Jump to content
Dogomania

Apel o pomoc dla schroniska we Wrześni! Chcą je zamknąć i pozbyć się problemu = psów


Huski

Recommended Posts

oczywiście dom jeszcze do kontroli ludzie duzo mówia nie zawsze co powiedza jest prawda



[quote name='Pola17']owczarek do domu spanie na korytarzu na legowisku w dzień może biegać na dworze po ogrodzie .Buda to nic złego dla psa jeśli jest ocieplona i pies nie wisi przy niej na łańcuchu całe życie lub nie jest to piesek który ma krótka sierść ,.:diabloti:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co taka cisza zastala na tym watku.czy psy juz wszystkie wywieziono?
gdzie podzaly sie wolontariuszki?
czy zapomnialy juz o psach?
ata-dwa pieski mialy okazje otrzymac nowych opiekunow ,a Ty nawet nie pofatygowalas nic w tym kierunku zrobic,a mozesz juz bez przeszkod udac sie do schroniska.Nie zal Tobie tych psow?

Link to comment
Share on other sites

ata tez pracuje wiec pewnie nie zawsze ma czas po za tym chce przypomnieć ze to wolontariat i ata nie jest sama do robienia zdjec gdzie są inni wolontariusze ?

[quote name='xxxx52']co taka cisza zastala na tym watku.czy psy juz wszystkie wywieziono?
gdzie podzaly sie wolontariuszki?
czy zapomnialy juz o psach?
ata-dwa pieski mialy okazje otrzymac nowych opiekunow ,a Ty nawet nie pofatygowalas nic w tym kierunku zrobic,a mozesz juz bez przeszkod udac sie do schroniska.Nie zal Tobie tych psow?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']ata tez pracuje wiec pewnie nie zawsze ma czas po za tym chce przypomnieć ze to wolontariat i ata nie jest sama do robienia zdjec gdzie są inni wolontariusze ?[/QUOTE]
ata przeslala 2 zdjecia i to wszystko ,te suczki mialy miec domy.to ata nie inne wolontaruszki przeslaly zdjecia Prosila o przygotowanie.Nie zrzuca sie ciegle na kogos czy na cos.

Link to comment
Share on other sites

Zyga ja nie wiem jak oni ale mam zgodę na happening 18 września w Wrześni schronisko udostępni zdjęcia psów do adopcji budy moge równiez zabrac jakies spokojne psy na happening ze schroniska dostałam e-mail z takimi propozycjami oraz mam zgodę na działanie

czy jest ktoś kto przyjdzie ? zapraszam
proszę jesli ktos umie robić wydarzenie na fb zeby sie do mnie zgłosił !




[quote name='Zyga']A czy ktokolwiek pytal się wladz,co robią oprócz prób wysyłania psow do niesprawdzonych i watpliwych "schronisk' w celu zmniejszenia populacji psow?
Czy zaczęli akcje uswiadamiania społeczeństwa oraz akcje sterylizacji?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Tak przyjadę Szamotuły zrobi mój kolega a ja wasze miasto dla tego ze u was tez jest duzy problem z łancuchami i psami łańcuchowymi



[QUOTE][/QUOTE][quote name='xxxx52']Sylwia to Ty az Szamotul przyjedziesz ,a gdzie sa miejscowi milosnicy zwierzat?Wszyscy sa zmotoryzowani.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, takie bogate miasto, mogliby zrobić choć 20, 30 sterylizacji dla najbiedniejszych. Razy 10( suczka 2 razy po 5 szt), zawsze o 200 , 300 zwierzat niechciany w roku mniej. To takze sa oszczędności dla miasta i spraw karnych za uśmiercanie nie trzeba robić. Moze trzeba edukować społeczeństwo Wrześni od podstaw? Moze wydrukujemy ulotki na Zerwijmy łańcuchy? Przydałoby się.Ciekawe co słychać u ościennych gmin, które pewnie do dzisiaj, nie podpisały umowy z żadnym schroniskiem.Cwaniacy, ale na zespoły mają.Zaścianek, ciemnogóra, byle nie dać na zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba się dobrze przygotować i pozyskać wolontariat, bo jak go nie ma, to znaczy , ze jest coś do ukrycia. A schronisko jest prowadzone za społeczne pieniądze i kazda zł powinna być rozliczona.Taka zasada demokracji. No i madre adopcje, tylko madre.

Link to comment
Share on other sites

Co trzeba zrobic żeby powstrzymać biznes polsko- niemiecki !!!!!!!
Biznes na całego !!!!!!!!!!! Polsce juz wciśnięto wojenne puszki stare z mięsem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozniej odpady radioaktywne !!!!!!!!!!a teraz uwaga wielki biznes !!!!!!!!!!!!!!!!! Psy i koty polacy "oddawają do raju " do niemiec za marne datki w postaci karmy i innych akcesori dla psów !!!!!!!!!!!!! A raj zamienia się w piekło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!! I miejcie odrobinę litości nad tymi zwierzętami !!!!!!! Tam psy idą na doświadczenia laboratoryjne i medyczne !!!!!!!!!!!!!! Testuje się na nich wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokonuje się na nich oparzeń i licznych operacji !!!!!!!!!!! Ze schronisk są brane psy chore stare ślepe i kończą swój żywot w nieopisanych męczarniach !!!!!!!!!!!!!!! Włosi już napisali petycję i na mocy jej jest całkowity zakaz wywózki psów do niemiec ! A polska co zrobiła ?????!!!!!! Do piekła je wywożą a wy im w tym pomagacie !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech mają swoje psy a nasze do laboratorii !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech jest zakaz adopcji psów z innych panstw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytajcie artykuły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polakowi wszystko się wciśnie !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe a masz na to twarde dowody ?




[quote name='OBSERWATOR 2012']Co trzeba zrobic żeby powstrzymać biznes polsko- niemiecki !!!!!!!
Biznes na całego !!!!!!!!!!! Polsce juz wciśnięto wojenne puszki stare z mięsem !!!!!!!!!!!!!!!!! Pozniej odpady radioaktywne !!!!!!!!!!a teraz uwaga wielki biznes !!!!!!!!!!!!!!!!! Psy i koty polacy "oddawają do raju " do niemiec za marne datki w postaci karmy i innych akcesori dla psów !!!!!!!!!!!!! A raj zamienia się w piekło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!!!! I miejcie odrobinę litości nad tymi zwierzętami !!!!!!! Tam psy idą na doświadczenia laboratoryjne i medyczne !!!!!!!!!!!!!! Testuje się na nich wszystko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dokonuje się na nich oparzeń i licznych operacji !!!!!!!!!!! Ze schronisk są brane psy chore stare ślepe i kończą swój żywot w nieopisanych męczarniach !!!!!!!!!!!!!!! Włosi już napisali petycję i na mocy jej jest całkowity zakaz wywózki psów do niemiec ! A polska co zrobiła ?????!!!!!! Do piekła je wywożą a wy im w tym pomagacie !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech mają swoje psy a nasze do laboratorii !!!!!!!!!!!!!!!!! W niemczech jest zakaz adopcji psów z innych panstw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czytajcie artykuły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polakowi wszystko się wciśnie !!!!!!!!!!![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pola17']Dziewczyny co z wami czy macie zamiar pomóc w Happeningu czy nie musze wiedzieć na kogo mogę liczyć proszę pisac kto przybędzie dla 5 osób happeningu nie zrobie !!!!!![/QUOTE]

Masz już 5 osób to ja będę nr 6 :)


xxxx52. co do wyjazdu suczek, podałaś mi suche info.... nawet nie znałam daty wyjazdu ..... liczę na to , że pomożesz mi w wyadoptowaniu kotek z działki, które obecnie są chore i nikt oprócz jednej pani i mnie się nimi nie interesuje.... to, że nie odzywam się na dogo nie znaczy że nic nie robię, dopiero przeżyłam śmierć małej koteczki, którą wychowywałam butelką ..... aby jechać do schroniska muszę wiedzieć, że coś wyjedzie w innym wypadku się do niego nie wybieram (czytaj, za duży stres dla mnie) xxxx52 zacznij w końcu szanować ludzi, którzy w mniejszy lub większy sposób starają się pomagać zwierzętom.......

Link to comment
Share on other sites

NO i . rudzia z dogo kilka wolontariuszek itp bendzie działam pełna para




[quote name='ata']Masz już 5 osób to ja będę nr 6 :)


xxxx52. co do wyjazdu suczek, podałaś mi suche info.... nawet nie znałam daty wyjazdu ..... liczę na to , że pomożesz mi w wyadoptowaniu kotek z działki, które obecnie są chore i nikt oprócz jednej pani i mnie się nimi nie interesuje.... to, że nie odzywam się na dogo nie znaczy że nic nie robię, dopiero przeżyłam śmierć małej koteczki, którą wychowywałam butelką ..... aby jechać do schroniska muszę wiedzieć, że coś wyjedzie w innym wypadku się do niego nie wybieram (czytaj, za duży stres dla mnie) xxxx52 zacznij w końcu szanować ludzi, którzy w mniejszy lub większy sposób starają się pomagać zwierzętom.......[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny prosimy o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gniezno, kto jest z Gniezna????
Wysyłam watek i proszę o pomoc dla zaginionej bokserki:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213736-Zagin%C4%99%C5%82-bokserka-okolice-Gniezna-ratunku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21?p=17537263#post17537263"]http://www.dogomania.pl/threads/213736-Zagin%C4%99%C5%82-bokserka-okolice-Gniezna-ratunku!!!!!!!!!!!!?p=17537263#post17537263[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Dziewczyny prosimy o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gniezno, kto jest z Gniezna????
Wysyłam watek i proszę o pomoc dla zaginionej bokserki:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/213736-Zagin%C4%99%C5%82-bokserka-okolice-Gniezna-ratunku%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21?p=17537263#post17537263"]http://www.dogomania.pl/threads/213736-Zagin%C4%99%C5%82-bokserka-okolice-Gniezna-ratunku!!!!!!!!!!!!?p=17537263#post17537263[/URL][/QUOTE]

To masz całą listę z wyszukiwarki:
[url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1314649857-4e39cb864cc98247085c1aa0da9eda6e022dde74&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Gniezno&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url]

Z tego wątku na pewno [B]ata[/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...