywiście

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Elciu, mialas fotki do allegro podeslac - da rade cos zalatwic w tym temacie?
A gdzie pracujesz? qrcze to teraz rzadko bedziesz nas odwiedzac :([/QUOTE]
obiecuje na dniach coś wyślę.Moje chłopaki idą go zobaczyc dac jeśc ale nie pamiętają(raczej nie chcą bo po co im)zrobic zdjęcia.Koledzy ważniejsi.A pracuje w zgkim i jak wracam do domu plecy mi pekają,kregosłup mam do niczego ale pracowac trzeba.Zrobie i dam zdjęcia na bank.Jak zdążę to jutro jak nie to w poniedziałek sie postaram choc na chwilę wejść.

Link to comment
Share on other sites

Tak myślę sobie, a jakby pogadać z TOZ-em albo inną organizacją na ten temat czy nie mogliby przyjąć psiaka bez interwencji? Przedstawić, że sytuacja delikatna. Może akurat ktoś będzie miał miejsce dla psiaka. Uderzyć wszędzie, do Vivy i innych, byle nie do Straży dla Zwierząt, bo źle o nich słyszałam:(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za tak długa nieobecność,ale sił brak na kompa.Praca z synem po komisjach z okiem córka z ospą działka uffff dość.Jak córa wydobrzeje ide zrobic fotki .Geri ma domek.Trzymajcie kciuki.Bo przed wydaniem go tego goiścia dwa dni w domu nie było ktos sie włamał do domu i obciął mu ogon.co za skur....................l niech go szlak .Ale juz ma dom i juz podobno po wizycie u weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fochu']jak to psu ktoś ogon obciął?
co to za domek?
coś więcej wiadomo?
psiak tam bezpieczny jest?[/QUOTE]
Nie wiem taka informację dostałam od tego faceta co go trzymał .Niestety nie mam jak jechac go zobaczyć.Obiecuje że jak tylko ospa mi z domu zniknie sprawdzę wszystko.Nie ja domek załatwiałam tylko ten facet.Nic poza tym co mi powiedział przez tel nie wiem.Nie pojadę obejrzeć psa bo wiem ze tam tez sa dzieci.No to przy ospie nie będa zadowoleni.Ale jak moja wyzdrowieje jestem umówiona na tel i na fotki.A z tym ogonem ktos mu końcówke obciął,jak?nie wiem nie wyobrazam sobie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elzunia']Nie wiem taka informację dostałam od tego faceta co go trzymał .Niestety nie mam jak jechac go zobaczyć.Obiecuje że jak tylko ospa mi z domu zniknie sprawdzę wszystko.Nie ja domek załatwiałam tylko ten facet.Nic poza tym co mi powiedział przez tel nie wiem.Nie pojadę obejrzeć psa bo wiem ze tam tez sa dzieci.No to przy ospie nie będa zadowoleni.Ale jak moja wyzdrowieje jestem umówiona na tel i na fotki.A z tym ogonem ktos mu końcówke obciął,jak?nie wiem nie wyobrazam sobie[/QUOTE]
o Bogowie
nastepny dramat:(
niech to szlag jasny trafi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...