Jump to content
Dogomania

Szarik w nowym wspaniałym domu!


iwop

Recommended Posts

[quote name='Mariat']Irenko, teraz popatrz coby bylo, gdyby psy mogly mowic i stawiac warunki:evil_lol:.
Po pierwsze kojec co najmniej 1000 metrów kw., buda z kilkoma sypialniami,ogrzewaniem podlogowym i klimatyzacja na upalne dni.
Koniecznie domofon z ekranem,zebym nie musiala ogladac na zywo niechcianych gosci. :bigcool:
O jedzenie nie bede sie klocic. Owoce i warzywa wlasne (z kojca), troche chleba z maslem, kawa, smietanka...
Tylko problem z malzonkiem.:-(
Moze licytacja bazarkowa?:evil_lol:
[B]A na koniec. Ulzylo mi, ze z Szarikiem juz w porzadku.[/B]:loveu:[/QUOTE]

Wiem, że się zamartwiałaś o Szarika, dlatego cieszę się, że jest tak dobrze.
Mam nadzieję, że nasz chłopak nie będzie stroić w przyszłości żadnych fochów;)
A co do Twoich warunków, to chyba bazarki odpadają, przecież bym padła;), zbierając fundusze i chcąc sprostać takim wymaganiom:evil_lol:
Choć, kto wie?;)
Może, sądząc po mojej dzisiejszej rozmowie, powstanie pod Krakowem hotel, który nie tylko takie wymagania spełnia;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 348
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiedziałam,ze Szarik nie zmarnuje swojej szansy :) madry chłopak :)

A przy okazji pospamuję troszeczkę,zobaczcie kilkanaście mikro Szarików w potrzebie

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203504-Psy-w-Zakrzewku-potrzebują-pomocy!-Bez-naszej-pomocy-nie-przeżyją!?p=17083938#post17083938[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='iwop']Ciekawe co u Szarika...?[/QUOTE]

Przepraszam Iwonko, nie zauważyłam Twojego postu:oops:
Z tego co mi Beatka przekazywała w niedzielę, to wszystko w porządku.
Wspominała coś o zdjęciach z DS, ale zapewne ich jeszcze nie dostała, bo w przeciwnym razie już bym je miała z prośbą o wklejenie na forum.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...

[quote name='iwop']Ale jaka diagnoza? Co mu jest? :([/QUOTE]Iwonko zapalenia górnych dróg oddechowych, jest to podobno jakieś wirusowe dziadostwo. Cały czas jestem w telefonicznym kontakcie z Panią Szarika. Jest trochę lepiej, popołudniu zjadł troszkę i zaczął sam pić wodę. Jak nie będzie poprawy do wtorku to razem z mężem podjadę do niego. Wet. powiedział, że do jutra powinna być znaczna poprawa, bo leki które dostaje powinny zacząć działać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...