Jump to content
Dogomania

Ślepy Nero zbiera na operację i prosi o wasze głosy!!!


Asencja

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Aga-sorki,że nie odzywam się ale walczę z chorobą kotów,rachunek za telefon już astronomiczny a dziś nie spałam ani minuty...i zrobiłam album na fb z moimi kotkami do adopcji
[URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.222320594486441.69177.100001255061540[/URL]
proszę o udostępnianie...

Link to comment
Share on other sites

Udostępnione. Ciastka masz pięknego ! Gizmo wyrośnie na informatyka ( tylko potrzebny mu bardziej męski kolor laptopa ;) )
Pokaże koty mojemu Tacie. On ostatnio szukał sobie jeszcze kota do towarzystwa. Może jakiś mu w oko wpadnie ( obstawiam ciastka :D )
Odezwę się do Ciebie jakoś w następnym tygodniu jak mi minuty doładują. Póki co walcz z chorobą dzielnie i trzymaj się babo!
W krakvecie zagłosowałam na Cię ale trzeba jeszcze trochę porozgłaszać, że mozna głosować baaa nawet trzeba :)
Ale tym się zajmę jutro bo dziś wielkie święto u nas i ja zamiast siedzieć przed kompem powinnam się pindrzyć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaszanka']jakie święto? Weselicho własne ??[/QUOTE]
Weselicho mialam 2 lata temu :) Dzisiaj Spasa cos jak u katolikow na Jasnej Gorze w Czestochowie to dzis u nas na Sw.Gorze Grabarka. I z Grabarki do Babci na obiadek :) Objadlam sie jak maly mops, przegonie psuna troche z pilka, pozniej zawioze nad wode niech pomoczy ogon :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='suślik']Ale prezydenta to fakt przeoczyłam i to jeszcze tak przeoczyłam, że dopiero w faktach widziałam.[/QUOTE]
A dlaczego ja Ciebie w tej telewizji nie widziałam:cool3:?? Prezydenta zobaczyć w telewizji to żaden news, ale taką suślik to już coś:lol:. Byłabyś już całkiem medialna - najpierw prasa, teraz kolej dalej...

Asencja, wiem, że Ty ciągle walczysz, to i nie masz czasu na pogaduszki...

Link to comment
Share on other sites

No miałam być w tv ale wiesz jak to jest. Oni mi mówią, że o 19 a ja im, że o 19 to moja Fiona wychodzi na spacer i nic z tego i że w ogóle to mi za mało chcą zapłacić to oni, że dadzą więcej ale koniecznie o 19 więc ja im na to " no way" no bo Fiona.
I tak oto wygrała miłość do psa a kariera telewizyjna niestety musi poczekać :D

Oni chyba po tym spektakularnym sukcesie prasowym rzucili się na mnie :cool1:
Minuty spokoju nie ma. Ciotka Buniaaga też sukces prasowy odswięciła to pewnie i ją napadają na każdym kroku.
Normalnie jak celebrytki :cool1: Kasia Cichopek albo inny kij :D

Link to comment
Share on other sites

...zajrzałam na chwilę no i co moje oczy widzą?? wszyscy jakieś kariery "robią".....a ja co? eh,życie....
posypało mi się nieżle....no cóż zbyt długo było dobrze i aby to docenić czasem musi być gorzej...jakoś trwam choć już mało brakuje..teraz prowadzę nocny tryb życia-nadrabiam zaległości w nocy to przynajmniej nikt nie przeszkodzi;troche staram sie przysnąć w dzień bo bez tego to juz bym padła;kurna czekałam na aneks do umowy na komórę i nie mogłam się doczekać więc zadzwoniłam do T-Mobil i pytam co jest? a oni mi na to,że przesyłka wróciła jako nie odebrana!!!Sqrwysynjeden -kurier-nie mam pojęcia czemu nie zadzwonił jeśli nawet wyszłam na chwilę!!!Teraz znów czekam i nie daj bóg żeby to się powtórzyło ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asencja']...zajrzałam na chwilę no i co moje oczy widzą?? wszyscy jakieś kariery "robią".....a ja co? eh,życie....
posypało mi się nieżle....no cóż zbyt długo było dobrze i aby to docenić czasem musi być gorzej...jakoś trwam choć już mało brakuje..teraz prowadzę nocny tryb życia-nadrabiam zaległości w nocy to przynajmniej nikt nie przeszkodzi;troche staram sie przysnąć w dzień bo bez tego to juz bym padła;kurna czekałam na aneks do umowy na komórę i nie mogłam się doczekać więc zadzwoniłam do T-Mobil i pytam co jest? a oni mi na to,że przesyłka wróciła jako nie odebrana!!!Sqrwysynjeden -kurier-nie mam pojęcia czemu nie zadzwonił jeśli nawet wyszłam na chwilę!!!Teraz znów czekam i nie daj bóg żeby to się powtórzyło ....[/QUOTE]


Mi parę raz kurier też "nie dostarczył z lenistwa" ważnej przesyłki,po jednej telefonicznej rozmowie do szefostwa problem znikną :)
Ja bym poleciła play mam namiary na osobę,która potrafi dać bardzo atrakcyjny abonament ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Mi parę raz kurier też "nie dostarczył z lenistwa" ważnej przesyłki,po jednej telefonicznej rozmowie do szefostwa problem znikną :)
[U]Ja bym poleciła play[/U] mam namiary na osobę,która potrafi dać bardzo atrakcyjny abonament ;)[/QUOTE]

ale wiesz czym to grozi? Szybkim rozłączaniem się osoy dzwoniącej :) - wiem z doświadczenia. Mój mąż wymienił na pleya - żeby teściowa do niego przestała wydzwaniać :D. Działa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...