Jump to content
Dogomania

Teqlusia teraz już mała warszawianka ma dom jaki mogła sobie wymarzyć! :)


Monika_tbg

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chciałam na pw, ale chyba skrzynke masz Karina zapchaną.
wizytę przed adopcyjną najprawdopodobniej już jest załatwiona, z tym że dziewczyna dobrze mi powiedziała bo w umowie Waszej nie ma nic o sterycle napisane, i nie wiem bo jak zauważyła właściciele mogą nie czuć się zobowiązani tego wykonać skoro nie ma w umowie mowy o tym, i nie wiem jak to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika_tbg']chciałam na pw, ale chyba skrzynke masz Karina zapchaną.
wizytę przed adopcyjną najprawdopodobniej już jest załatwiona, z tym że dziewczyna dobrze mi powiedziała bo w umowie Waszej nie ma nic o sterycle napisane, i nie wiem bo jak zauważyła właściciele mogą nie czuć się zobowiązani tego wykonać skoro nie ma w umowie mowy o tym, i nie wiem jak to zrobić.[/QUOTE]
No nie ma w nich o sterylce i trzymaniu psów na łańcuchu..... my te warunki ręcznie dopisujemy i każemy podwójnie podpisać, bo ciągle czekamy na walne i zmianę zarządu i umów, etc.
W której części Warszawy to jest? Bo może transport by był.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yana']to jest miejscowość niedaleko Nieporętu, czyli w kierunku Zalewu Zegrzyńskiego. To ja idę na wizyte przedadopcyjną. Umówiłam się na jutro wieczór.[/QUOTE]
Super Yana, to czekamy na wieści. Trzymam kciuki.
Spytaj proszę tych Państwa, czy byłaby możliwość żeby wyjechali kawałek po małą, np. do Warszawy w okolice Rembertowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Super Yana, to czekamy na wieści. Trzymam kciuki.
Spytaj proszę tych Państwa, czy byłaby możliwość żeby wyjechali kawałek po małą, np. do Warszawy w okolice Rembertowa.[/QUOTE]

oki, zapytam

Link to comment
Share on other sites

domek się sprawdził:multi::multi: Teqlusia będzie na początku w domu żeby się przyzwyczaić do nowego otoczenia, Pani chce wziąć urlop żeby się mogła poznać i zapoznawać, sunia praktycznie sama nie będzie w domu, bo cały czas jest babcia w domu, później jak teqila podrośnie będzie mieszkała sobie na polu, będzie miała budkę, i koleżankę husky, Państwo od zawsze mieli psy, więc wiedzą co i jak, na wszystko się zgadzają, ogólnie domek jak dla teqili chyba najlepszy, bo to co kocha ogród i drugi pies do koleżeństwa, chyba lepiej dla niej nie może być :) [SIZE=1]chyba wszystko dobrze skróciłam[/SIZE] :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...