Jump to content
Dogomania

Mentorek [*] , Leosiek , Surcia i rudy Rucio


WATACHA

Recommended Posts

Ooo przy mnie by sobie poszalały:diabloti:Jak cholera:evil_lol:Ja nie mam za grosz cierpliwości i wali mnie czyje to dziecko z buta jak dostanie to nie zaszkodzi ,pare k....w też rzucę ,i siedzą na baczność:diabloti:Nie na darmo moi kuzyni pytają sie babci "a Olka nie będzie?Na pewno?".Nie raz i nie dwa wkraczałem do akcji jak robili sobie ze swojej matki jaja i np. nie wyłączali komputera.Szybki szpil kilka razy w dupe ,komputer wyłączony bez zapisania gry.5min płaczu i dzieci karne jakby właśnie dostały OE na szyje:lol:

Dodam ,ze to nie niemowlaki tylko 6letnia diablica i 9letni szatan.Chociaż szatan jak miał chyba 2lata i kopał radośnie Kajusie to ja kopałem go w dupe i pytałem czy fajnie:diabloti:Podziałało:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Ooo przy mnie by sobie poszalały:diabloti:Jak cholera:evil_lol:Ja nie mam za grosz cierpliwości i wali mnie czyje to dziecko z buta jak dostanie to nie zaszkodzi ,pare k....w też rzucę ,i siedzą na baczność:diabloti:Nie na darmo moi kuzyni pytają sie babci "a Olka nie będzie?Na pewno?".Nie raz i nie dwa wkraczałem do akcji jak robili sobie ze swojej matki jaja i np. nie wyłączali komputera.Szybki szpil kilka razy w dupe ,komputer wyłączony bez zapisania gry.5min płaczu i dzieci karne jakby właśnie dostały OE na szyje:lol:

Dodam ,ze to nie niemowlaki tylko 6letnia diablica i 9letni szatan.Chociaż szatan jak miał chyba 2lata i kopał radośnie Kajusie to ja kopałem go w dupe i pytałem czy fajnie:diabloti:Podziałało:evil_lol:[/QUOTE]

Będziesz kiedyś dobrym tatusiem:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

To może Monika napisze co to i skąd to ;)
Ja mogę napisać, że jest cudowna.Charakter świetny, mimo zaniedbania jest naprawdę sliczna.Chodzi jak prawdziwa dama, nie to co mój "wsiowy" Leoś.Założę jej wątek, ale nie dziś bo nie mam weny.Z Leosiem już się dogadują, on jej unika, bo to taka torpeda.Nie ma mój biedaczek spokojnego snu, bo ona nie patrzy tylko przebiega mu po głowie.Pieszczocha straszna, a kocha wszystkich i wszystko.Żarłok straszny, dziś mi "zjadła" pół palca i zeżarła kawałek kości na podwórku.Część jej wyciągnęłam, ale mąż mnie wkurzył ,bo zamiast pomóc to stał i pouczał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Ja to ogólnie jestem wrażliwa na takie dźwięki, więc długo by u mnie nie posiedzieli ;)[/QUOTE]

U mnie też nie.
[quote name='zerduszko']Albo ja liczyć ni umiem, albo to stare zdjęcie, ale mi coś tu nie pasuje ;)
[URL]http://i48.tinypic.com/30clvr4.jpg[/URL][/QUOTE]

Mi tez nie...

[quote name='WATACHA']Zerduszko zdjęcie stare, stare:evil_lol:[/QUOTE]

hmmm
[quote name='zerduszko']Widzę, co chce zobaczyć :lol:[/QUOTE]

to jak i ja... Luka jak nie luka :lol:


Noooooo piszcie dziewczyny piszcie :)

Link to comment
Share on other sites

tutaj napiszę tak pokrótce, może przyjdzie czas że będę mogła szczegółowo - malutka jest po pseudohodowli, kiedyś kochana i szanowana, potem już nie... maszynka do wypluwania szczeniąt na handel... na szczęście jej koszmar się już skończył i nigdy nie wróci - u Lilki odżyje, przypomniała sobie bardzo szybko jak to jest mieć dobrze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O Matko, powalczyłyśmy trochę, skubana nie lubi ciachania.Uszek i łapek broniła bardzo.Nie wycięłam jej dokładnie, tylko to najgorsze co miała, nie dało rady.Chuda, a siły ma jak bulmastif ;).Kocha mnie dalej :), lecz nie wie, że jeszcze ją kąpiel czeka hi,hi,hi.

Link to comment
Share on other sites

Watacha, no jak ja to zrobiłam, że teraz dopiero dotarłam do Twej galeryi?
Ale chyba instynkt jakiś mnie tu przywiał i czytam, że już nową pannę pieścisz.
[QUOTE]przyleciała mi podziekować całuskiem.[/QUOTE]
No bo damy to lubią czyściutkie być i umieją docenić. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tutaj napiszę tak pokrótce, może przyjdzie czas że będę mogła szczegółowo - malutka jest po pseudohodowli, kiedyś kochana i szanowana, potem już nie... maszynka do wypluwania szczeniąt na handel... na szczęście jej koszmar się już skończył i nigdy nie wróci - u Lilki odżyje, przypomniała sobie bardzo szybko jak to jest mieć dobrze :loveu:[/QUOTE]
Jak zwykle pokłony dla Was :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']tutaj napiszę tak pokrótce, może przyjdzie czas że będę mogła szczegółowo - malutka jest po pseudohodowli, kiedyś kochana i szanowana, potem już nie... maszynka do wypluwania szczeniąt na handel... na szczęście jej koszmar się już skończył i nigdy nie wróci - u Lilki odżyje, przypomniała sobie bardzo szybko jak to jest mieć dobrze :loveu:[/QUOTE]

gratki za działanie :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulana']Watacha, no jak ja to zrobiłam, że teraz dopiero dotarłam do Twej galeryi?
Ale chyba instynkt jakiś mnie tu przywiał i czytam, że już nową pannę pieścisz.
[B]Dobrze się kryję [/B]
No bo damy to lubią czyściutkie być i umieją docenić. :)[/QUOTE]
Ale jak mnie dzisiaj tym ryjem śmierdzącym przywitała, po twarzy to mi się już wszystkiego odechciało ;).
Ona jest świrnięta ;).Potem jej założę galery ;), na razie lecimy do wet

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...