Jump to content
Dogomania

Nasz Trampuś po latach szczęśliwych, kochany w nowym domu odszedł za Tęczowy Most


wanda szostek

Recommended Posts

  • Replies 967
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wandziu! A czy u tej nowej Pani nie załapałby sie mój Jantar? Pies wyraźnie nie ma szczęscia
[IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6044/jantar7am8.jpg[/IMG]
Pies młody, zadbany, tylko pani ma za dużo lat.
Dowioze.Pokaż go pani, prosze. To jego wątek
[FONT=&quot][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=26297[/URL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']Cieszę się,że Pani się zdecydowała na Trampa,bo od pani z J-bia nie dostałam odpowiedzi.Pieniądze na transport mamy,tylko trzeba znaleźć kogoś,kto go zawiezie.[/quote]

ja niestety nie zaryzykuję tak dalekiej podróży moim pojazdem:evil_lol:
Czyli domek sprawdzony i super?
Tylko transport potrzebny.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Myśle nad techniczna stroną transportu. Z Poznania do Warszawy jest łatwiej - w poniedziałek lub wtorek ktoś będzie jechał na tej trasie. Myślę nad resztą. Jeszcze kombonuję, że najwyżej wsiądę w PKP przyjadę do Zor wezme Trampa i pojadę do Warszawy i do POznania wrócę. Myślimy wszyscy. Niech tylko domek poczeka i da nam szanse - Trampik powoli sie pakuje.

Link to comment
Share on other sites

kochani, a czy jest ktoś kto mógłby odebrać Trampa w Częstochowie i zawieźć go dalej do Warszawy ? Wiem, że Mosii jest z Częstochowy i wiele razy pomagała, czy ma ktoś z nią kontakt?
Bo jeśli tak, to ja oferuję swoją pomoc w dowiezieniu Trampa do Cz-wy. Mam czas w niedzielę, lub sobotę po południu.

Link to comment
Share on other sites

czyli jeszcze nic nie wiadomo.... ja niestety muszę już uciekać powoli do łóżeczka, bo jutro rano do pracy, ale rano zaglądnę, co wymyśliliście. Jutro od 13.00 mogę być do dyspozycji, albo niedziela cały dzień ( ale nie wiem w jakich godz. można psa z azylu zabrać?) jeżeli opcja do Cz-wy wypali.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...