Jump to content
Dogomania

Nasz Trampuś po latach szczęśliwych, kochany w nowym domu odszedł za Tęczowy Most


wanda szostek

Recommended Posts

  • Replies 967
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MARCHEWA']Supergogo,więc twoje pieniążki dam Adminowi na potrzeby jakiegoś Zorskiego biedaka,ale następna stówa jest od Łaszowska z Gliwic(nie wiem kto to?),która powinna zdecydować co z kasą,bo może chce,żeby jej odesłać?Może napisze na wątku.[/quote]

kasę na azylowce zawsze miała Amanita i jak był jakiś pilny wypadek to z tego braliśmy! Poza tym z tego co się orientuję z pieniędzy był zapłacony jakiś transport i teraz mamy dziurę. Ile dokładnie to wie Amanita. Może ta reszte co została z Trampa dać Amanicie? To oczywiście tylko moja propozycja .

Link to comment
Share on other sites

:placz:az mi lezki polecialy wczoraj , kiedy Super Goga powiedziala mi ze Trampus ma kochany dom .. :loveu:.. Cudnie , niech Tramp - warszawiak bedzie najszczesliwszym psiakiem pod sloncem..:multi::multi::multi::multi:
Dziewczyny cudowne jetescie :lilangel:
a moze jeszcze jakiejs bidzie tez zimno??? :gent: chetnie sluze :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam Pani Wando,
Trampek w domu zachowuje się bardzo dobrze, jest spokojny, lubi się wylegiwać na mojej kanapie ale to nikomu nie przeszkadza. Natomiast na spacerze trochę ciągnie za smycz. Ja i siostra bardzo się cieszymy, że Trampek jest z nami. Trochę się martwimy bo ma zapalenie uszu ale jeżdżę z nim do jego wterynarza. Na początku musiałam jeździć codziennie, bo chyba uszki go tak bolały że nie pozwalał na wpuszczenie maści a to jest silny piesek. Ale później już spokojnie na to pozwalał. Teraz jeżdżę do
wet. co kilka dni bo to zapalenie jest już lżejsze ale niepokoi mnie że ta końcówka tego zapalenia się trochę przeciąga. Dzisiaj jedziemy też do lek. wet. Trampek ma mieć pobrany wymaz z uszka (nie wie wiem czy dobrze piszę) bo może może mu dokuczać jakaś bakteria. Na początku leczenie było bardzo skuteczne bo dostawał masć, zastrzyki, a póżniej tabletki (antybiotyki). W tym momencie zapalenie już nie jest ostre tylko jego uszka są raz prawie białe a raz czerwone. Ale mam nadzieję że wszystko
się ułoży bo mam zaufanie do lek. wet. który leczy Trampka.
Trampek w domu zachowuje się idealnie, nic nie niszczy, trochę czasami poszczeka ale to jest naturalne. Wygląda na to że się już zadomowił u nas na dobre. Dostarcza nam dużo radości.
Nic nie pisałam na forum, ponieważ nie wiem gdzie to forum się znajduje
Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek porady dla mnie np. dotyczącego tego co Trampek może jeść chętnie z nich skorzystam. Unikam podawnia mu wołowiny lub wieprzowiny bo po tych mięsach ma biegunkę. Lekarz powiedział, że to może być alergia. Teraz podaję mu głównie mięso drobiowe (z ryżem) lub karmy suche drobiowe i biegunka ustąpiła.
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hurra, Trampuś ma się dobrze. Martwią mnie te uszyska - ciekawe że nikt w azylu nie zwrócił uwagi że cos mu dolega, podejrzewam że mógł już mieć kłopoty jakis czas i zrobiło się to przewlekłe. Ale sądzę, że sobie z tym wet poradzi.
Kochany słodasku, bądź nadal grzeczny - co do karmy, moja suka tez ma alergię i dlatego jest wyłącznie na suchej karmie. Wtedy nie ma problemów, z tym że może tylko jeden jej rodzaj jeść, tylko Royal canin. Po innych jest z kolei łysa.

Pozdrowienia dla Pani Trampa i mizianka dla psiny, Wando przekaż proszę, także moje wielkie podziękowania za dom dla niego i zyczenia wzajemnego zadowolenia z bycia razem.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do pani Renaty z prośba o informacje, że wszyscy na nie czekamy.
Dostałam jeszcze dopisek:

[B][COLOR=Blue]"zapomniałam napisać, że Trampek przytył 1,5 kg i ma dobry apetyt co mnie bardzo cieszy."

[COLOR=Black]Postaram się przyprowadzić obie Panie na forum.
Już miałam to zrobić, ale nie mogłam znaleźć opcji rejestracji. Czy ktoś mógłby mi napisać jak podpowiedzieć Paniom jak mogą się zarejestrować ?
[/COLOR][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Pewnie automatycznie Cie loguje Twoja przegladarka,z tad nie mozesz znalezc strony z rejestracja.
Wchodzac na dogo,osoba niezarejstrowana ma informacje ,iz moze sie zarejestrowac i tam takie blee.Za duzo chyba nie podpowiedzialam,poprostu musza Panie czytac co pisze i dadza rade z rejestracja.

Link to comment
Share on other sites

[B]Wszystkim którzy przyczynili się do tej adopcji stokrotne dzięki!!![/B]
Nie zdawałam sobie sprawy, że tak wiele osób trzymało kciuki za Trampka.
Trampek w naszym mieszkaniu poczuł się chyba jak właściciel mieszkania. Szczeka na każdego kto przechodzi obok naszych drzwi. Pilnuje domu.
Cały czas się ustawia, żeby go glaskać. W domu ma swoje miejsce ale i tak najwygodniej mu na mojej kanapie. Jak będę miała okazję to prześlę fotki. Niestety jedyny aparat w domu jest teraz popsuty.
Wychodzimy z nim na spacer 3-4 razy dziennie ale on mógłby wychodzić i 20 razy. Ma już na osiedlu kilka zaprzyjaźninych młodych suczek z którymi się bawi. W domu nie sprawia żadnych problemów.
W piątek miał pobrany wymaz z uszek. Biegunka już całkiem mineła. W ogóle nie wygląda na psa któremu coś dolega.
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie bo nie wiem co napisać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...