Jump to content
Dogomania

Wera ma wspaniały DS !!!!!


funia

Recommended Posts

Trochę się już tam tego uzbierało. Mamy do tego deklaracje stałe na hotelik na innym koncie. Na pierwszy miesiąc i na leczenie już mamy:) Ja też mam pytanie, ile będzie kosztowała doba za utrzymanie Wery w pani hoteliku? Pytam ponieważ osoba, która uzgadniała nie napisała tu na wątku o tym.Była mowa tylko o kwocie ogólnej, która zależy od wagi psa. Myślę, że wszystko powinno być podane do wiadomości ogólnej tu na wątku dla wpłacających. Trzeba wyszczególnić, ile idzie na hotelik, ile na karmę i ile na leczenie, żeby potem nie było niedomówień, a dzięki temu wiemy też na czym stoimy. Takie jest moje zdanie, nie jestem długo na dogo, nie mam jeszcze doświadczenia i może się mylę, ale zdrowy rozsądek tak mi podpowiada.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Trochę się już tam tego uzbierało. Mamy do tego deklaracje stałe na hotelik na innym koncie. Na pierwszy miesiąc i na leczenie już mamy:) Ja też mam pytanie, ile będzie kosztowała doba za utrzymanie Wery w pani hoteliku? Pytam ponieważ osoba, która uzgadniała nie napisała tu na wątku o tym.Była mowa tylko o kwocie ogólnej, która zależy od wagi psa. Myślę, że wszystko powinno być podane do wiadomości ogólnej tu na wątku dla wpłacających. Trzeba wyszczególnić, ile idzie na hotelik, ile na karmę i ile na leczenie, żeby potem nie było niedomówień, a dzięki temu wiemy też na czym stoimy. Takie jest moje zdanie, nie jestem długo na dogo, nie mam jeszcze doświadczenia i może się mylę, ale zdrowy rozsądek tak mi podpowiada.[/QUOTE]
Bardzo słuszne spostrzeżenie!
Hotelik powinien zrobić bilans potrzeb i wydatków.
Wkleić fakturę za wizyty u weta.
Zadeklarować wysokośc comiesięcznych opłąt za hotelowanie psa.

Niczego takiego się nie doszukałam... a osoby przekazujące Werę też nic nie napisały na ten temat.

Pieniądze są zbierane a nie ma żadnych konkretnych rozliczeń.


[quote name='inga.mm']w tym bazarku sa dwie opłaty:
jedna za fanty - na konto fundacji
druga za koszty przesyłki - idzie na mnie.

W następnym bazarku będzie już prościej, bo będe mogła puszczać przez swoje konto, wiec bedzie jedna płatność, a za przesyłke ja rozliczę sie z osobami, które będa fanty wysyłały[/QUOTE]
Nie wiem czy to ma sens. Kupujący musi robić dwa przelewy, a nie w każdym banku są one darmowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agucha']

Nie wiem czy to ma sens. Kupujący musi robić dwa przelewy, a nie w każdym banku są one darmowe ;)[/QUOTE]

Dla mnie nie ma sensu, ale okazuje sie, że jesli poszloby wszystko na fundację, to nie oddadza mi kasy za przesyłki, bo na wszystko musza być faktury.
No i gdzie sens?
W następnym bazarku będę robiła na moje konto, bo dziś uzyskałam potwierdzenie, że będę mogła.
Zastanawiam sie czy jest możliwość zmiany opcji wpłaty w czasie trwania bazarku, gdy juz zostało to ogloszone.
Może macie na ten temat jakieś informacje.
życie uprościloby wszystkim, łącznie z fundacjami, bo dostałyby tylko jeden przelew do potwierdzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']No to dostałam zgode od moda, żeby płacone bylo na jedno konto i było jedno rozliczenie z fundacją.
Agucha, dzięki za zmotywowanie mnie do działania[/QUOTE]

no to super! :) i wtedy Ty informujesz poszczególnych właścicieli fantów, że mogą wysyłać i przesyłasz im na wysyłkę. a potem podzielone pieniądze można będzie po fundacjach rozsyłać - git malinka:)

Link to comment
Share on other sites

Pani Sylwio były zapytania o Werę,o jej samopoczucie,wydęty brzuszek.Weszła pani na forum,ale niestety nie napisała pani o Werze ani słowa,zapytała pani jedynie jaką kwotą dysponuje fundacja na rzecz Wery.Tak jak tu już napisano proszę przedstawić bilans potrzeb i wydatków.I bardzo prosimy o nieignorowanie zapytań o sunię,informacje o niej są dozowane.To jest pies po przejściach i chcemy śledzić co się z nią dzieje i chyba mamy do tego prawo.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=purple][B]Cioteczki, wujkowe - zajrzyjcie - kolejni wspaniałomyślni właściciele - chcą psa...powiesić!!![/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206090-Misiek-pies-do-powieszenia?p=16699336#post16699336"]
http://www.dogomania.pl/threads/206090-Misiek-pies-do-powieszenia?p=16699336#post16699336[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Pani Sylwio były zapytania o Werę,o jej samopoczucie,wydęty brzuszek.Weszła pani na forum,ale niestety nie napisała pani o Werze ani słowa,zapytała pani jedynie jaką kwotą dysponuje fundacja na rzecz Wery.Tak jak tu już napisano proszę przedstawić bilans potrzeb i wydatków.I bardzo prosimy o nieignorowanie zapytań o sunię,informacje o niej są dozowane.To jest pies po przejściach i chcemy śledzić co się z nią dzieje i chyba mamy do tego prawo.[/QUOTE]

Dokładnie tak .

Link to comment
Share on other sites

Witam, oto bieżący bilans wpłat:
Barbara_C 50zł
Azalia 20zł
Anna_Ł 30zł
Aleksandra_Ba 30zł
Anna_Sz 10zł
Marek_B 30zł
Aleksandra_Bo 65zł
Ewa_Ł 20zł
Ewa_Rz 90zł
Gonia13 30zł
Anna_K 25zł
Edyta_Z 25zł
Agnieszka_K H 50zł

Razem 475zł+425zł=900zł
Moje paliwo to 50zł, czyli Wera w chwili obecnej ma 850 zł na moim koncie. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']no to super! :) i wtedy Ty informujesz poszczególnych właścicieli fantów, że mogą wysyłać i przesyłasz im na wysyłkę. a potem podzielone pieniądze można będzie po fundacjach rozsyłać - git malinka:)[/QUOTE]

Wszystko pięknie, tylko nadal nie wiem, kto potwierdzi wpływ pieniędzy na konto fundacji.
Mam nauczkę na przyszłość, żeby nie uwzględniać psów, gdzie nie mam pewności potwierdzenia wpływów.
Byłaby wielka szkoda, bo moje bazarki maja wspomagać leczenie.
Wera, w moim odczuciu, należy do tych psów najbardziej potrzebujących, a tu taki pasztet, że nie wiem czy ktoś potwierdzi wpływy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Wszystko pięknie, tylko nadal nie wiem, kto potwierdzi wpływ pieniędzy na konto fundacji.
Mam nauczkę na przyszłość, żeby nie uwzględniać psów, gdzie nie mam pewności potwierdzenia wpływów.
Byłaby wielka szkoda, bo moje bazarki maja wspomagać leczenie.
Wera, w moim odczuciu, należy do tych psów najbardziej potrzebujących, a tu taki pasztet, że nie wiem czy ktoś potwierdzi wpływy.[/QUOTE]

już piszę do DORA1020 - to dzięki niej mamy udostepnione konto vivy, więc może będzie mogła być na bieżąco w miarę z płatnościami;)

Link to comment
Share on other sites

To mój poprzedni mail z wpłatami

[quote name='kudlataja']A więc jest tak:
Iza_R 15zł
celebrinfea za kwiecień 30zł
Onka 10zł
Agnieszka_K deklaracja 10zł
Handzia 10zł
Anna_O 100zł +200zł
Gajowa na leczenie Wery 50zł

Rozumiem, że wszystkie wpłaty są na Werę, bo różnie były opisane, nie ma też adnotacji czy to deklaracje stałe czy jednorazowe.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Funia wrzuć może w 1szy post to co już zaksięgowane
[B]
deklaracje stałe:[/B]

celebrinfea 30zł
Agnieszka_K 10zł
Handzia 10zł
Noemi1 10zł
azalia 20zł

[B]deklaracje [/B][B]jednorazowe:[/B]

Gajowa 50zł
anula42 300zł
bela51 15zł
gryf80 10zł

Iza_R 15zł
Barbara_C 50zł
Anna_Ł 30zł
Aleksandra_Ba 30zł
Anna_Sz 10zł
Marek_B 30zł
Aleksandra_Bo 65zł
Ewa_Ł 20zł
Ewa_Rz 90zł
Gonia13 30zł
Anna_K 25zł
Edyta_Z 25zł
Agnieszka_K H 50zł

paliwo to 50zł, czyli Wera w chwili obecnej ma 850 zł na koncie prywatnym

i może dopisz, że sunia już jest w hoteliku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='azalia']Pani Sylwio były zapytania o Werę,o jej samopoczucie,wydęty brzuszek.Weszła pani na forum,ale niestety nie napisała pani o Werze ani słowa,zapytała pani jedynie jaką kwotą dysponuje fundacja na rzecz Wery.Tak jak tu już napisano proszę przedstawić bilans potrzeb i wydatków.I bardzo prosimy o nieignorowanie zapytań o sunię,informacje o niej są dozowane.To jest pies po przejściach i chcemy śledzić co się z nią dzieje i chyba mamy do tego prawo.[/QUOTE]
witam wszystkie niecierpliwe panie.szczerze mówiąc niezauwarzyłam tego pytanka przez te reklamy:shake: a wczoraj weszłam tylko na chwilkę bo byłam zajęta.już paniom odpowiadam. wera nie ma wzdętego brzucha tylko obwisłe cycki ale to tylko ze względu na to że jest wychudzona i skóra wisi na niej.

Link to comment
Share on other sites

Rozesłałam zaproszenia na wątek i wydarzenie Werki na parę Chełmskich stron.
Mam nadzieję, że ktoś konkretny się zjawi ;)

Dostałam bardzo dużo zapytań o nr konta.
Będziesz miała [B]cioteńko Magdo[/B] co rozliczać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='inga.mm']No to dostałam zgode od moda, żeby płacone bylo na jedno konto i było jedno rozliczenie z fundacją.
Agucha, dzięki za zmotywowanie mnie do działania[/QUOTE]
Super, że się udało! :)
Bedzie prościej i dla kupujących i dla wystawiającego w rozliczeniach ;)

[quote name='sylwia zienkiewicz']witam wszystkie niecierpliwe panie.szczerze mówiąc niezauwarzyłam tego pytanka przez te reklamy:shake: a wczoraj weszłam tylko na chwilkę bo byłam zajęta.już paniom odpowiadam. wera nie ma wzdętego brzucha tylko obwisłe cycki ale to tylko ze względu na to że jest wychudzona i skóra wisi na niej.[/QUOTE]
Pani Sylwio, dzwoniłam do pani ale odebrał jakiś miły pan :smile:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[B]Wera czuje się bardzo dobrze.
Je ryż z warzywami i mięskiem i wcale nie wybrzydza ;)

Odzyskała radość życia, szaleje na spacerach i... dostała ekstra szelki w prezencie [/B] [B]:cool3:

Na wyniki zeskrobin trzeba jeszcze poczekać, bo próbka pojechała do Lublina.[/B] [B]
Przy okazji odbioru wyników zrobi się USG.

Sierść wyłazi jej garściami, zostały łyse placki gdzieniegdzie ale przy dobrej diecie i leczeniu - szybko odrośnie.[/B] [B]

Faktury zostaną wystawione na koniec pobytu w hoteliku, a w międzyczasie będę dostawała skany rachunków i paragonów na maila, które będę tu umieszczać.[/B] [B]

[COLOR=blue]Opłaty za hotelik umownie mają być regulowane [U]do 15 każdego miesiąca.[/U][/COLOR][/B][U][COLOR=blue] [/COLOR][/U][B][COLOR=blue]

Z tym, że 540zł - za pierwsze 2 miesiące pobytu (08.04 - 31.05) ma wypłacić Fundacja (?)... O ile dobrze p. Sylwia zrozumiała...[/COLOR]

Karma mam nadzieję, że dojedzie do weekendu, jeżeli nie to p. Sylwia weźmie prywatną od swoich psów i założy za Werkę [/B] [B];)
Dziękujemy! Oddamy na pewno[/B] :)

[B]Pani Sylwia obiecała też pomóc w ogłaszaniu Werki tutaj na miejscu [/B]:loveu::loveu::loveu:

Jestem w stałym kontakcie z hotelikiem.

Link to comment
Share on other sites

to super wieści, że Werka wraca do żywych!:loveu::loveu::loveu:
wg mnie można już prosić p. Sylwię o wystawienie faktury za hotelik na vivę - bo tam 540 zł na pewno jest, a zanim do nich dojdzie, zapłacą itp to trochę zleci. W sumie ja mogę zabrać tą fakturę w sobotę i podrzucić do vivy osobiście bo i tak wybieram się podpisy im zawieźć.
Co myślicie o takim uregulowaniu należności?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']to super wieści, że Werka wraca do żywych!:loveu::loveu::loveu:
wg mnie można już prosić p. Sylwię o wystawienie faktury za hotelik na vivę - bo tam 540 zł na pewno jest, a zanim do nich dojdzie, zapłacą itp to trochę zleci. W sumie ja mogę zabrać tą fakturę w sobotę i podrzucić do vivy osobiście bo i tak wybieram się podpisy im zawieźć.
Co myślicie o takim uregulowaniu należności?[/QUOTE]
To byłoby najlepsze i najszybsze wyjście, ale... czy p. Sylwia może wystawić fakturę miesiąc w przód?
Może lepiej będzie jak po świętach hotelik wyśle fakturę, ona dojdzie do maja i do 15 maja pieniążki za 2 miesiące hotelowania zostaną wypłacone?

[SIZE=3][B]Tutaj musi się wypowiedzieć p. Sylwia.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kto potwierdzi wplyw pieniedzy z bazarku na konto Fundacji.Rozmawialam przed chwila z Pania Magda Buszko z Fundacji,wysle jej link watku,jesli pieniazki sa na koncie to napewno o tym napisze. O tym co pisalam we wczesniejszych postach Wera ma na koncie 605zl /z 5.04.2011/. Te pieniazki zostana przeznaczone na hotelikowanie Wery od 4.04. do 31.05.2011 na sume 540zl. /tak napisala mi mailem Pani Sylwia/ plus 40zl. faktura na karme.Razem 580zl. Zostaje 25zl. I z tych pieniazkow wlasnie sie rozliczam.Nic nie wiem o innym koncie,ani o wplywach z bazarku.Pani Magda Buszko z Fundacji Viva wejdzie jutro na watek i napisze.Przepraszm,ze nie ma mnie czesciej na watku,ale pod opieka mam 9 psiakow na tymczasie,musze sie zajac tymi psiakami,a jeszcze pomoca osob,ktore do mnie dzwonia i jej potrzebuja/a to psiaki nie maja bud,spia na gnoju,ktos inny prosi o pomoc dla wyrzuconego na ulice psiaka,jeszcze inna osoba prosi o pomoc dla pobitego,albo potracona przez samochod sunia,pomoc w leczeniu,ster. itd... itd/ Takze prosze mi wybaczyc,ze zbyt czesto nie ma mnie na watku.Jak znajde chwilke wolnego czasu napewno sie tu pojawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DORA1020']O tym co pisalam we wczesniejszych postach Wera ma na koncie 605zl /z 5.04.2011/. Te pieniazki zostana przeznaczone na hotelikowanie Wery od 4.04. do 31.05.2011 na sume 540zl. /tak napisala mi mailem Pani Sylwia/ plus 40zl. faktura na karme.Razem 580zl. Zostaje 25zl. I z tych pieniazkow wlasnie sie rozliczam.[/QUOTE]

[B]Wera jest w hoteliku od 8 kwietnia.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...