Jump to content
Dogomania

Ślepy Nero zbiera na operację i prosi o wasze głosy!!!


Asencja

Recommended Posts

banerek przydałby się tylko ten wątek to taki kulejący;musiałabym posty uzupełnić bo więcej to o Nero jest na miau...tam też jest rozliczenie z wpłat dla Nero;co do wspólnego wątku o ślepaczkach to można spróbować-każdy ma takie czy inne doświadczenia,można sie wymieniac radami chociaz ja sama nie zajmuję się Nero to jednak miałam przez wiele lat suczkę sznaucerkę średnią która stopniowo traciła wzrok i słuch...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a na jakiej podstawie sugerujesz że przy lkilku psach koszty operacji będa mniejsze? masz na myśli koszt transportu? Bo nie wiem czy jest sens czekac do zbierania psów ślepych, zeby zaoszczędzić kilka groszy - skoro zapewne w przypadku odratowania wzroku - każda chwila jest na wagę złota?

Link to comment
Share on other sites

to stwierdzenia dr Garncarza-chodzi o wykorzystanie leków i materiałów; tam razem z Nero jest jeszcze ślepaczek Pepe;tylko,że ja po zastanowieniu doszłam do wniosku,że będę pytac o termin i zaklepywać operację a potem będe martwić się o kasę bo teraz to mam skąd pożyczyć...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='misiadg']Przelałam 10 zł na Nerusia i trzymam za niego kciuki :)[/QUOTE]
dziekujemy bardzo!!!!
Mam pytanie-bardzo istotne-czy znacie jakąś organizację,fundacje czy coś takiego,która może użyczyć konta do wpłat na operację Nero?? tak byłoby łatwiej,pewniej dla wpłacających no i w zgodzie z prawem...może białostocki TOZ ?

Link to comment
Share on other sites

:czytaj:Przypominam,że wszystkie wpłaty na Nero odnotowane są tu
[URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=114897[/URL]

chciałam też powiedzieć,że rozpoczynamy akcje zbierania pieniążków na operacje Nero;najpierw będzie allegro cegiełkowe z niego pieniądze zostaną przelane za fakturę za operację i leczenie Nero u dr Garncarza;no chyba tak to mniej więcej będzie wyglądało;
jednak pieniądze na DT Nero musza nadal wpływać na moje prywatne konto bo z innego [czyt.organizacji] nie wypłacą mi bez faktury;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...