Jump to content
Dogomania

Terier pszeniczny (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


PALATINA

Recommended Posts

[quote name='Rybka'][quote name='UTAAP'][quote name='TuathaDea']:o :o :o :o :o
wesoło będzie :lol:[/quote]

Tak, tak - juz zgrzytam zebami :errrr:[/quote]czemu :o ??

To bedzie dopiero zabawa :D tyle softow na jednym ringu :angel: ...juz sie doczekac nie moge :D .[/quote]

A no zgrzytam zebami z kilku powodow: po pierwsze ten sedzia - zglosilam sie na warszawska bo wydawalo mi sie ze jak bedzie zagraniczny sedzia to sie bardziej zna na softach, bo naszych polskich jest niewielu, i dostaniemy wartosciowy opis. Po drugie nie ukrywam, ze mam chetke na Zw.Ml. bo brakuje nam jednego z miedzynarodowej do uzyskania championatu, a przy softach na TAKIM poziomie to bedzie trudno - zwyczajnie boje sie [u]nie lada[/u] konkurencji :oops: 8)

Ale poza tym to owszem, zabawa napewno bedzie dobra :angel: . Szykuje cala klisze na weekend bo tyle softow na jednej wystawie to u nas ewenement i szkoda by bylo tego nie utrwalic :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

za dużo nie wiem bo tylko swoja stawkę młodzieży :wink: :
1. Beauty Light Zolotye Rossy
2. Antonia Britta della Quattrocento
3. Antonella Ciomo della Quattrocento

reszty nie znam :roll:
Zdjęcia wrzucę w wolnej chwili :wink: .

Nie jesteśmy pierwsze :wink: ale 2 miejsce to tez super :angel: ..super opis :D wiec nie ma co narzekać :wink: . I tak podziwiam ze psy wytrzymywaly :o ..moja co prawda w ogole nie chciala biegac :-? ..tylko uciec do cienia :(

Gratuluje zwycięzcom .. :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martini***']mam pytanie o dotyczące ceny IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER, na [url]www.psiaki.pl[/url] znalazłam.....
Przeciętna cena szczenięcia: 2800 złotych :o
czy to prawda???[/quote]

za importy to cena przecietna - jednak w Polsce za "krajowe" softy to raczej cena zaporowa :wink:

fotki haaaaalo czekamy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka']za dużo nie wiem bo tylko swoja stawkę młodzieży :wink: :
1. Beauty Light Zolotye Rossy
2. Antonia Britta della Quattrocento
3. Antonella Ciomo della Quattrocento

reszty nie znam :roll: [/quote]

to ja jeszcze dodam, ze...
4. EMMA Aspekt
5. BRITNEY BEAUTY BAMBY Happy Wheaten

NSwR wziela CAROLA Barboa, co wszystkim zainteresowanym przy ringu wydalo sie BAAAAARDZO dziwnym wyborem sedziego :o

[quote name='Rybka']Nie jesteśmy pierwsze :wink: ale 2 miejsce to tez super :angel: ..super opis :D wiec nie ma co narzekać :wink: .[/quote]

Mi na pierwszy rzut oka tez opis bardzo sie podobal :D, ale jak zobaczylam, ze kazda sunia ma to samo w karcie-linijka w linijke, slowo w slowo, to doszlam do wniosku, ze taki opis nie jest chyba zbyt wartosciowy :roll: [size=1]tak mi sie wydaje, bo nie jest miarodajny[/size]
[quote name='Rybka']I tak podziwiam ze psy wytrzymywaly :o ..moja co prawda w ogole nie chciala biegac :-? ..tylko uciec do cienia :([/quote]

No, to byl "koszmar na patelni" :evil: . Stojac na ringu czulam jak sie po mnie leje ciurkiem. Nie wyobrazam sobie jak czuly sie psy :evil: Gaja biegala najgorzej jak do tej pory :-?

Ja nie robilam zdjec z ringu z przyczyn oczywistych, ale robila je Palatina, wiec moze "kiedys" je wstawie :evilbat:

A i jeszcze BOB dla BEAUTY LIGHT Zolotye Rossy
Gratuluje! :D

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj widziano psa (podobnego do Arbata) w okolicach ulicy
Radarowej. To znaczy, ze najprawdopodobniej wyrzucono z samochodu
Arbata i ten blaka sie w okolicach gdzie odbyla sie wystawa.
Najgorsze, bo tam jest sporo terenow zalesionych...
Jesli mozecie to rozeslijcie te wiadomosc na inne fora i do
znajomych - moze ktos kto w okolicy mieszka zwroci uwage na czarnego,
duzego psa.
Arbat reaguje na swoje imie, jest spokojny, zrownowazony i nie jest
agresywny. W razie zauwazenia psa (lub daj Boze znalezienia) prosimy
o kontakt do nas [email][email protected][/email] (skontaktujemy sie z wlascicielami,
ktorzy sa zalamani i zrozpaczeni)

Porozwieszajcie w Warszawie i okolicy wystawy ulotki ze zdjeciem psa,
duze, formatu A-4, zeby slepy zobaczyl.
I napiszcie , ze pies jest lagodny.
Okropne sa jeszcze te upaly , nam wlascicielom czernyszy nie trzeba
tlumaczyc , jak czarnuchy znosza upaly.
Czy on ma dostep do jakiejs wody , az strach pomyslec.
Szukajcie go Warszawiacy !!!
Ja porozsylalam wiadomosc do wszystkich .
Trzymam kciuki !!!
Moze dajcie ogloszenie do lokalnej telewizji, podajcie informacje
taksowkarzom,moze ktos go zobaczy.
Wiem ze bedzie ogloszenie w gazecie .
Mozecie tez kontaktowac sie ze mna ja przekaze informacje dalej :601 342 844

JESLI KTOS BEDZI EMOGL WYWIESIC ULOTKI PROSZE NAPISZCIE NA ADRES [email][email protected][/email]
WYSLE WAM DO DRUKU ULOTKE

Link to comment
Share on other sites

Widze, ze Siedzacy Wol sie nie odzywa, wiec pisze:

:angel: [color=darkblue][b]ARBAT wrocil do swoich wlascicieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/b][/color] :angel:

[size=1][b]Siedzacy Wol [/b]Mam nadzieje, ze sie nie obrazisz, ze Cie wyreczylam :wink: [/size]

Link to comment
Share on other sites

witajcie :D

jestem na etapie całkowitej zmiany swojej strony, mam wreszcie zamiar zrobić naprawdę duży, czesto aktualizowany serwis o naszej rasie w zwiazku z tym mam pytanie do wszytskich sofciarzy ( i nie tylko oczywiscie :wink: ) jakie działy ogólne będą potrzebne, będę wdzieczny za wszelkie sugestie :wink:

pozdrawiam :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martini***']mam pytanie o dotyczące ceny IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER, na [url]www.psiaki.pl[/url] znalazłam.....
Przeciętna cena szczenięcia: 2800 złotych :o
czy to prawda???[/quote]

powiedziałabym że na tak rzadką rase w PL to mało :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga&Czips'][quote name='Martini***']mam pytanie o dotyczące ceny IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER, na [url]www.psiaki.pl[/url] znalazłam.....
Przeciętna cena szczenięcia: 2800 złotych :o
czy to prawda???[/quote]

powiedziałabym że na tak rzadką rase w PL to mało :roll:[/quote]

Polska to Polska i tu są inne realia - myślę że to jest cena zbyt przesadzona 2-2.5 tys za szczenie po znanych rodzicach to cena optymalna :wink:
ceny za softy w Niemczech zaczynają się od 700 Euro ... i niekoniecznie są to szczeniaki po championach za psa ze Skandynawii trzeba zapłacić około 1000 Euro....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marcino1978'][quote name='Aga&Czips'][quote name='Martini***']mam pytanie o dotyczące ceny IRISH SOFT COATED WHEATEN TERRIER, na [url]www.psiaki.pl[/url] znalazłam.....
Przeciętna cena szczenięcia: 2800 złotych :o
czy to prawda???[/quote]

powiedziałabym że na tak rzadką rase w PL to mało :roll:[/quote]

Polska to Polska i tu są inne realia - myślę że to jest cena zbyt przesadzona 2-2.5 tys za szczenie po znanych rodzicach to cena optymalna :wink:
ceny za softy w Niemczech zaczynają się od 700 Euro ... i niekoniecznie są to szczeniaki po championach za psa ze Skandynawii trzeba zapłacić około 1000 Euro....[/quote]

:o widać ze my ze wschodu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich wlascicieli i milosnikow mojej jednej z ukochanych ras :P
Mam kilka fotek z wystawy w Wawie, wydaje mi sie ze to porownanie o BOBa.
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/6198/softy6gh.jpg[/IMG]

[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/5972/softy29ao.jpg[/IMG]

[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4229/softy35kz.jpg[/IMG]

:angel: :angel: :angel:

Link to comment
Share on other sites

Mysle,ze sie Graszka z molosowego forum nie obrazi za wrzucenie tu fotografii jej autorstwa.
Soft z Koszalina,autor "Graszka" z molos.pl

[url]http://img225.imageshack.us/my.php?image=szczecin20051745iq.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Rybciu kiedy ty [b]w końcu[/b] wstawisz tu zdjęcia Lilu :roll:

[size=1]ja cię zawsze mogę zmotywowac :lol: ... nie dajesz fot, ja nie wystawiam małej :lol: :evilbat: ... moze brutalne, ale zobaczymy czy skuteczne :sweetCyb: :lol: :lol: [/size]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...