Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

Natalia-za te klamstwa co piszesz,oby ci jezyk w gardle stanal. Masz niesprawdzone informacje bo pan Piotr ma tylko kastrowane psy. Nie bylas u Piotra i nie wiesz w jakich warunkach zyja tam psiaki. My wolontariusze wiemy bo bylismy. Oby tak wszystkie psiaki mialy na tamczasie.Wiesz jak bylo , ale caly czas lgarz, zdziera cie od srodka nienawisc i zlo. KORA - Buba z Klembowa przyjechala wychudzona, ale bez biegunki i widoc

Link to comment
Share on other sites

Natalia-za te łamstwa co piszesz,oby ci jezyk w gardle stanął.Masz niesprawdzone informacje,bo Pan Piotr ma TYLKO kastrowane psy.Nie byłas u Piotra i nie wiesz w jakich warunkach żyją tam psiaki.My wolontariusze wiemy bo byliśmy.Oby tak wszystkie psiaki miały na tymczasie.wiesz jak było,ale cały czas łgarz,zżera cie od środka nienawiść i zło.KORA-Buba z Klembowa przyjechała wychudzona,alebez biegunki i widocznej ciąż,co mogą potwierdzić wszyscy wolontariusze wraz z koordynatorem ze Swarzędza,bo byliśmy z psiną na festynie przy Lizawce dn.26.05.br. Dlaczego nie piszesz,że Kora zaczęła rodzić u Ciebie,bo Pan Piotr był w tym czasie w szpitalu.Po twoim przywłaszczeniu stan psiaka uległ pogorszeniu.Nie wiemy,czy celowo nie przyczyniłaś sie do tego.Liczyłaś na zysk bo to rasowy piesek.Przypomnij sobie jak sprzedawałaś za bezcen puszki ofiarowane przez darczyńców na bezdomne koty,ale nie dziwimy się,bo pobierałaś nauki u pani S.K. Nic nie robisz bezinteresownie,we wszystkim widzisz zysk.Dlaczego w sposób cywilizowany nie adoptowałaś Kory od fundacj MRUNIO.Jeszcze jedno. Jesteś niedoinformowana.Kora przeznaczona byłado adopcji w Polsce.Nie wiemy dlaczego ciągle piszesz NIEMCY i NIEMCY,skoro psiaki maja tam lepiej niż u ciebie w domu.Natalia,dora rada:przejedz się i zobacz dom tymczasowy u Pana Piotra i schroniska w Niemczech,a potem język strzęp.MY BYLIŚMY.

Link to comment
Share on other sites

Piotr nie ma tylko kastrowanych psów - z tego, co wiem. Nicola zeznała na policji właśnie w ten sposób i ja jej wierzę.
Kora była chora - a choroba była zaawansowana, co potwierdziło dwóch niezależnych lekarzy.
Kora nie zaczęła rodzić u mnie, ale u Nicoli, do mnie trafiła po tym jak Nicola do mnie zadzwoniła. Po moim interwencyjnym odebraniu psa stan psa się polepszył - zaczęła jeść i zbiliśmy biegunkę.
Nie sprzedawałam żadnych puszek i nie znam pani Kozłowskiej - chyba mnie mylisz z kimś innym, ja kiedy pani Kozłowska była w schronisku, miałam paręnaście lat i nie chodziłam do schronu. Oskarżanie mnie o kradzież to dość ryzykowna sprawa, ponieważ jest to pomówienie. Pies został legalnie odebrany, interwencja została zgłoszona do gminy.
Nie adoptowałam Kory, ponieważ nie chcę psa aktualnie i nie ja ją "ukradłam", ale została odebrana interwencyjnie przez fundację Mondo Cane - tam proszę kierować zażalenia.
Informacje o wyjeździe Kory do Niemiec mam o pani Śmigielski i od pana Piotra, mówił mi o domu w Niemczech ze 3 razy, kiedy był odwiedzić u mnie Korę. Nie wiem, czy pies miałby lepiej, ponieważ chcieli ją wywieźć - pan Piotr opowiadał cuda niewidy o tym jak jest w Niemczech i mówił, że nie ma sensu szukać psom domów w Polsce, chociaż byli chętni.
Ja liczę na zysk? Pomijam fakt mylenia mnie z jakimiś ludźmi od sprzedawania puszek, ale oskarżanie mnie o czerpanie zysków to śmiechu warte. Sama utrzymywałam psa przez ponad dwa miesiące, wyleczyłam ją i dokarmiłam. Swoją drogą - na komisariacie pan Piotr mówił, że pies nie przyjechał do niego wychudzony, więc bardzo dziwna sprawa, że na policji mówi jedno, a Wam drugie.
Nie obchodzi mnie - szczerze mówiąc -w jakim stanie są inne psy u pana Piotra, skoro ten konkretny pies prawie odszedł przez to, ze był nieleczony i dopiero u nas zaczął dochodzić do siebie. Zresztą - jak w 2 dni miałabym zarazić psa pasożytem i rozwinąć go do takiego stopnia, ze pies prawie zdechł?
Przykre, że wolicie wierzyć komuś, kogo lubicie zamiast faktom. A fakty są takie, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam psa na oczy (w dzień porodu), to pies był bardzo wychudzony i chory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Piotr nie ma tylko kastrowanych psów - z tego, co wiem. Nicola zeznała na policji właśnie w ten sposób i ja jej wierzę.
Kora była chora - a choroba była zaawansowana, co potwierdziło dwóch niezależnych lekarzy.
Kora nie zaczęła rodzić u mnie, ale u Nicoli, do mnie trafiła po tym jak Nicola do mnie zadzwoniła. Po moim interwencyjnym odebraniu psa stan psa się polepszył - zaczęła jeść i zbiliśmy biegunkę.
Nie sprzedawałam żadnych puszek i nie znam pani Kozłowskiej - chyba mnie mylisz z kimś innym, ja kiedy pani Kozłowska była w schronisku, miałam paręnaście lat i nie chodziłam do schronu. Oskarżanie mnie o kradzież to dość ryzykowna sprawa, ponieważ jest to pomówienie. Pies został legalnie odebrany, interwencja została zgłoszona do gminy.
Nie adoptowałam Kory, ponieważ nie chcę psa aktualnie i nie ja ją "ukradłam", ale została odebrana interwencyjnie przez fundację Mondo Cane - tam proszę kierować zażalenia.
Informacje o wyjeździe Kory do Niemiec mam o pani Śmigielski i od pana Piotra, mówił mi o domu w Niemczech ze 3 razy, kiedy był odwiedzić u mnie Korę. Nie wiem, czy pies miałby lepiej, ponieważ chcieli ją wywieźć - pan Piotr opowiadał cuda niewidy o tym jak jest w Niemczech i mówił, że nie ma sensu szukać psom domów w Polsce, chociaż byli chętni.
Ja liczę na zysk? Pomijam fakt mylenia mnie z jakimiś ludźmi od sprzedawania puszek, ale oskarżanie mnie o czerpanie zysków to śmiechu warte. Sama utrzymywałam psa przez ponad dwa miesiące, wyleczyłam ją i dokarmiłam. Swoją drogą - na komisariacie pan Piotr mówił, że pies nie przyjechał do niego wychudzony, więc bardzo dziwna sprawa, że na policji mówi jedno, a Wam drugie.
Nie obchodzi mnie - szczerze mówiąc -w jakim stanie są inne psy u pana Piotra, skoro ten konkretny pies prawie odszedł przez to, ze był nieleczony i dopiero u nas zaczął dochodzić do siebie. Zresztą - jak w 2 dni miałabym zarazić psa pasożytem i rozwinąć go do takiego stopnia, ze pies prawie zdechł?
Przykre, że wolicie wierzyć komuś, kogo lubicie zamiast faktom. A fakty są takie, że kiedy pierwszy raz zobaczyłam psa na oczy (w dzień porodu), to pies był bardzo wychudzony i chory.[/QUOTE]

Raczej ,Natalio piszesz całkowite bzdury.Sugerujesz,ze Piotr jest psudohodowcą.Pomyśl sama,
co Ty wyprawiasz .Słyszłam dziwne rzeczy.Wstrzymam się chwilowo,ale jak będziesz nadal judzić na Piotra,a słyszałam o nim wiele i to raczej dobrego,to też to napisze.
Dobrze wiesz,że ten właśnie pies/zorientowalam się dokladnie/trafil z Klembowa we fatalnym stanie.
Poniewaz mial duzo siersci mylil że jest dosc dobrze.Naprawde zajełabyś się wazniejszymi sprawami.
A jak wciąz szczekasz na tych Niemców to załacz choc jeden obrazek psa pokrzywdzonego przez nich.Jest to przykre i nieprzyjemne podgryzać gałez na której się siedzi.Czy Ty zdajesz sobie sprawę,ze mówiać i pisząc nieprawdę,bardzo szkodzisz psom?Nawt jakbyś częsciej odwiedzala,
pieski w Swarzędzu to byś zauwazyła ,ze np chyba Fobos chorował na nowotwor.Gdyby pojechał do Niemiec na pewno dostawalby chociaz lepsze i w ogole srodki usmierzajace ból,a tu niezbyt.
Mogłabym Ci wiele powiedzieć jak szkodzisz tym głupim gadaniem,ale jestes tak zadufana w sobie
i wcale nie myslisz o psach.Judzisz i szkodzisz psom.Bardzo przykro było wszystkim czytac Twoje słowa,z elepiejzeby pies zd....niz wyjechał.Głupi kosmopolityzm,ale to nie Ty cierpisz ze pies nie wyjechał,Tylko jak zwykle cierpi pies!!!!!

Link to comment
Share on other sites

OPIEKUNKO biednych zwierzat. JESLI MASZ NA UWADZE DOBRO PIESKOW powinnas zainteresowac sie w jakich warunkach prxzebywaja psy u pana Piotra.Mysmy byli. Zrob to samo. Przypomnij wszystkim jak pol roku temu wyludzilas ze schroniska w Swarzedzu kojec, celem adopcji Guru. Pies jak byl tak jest do dzisiaj w schronisku. Co zrobilas z kojcem. Sprzedalas. Potrafisz tylko pisac i gadac, ale pomocy od ciebie zwierzaki nie maja. Gubisz sie juz w faktach. NIE PAMIETASZ jak chcialas naszym kosztem pomagac pani S, A TERAZ MOWISZ, ZE JEJ NIE ZNASZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Ja mówię nie o Kamie, a o Bubie z mojego podpisu. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229809-Buba-zaniedbana-przez-pseudofundację-miała-trafić-do-Niemiec-potrzebne-wsparcie![/URL] O tej właśnie. Była na tymczasie u pracownika schroniska zanim trafiła do mnie... U tego, z którym rozmawiałeś. Wejdź, zobacz zedjęcia i orzeczenia weterynaryjne. Zobaczysz psa, który miał jechac do Niemeic i nikogo nie obchodziło, ze nie je. Piotr trzymał ją w kojcu z niekastrowanym psem - jakby nie była w ciąży wcześniej ,to pewnie zaszłaby u niego.
Dużo mi sprawa Buby zweryfikowała odnośnie ludzi... Nie tylko ze Swarzędza...
Buba w takim stanie miała jechać w swiat, z dwutygodniowymi szczeniętami. Paranoja. Mrunio nie zajmuje się, niestety, tylko kotami, ale i psami. Razem z pracownikiem schroniska w swarzędzu wywozi owa fundacja psy do Niemiec.
Nie jestem wolontariuszem swarzędzkim, więc nie muszę o nikim/niczym pamiętać. pomagam kiedy tylko mogę, jestem w kontakcie z Iwoną i tyle mi wystarczy, mam dużo roboty w swojej sekcji i dużo interwencji.
Pomoc Sk nie oznacza fundowania wszystkiego. Pomoc to nie zawsze także sprawy materialne... Poinformowałam kogoś, kto być może będzie w stanie bardziej jej pomóc materialnie i tyle.
Moje finanse natomiast nie powinny nikogo obchodzić. Coraz bardziej mam wrażenie, że nie o psy tutaj chodzi ,tylko o jakieś inne rzeczy, o których nie chce nawet wiedzieć.[/QUOTE]

Dla jasności wyjaśnię że z Natalią mam kontakt nie w sprawie jakiejś afery z Buba ale w sprawie adopcji psów które potrzebuja domu na terenie Swarzędza. Zajmuje sie adopcjami i tylko adopcjami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na dogo nie wchodze czesto z powodu braku czasu, więc też nie jestem w temacie o co tu właściwie chodzi?!!!! Tyle psów potrzebuje pomocy, wiec skierujcie tę energie w tę strone.
Jason ze schroniska w Swarzedzu traci swój dom, bo rodzina ma teraz bardzo trudną sytuacje finansowa i musiala się wyprowadzic z mieszkania kt do tej pory zamieszkiwała. Na wynajętym nie mogą mieć psa. Pilnie poszukujemy dla niego domu choćby tymczasowego. Ma czas do niedzieli!!!!To jest pies w typie owczarka niemieckiego, cichy spokojny, mało wymagający. Ma 8 lat. Podpowiadam jakby ktoś z was nie miał nic do roboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']Słyszę że Zarząd Główny chce zlikwidować Okręgi.To znaczy zmienić statut.
Proszę o wypowiedzina ten temat.Jakie macie zdanie??? Czy zasadne jest skupianie całej władzy w Warszawce???[/QUOTE]
dyktatura zaprogramowana ,zatraca myszka i przeszloscia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']Słyszę że Zarząd Główny chce zlikwidować Okręgi.To znaczy zmienić statut.
Proszę o wypowiedzina ten temat.Jakie macie zdanie??? Czy zasadne jest skupianie całej władzy w Warszawce???[/QUOTE]
Pali im sie grunt pod nogami, ale i tak beda musieli odpowiedziec za nieprawidlowosci jakich sie dopuscili, niezaleznie od tego czy zlikwiduja okregi czy tez nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiktor z Warszawy']A kto ich rozliczy????Sami siebie nie będą rozliczać.Według nich wszystko jest ok.[/QUOTE]
Znajac dzialania naszego wymiaru sprawiedliwosci, zapewne przyjdzie nam poczekac na ich rozliczanie, najwazniejsze ze sprawa juz sie zajeli co niektorzy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Znajac dzialania naszego wymiaru sprawiedliwosci, zapewne przyjdzie nam poczekac na ich rozliczanie, najwazniejsze ze sprawa juz sie zajeli co niektorzy.[/QUOTE]
Jezeli masz na mysli p.Wypycha ,no to sobie poczekamy kilka ladnych lateczek?

Link to comment
Share on other sites

Warszawa zmierza do zmian organizacyjnych? Moje pytanie brzmi w jakim celu? Czy zwiększy to efektywność pracy ludzi w terenie w poszczególnych regionach Polski? Teraz to trzeba błagać o przeprowadzenie interwencji. Jak zlikwidują Okręgi to jak Warszawa zamierza tym bałaganem zarzadzać?!
Takie nawyki już raz były stosowane w KOMUNIE!!!!!!!!!! I nie wyszło!!!Ten cały TOZ runie z głośnym hukiem. Moze o to chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jaro']Warszawa zmierza do zmian organizacyjnych? Moje pytanie brzmi w jakim celu? Czy zwiększy to efektywność pracy ludzi w terenie w poszczególnych regionach Polski? Teraz to trzeba błagać o przeprowadzenie interwencji. Jak zlikwidują Okręgi to jak Warszawa zamierza tym bałaganem zarzadzać?!
Takie nawyki już raz były stosowane w KOMUNIE!!!!!!!!!! I nie wyszło!!!Ten cały TOZ runie z głośnym hukiem. Moze o to chodzi?[/QUOTE]
wlasnie dyktature to przeszlismy i przezylismy.To co bedzie ? Moze dobrze ,ale nie dla tych biednych zwierzat.Beda tylko grzac te d......,ci na wysokich stolkach ,adorowac,slodzic i dbac o swoje kieszenie ,zeby dna nie bylo widac.Skad to znam z histori, stolica dbala o swe dobra,ci wszyscy z landow placilci ,zeby gora byla szczesliwa.No a na ladnach byla bieda az piszczy no i anarchia pelna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Jezeli masz na mysli p.Wypycha ,no to sobie poczekamy kilka ladnych lateczek?[/QUOTE]
Jak Ty bedziesz sedzia lub prokuratorem, sprawy beda zalatwiane od reki. :angryy: krew sie gotuje czytajac Twoje bzdury. Jak do tej pory to :diabloti: Twoje dzialania pomocy zwierzetom ograniczaja sie do nielegalnego wywozu psow do Niemiec.

Link to comment
Share on other sites

Wątek psów zjadanych w Niemczech chwilowo upadł z braku dowodow.Bardziej zagraza tu saamym psom i schronisku sam TOZ gdyz dziwnie
coraz wiecej słychać o sprzedaży czy przebranzowieniu schroniska w hotel/a moze by sie grunt przydal od jakąs "biedronke" czy cos takiego.Konsekwencje odnosnie fatlnego prowadzenia schroniska przez p SK jak wiadomo nie zostaly i prawdopodobnie nie zostana wyciagniete.Lepiej sie wiec zajac tym co zagraza
a nie czy psy jada do Niemiec czy zostaja w Polsce,Najwazniejsze zeby mialy lepiej a nie gorzej,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Jak Ty bedziesz sedzia lub prokuratorem, sprawy beda zalatwiane od reki. :angryy: krew sie gotuje czytajac Twoje bzdury. Jak do tej pory to :diabloti: Twoje dzialania pomocy zwierzetom ograniczaja sie do nielegalnego wywozu psow do Niemiec.[/QUOTE]
co ty powiesz ,skad wiesz ?znowu bylas u wrozki? czemu nic nie czynisz tylko posadzasz ,a z tym to moge isc na ciebie za to posadzenie do sadu pojde za oskarzenie ,nie ze ratuje psy do Niemiec bo jestem dumna,jezeli organizacje maja miejsce i przejma i uratuja ,zeby nie zginely w polskich schroniskach ,ale za slowo "Nielegalne"To masz jak w banku.Tak popieram wszystkie organizacje prozwierzece, co w praktyce ratuja zwierzata ,niezaleznie z jakiego sa kraju ,i w jakim kraju dzialaja .Zeby kogos oskarzac ,ze cos sie nie czyni z prawem ,nalezy udowodnic ,a nie plodzic bezsennsowne teksty .Poza tym zastanwiam sie czy nie nalezy karac tych wszystkich pseudomilosnikow zwierzat co LEGALNIE przygladaja sie i aprobuja tragedie w wielu polskich schroniskach i nic nie czynia.
co do p.Wypycha to osobiscie prosilam go o pomoc do jedengo schroniska ,no tak ,ale on to dobry jest tylko teoretyk.Pieknie mowi i pisze ,a le w praktyce ?nono
Dla informacji ,niedoinformowanej ,do 5 psow moze kazda prywatna czy organizacja osoba zabrac z Polski bez pozwolenia.
Czekam na dowody ,bo nie odpuszcze Tobie Ada-jeje tego oskarzenia!!!!

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Wątek psów zjadanych w Niemczech chwilowo upadł z braku dowodow.Bardziej zagraza tu saamym psom i schronisku sam TOZ gdyz dziwnie
coraz wiecej słychać o sprzedaży czy przebranzowieniu schroniska w hotel/a moze by sie grunt przydal od jakąs "biedronke" czy cos takiego.Konsekwencje odnosnie fatlnego prowadzenia schroniska przez p SK jak wiadomo nie zostaly i prawdopodobnie nie zostana wyciagniete.Lepiej sie wiec zajac tym co zagraza
a nie czy psy jada do Niemiec czy zostaja w Polsce,Najwazniejsze zeby mialy lepiej a nie gorzej,[/QUOTE]
masz swieta racje,wiesz baby sa zazdrosne i plotkarskie stad do wladzy sie nie nadaja ,by sie pozagryzalay z zazdrosci nie majac nic w rekach ,a ponoc w ochronie zwierzat to sa same J......,nie widza zwierzat tylko swoje osobiste problemy i niedowartosciowanie.no ale to nie na temat,to takie po kawkowe rozmyslania.

Co stanie sie z tymi schroniskami tozowskimi?,taraz byly tez nie zauwazone przez TOZ w stolicy?Kto im da na utrzymanie grosika?co bedzie z pieskami i kotkami w potrzebi w tych placowkach?Co da ta centralizacja?

Co do schroniska swarzedzkiego ,czy teren nalezacy do tego schroniska tozowskiego mozna sprzedac?Czy nie bierze sie pod uwage tresci w testamencie zostawinym przez dr.Fiznera i rodzine?Przeciez to nie jest teren prywatny P.SK .
Ryzyko nastapi wtedy kiedy beda zlikwidowane okregi to wtedy ziemia na ktorym jest schronisko ,bedzie nalezala do warszawskiego toz i wtedy oni moga ta ziemie spieniezyc ,gdyz w tym punkcie Swarzedza czychaja na ta ziemie ,ktora jest rarytasem.To by byla katastrofa dla swarzedzkich psow w potrzebie.
Czy ci biurokraci z plakietka TOZ nie wiedza i nie chca widziec ,ze takich placowek ja swarzedzka jest stanowczo za malo.Mozna tam urzadzic nie tylko hotelik (wpadnie dla psow pare groszy) ale mozna urzadzic dom dla seniorow,psow chorych w potrzebie,czy hospicjum.Teren jest wspanialy.Tym bardziej ,ze wspaniale osoby tam pracuja i inwestuja prywatne pieniadze ,zeby psiaki mialy pelne brzuszki ,i zeby psy zyly godnie.Dzieki sponsorom wyremontowano kojce itdTym psom brakuje TYLKO nowych opiekunow w domach stalych.

Moze tak petycja by cos wskurala?

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']xxxx52, juz sie boje, twojego donosu. Jedno co potrafisz dla polskich bid zrobic, to po dogo latac i szukac gdzie mozna posredniczyc w [B]nielegalnym wywozie psow do raju.[/B][/QUOTE]
Też Ado uważam .ze nie powinno sie pomawiac bez dowodów.wiele Twoich innych uwag bardzo ceniłem.
Na razie jest bardzo duze zagrozenie roztrwonienia całego schroniska,wiec lepiej się tym zająć.W schronisku jest bardzo dużo miejsca dla piesków,a jest ich tam tylko około 30tu
i nieustannie sa wezwania z Zarządu Tozu o zmniejszanie ich,w przeciwnym razie maja byc wywozone.
Czy Polska jest naprawdę takim krajem gdzie
zapisane testamentem mienie na psy mozna im wyrwać?
I czy wszyscy to akceptują?
Bo ja nie!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Też Ado uważam .ze nie powinno sie pomawiac bez dowodów.wiele Twoich innych uwag bardzo ceniłem.
Na razie jest bardzo duze zagrozenie roztrwonienia całego schroniska,wiec lepiej się tym zająć.W schronisku jest bardzo dużo miejsca dla piesków,a jest ich tam tylko około 30tu
i nieustannie sa wezwania z Zarządu Tozu o zmniejszanie ich,w przeciwnym razie maja byc wywozone.
Czy Polska jest naprawdę takim krajem gdzie
zapisane testamentem mienie na psy mozna im wyrwać?
I czy wszyscy to akceptują?
Bo ja nie!![/QUOTE]
Dowodow na dogo jest pod dostatkiem, ale faktycznie watek ten dotyczy schroniska w Swarzedzu, a wlasciwie juz nieistniejacego schroniska. O dzialalniach warszawskiego TOZu mozna przeczytac na niejednym watku, i choc przyznaje Ci racje co do testamentu to jednak wiesz, zarowno Ty jak i ja ze to zlodziej pilnuje tego kogo chce okrasc a nie odwrotnie. Obawiam sie ze z tym schroniskiem to bedzie tak jak z firma Amber Gold. Jak juz mleko sie rozlalo to teraz widzi rzad jak dziala wymiar sprawiedliwosci i prokuratura. Zarzad czuje usuwajacy sie grunt pod nogami, moze popelni blad, ktory uchroni ten budynek przed ich drapieznymi lapami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Dowodow na dogo jest pod dostatkiem, ale faktycznie watek ten dotyczy schroniska w Swarzedzu, a wlasciwie juz nieistniejacego schroniska. O dzialalniach warszawskiego TOZu mozna przeczytac na niejednym watku, i choc przyznaje Ci racje co do testamentu to jednak wiesz, zarowno Ty jak i ja ze to zlodziej pilnuje tego kogo chce okrasc a nie odwrotnie. Obawiam sie ze z tym schroniskiem to bedzie tak jak z firma Amber Gold. Jak juz mleko sie rozlalo to teraz widzi rzad jak dziala wymiar sprawiedliwosci i prokuratura. Zarzad czuje usuwajacy sie grunt pod nogami, moze popelni blad, ktory uchroni ten budynek przed ich drapieznymi lapami.[/QUOTE]

Ja wprawdzie dowodów nie widziałem,ze jakiemus psu Niemcy zrobili krzywdę,ale wolę teraz tego tematu nie ruszać bo w tym czasie sadzę,że schronisko pójdzie psom koło nosa.Jest tam okolo 30tu a smialo teraz mogłoby byc z 50.A jest taki brak miejsc w schroniskach.
To moze teraz w tak ważnym momencie wymyślmy coś ,zeby im tego dachu nad głową nie
"zwinięto".W sumie aż podejrzewam,czy te zaczepki o te psy wyjeżdzające i ginące,czy zjadane w Niemczech nie wymyśla ktos co zależy mu aby uwaga była od np sprzedazy schroniska odwrocona.Moze cos wiecie na ten temat lub macie propozycje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zyga']Ja wprawdzie dowodów nie widziałem[B],ze jakiemus psu Niemcy zrobili krzywdę[/B],ale wolę teraz tego tematu nie ruszać bo w tym czasie sadzę,że schronisko pójdzie psom koło nosa.Jest tam okolo 30tu a smialo teraz mogłoby byc z 50.A jest taki brak miejsc w schroniskach.
To moze teraz w tak ważnym momencie wymyślmy coś ,zeby im tego dachu nad głową nie
"zwinięto".W sumie aż podejrzewam,czy te zaczepki o te psy wyjeżdzające i ginące,czy zjadane w Niemczech nie wymyśla ktos co zależy mu aby uwaga była od np sprzedazy schroniska odwrocona.Moze cos wiecie na ten temat lub macie propozycje.[/QUOTE]
Na tym watku, jest cala masa linkow, jak dzialaja mafie, ktore wywoza psy za granice.
Sa tam miedzy innymi pseudo org. i prywatne osoby ktore wywoza psy masowo a pozniej slad po tych bidach ginie.
Kazdy myslacy, wie ze ten proceder trwa dlugie lata a Niemcy nie sa z gumy. Tak jak wszedzie rynek jest juz nasycony i tu nasuwa sie pytanie, gdzie trafiaja psy wywozone z Polski? Po za tym masowy wywoz psow jest nielegalny, wiec jesli chcemy zeby w Polsce bylo przestrzegane prawo to zacznijmy sami je przestrzegac a nie namawiac do jego lamania.

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82-G%C5%82%C3%B3w-Lek-Wet-oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec/page115[/url]

Wrocmy jednak do schroniska w Swarzedzu. Pisanie tutaj na dogo o ratunek dla tego obiektu jest bez sensu. W takich przypadkach trzeba pokazac dzialania dotyczace schroniska w Swarzedzu prawnikowi, ktory byc moze majac podstawy do wniesienia wniosku do sadu wystapi jako pelnomocnik w sprawie.
Tylko prawnik majacy pelnomocnictwo w sprawie ma wglad do akt i sprawdzic czy Zarzad dziala zgodnie z wola osoby ktora przekazala obiekt.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...