Jump to content
Dogomania

Schronisko w Swarzędzu.


Recommended Posts

[quote name='Ada-jeje']
[B]Zal mi posla Suskiego ze mial tak kiepskich doradcow[/B].[B] Kazdy z nas wie ze nowelizacja musi pokazac oszczednosci, a takie sa mozliwe.[/B]
[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']
Ogladlam to posiedzenie i sluchalam wypowiedzi, daltego taki moj wpis ze posel ma slabych doradcow, brak argumentow ktore pozwola przekonac ze to o osczednosci i kontrole wydawanych pieniedzy przez samorzady sie rochodzi. Za te same pieniadze nie musi byc bezprawnego mordowania zwierzat.[/QUOTE]
Z tym się w pełni zgadzam. Poseł ma kiepskich doradców.
[URL]http://orka.sejm.gov.pl/WspP6.nsf/web/366[/URL]

Tak po prawdzie, to nie może być inaczej gdy korzysta się głównie ze społecznych współpracowników i doradców. Specjaliści się cenią ale w końcowym rachunku te wydatki się opłacają, bo za darmo to już dawno umarło.

[quote name='Ada-jeje']Jurek trudno, napisac szczegoly o oszczednosciach, byc moze gdybysmy mieli okazje porozmawiac zmienil bys zdanie i spojrzal na to innym okiem. Edukacja narodu jest potrzebna przede wszystkim i to od niej trzeba miedzy innymi rozpoczac dzialalnosc na rzecz zwierzat. Edukacja od gory do dolu jak miales okazje zobaczyc to na wczorajszym posiedzeniu w sejmie, Jak mielismy okazje posluchac wypowiedzi poslow Klopotka, Senyszyn i innych juz duzo wczesniej. Uwierz mi ze do edukacji biura nie spelnia tej roli. [B]To powinny byc duze sale i regularne cykle edukacji roznych tematow.[/B][/QUOTE]
Lato mamy deszczowe, a to zapowiada słoneczną, złotą polską jesień. Kochani, musimy oszczędzać, nie trzeba budować żadnych dużych sal. [B] Wybudowaliśmy STADIONY na Euro 2012.[/B] Macie zatem gdzie prowadzić edukację! Można zaczynać od zaraz. To jest mój pomysł i wkład w edukację całego narodu żeby nie uchodził już za ciemnego luda! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syllepsis']Z tym się w pełni zgadzam. Poseł ma kiepskich doradców. [/QUOTE]
[B][FONT=Times New Roman]
Ewidentnie było widać na posiedzeniach Parlamentarnego Zespołu Przyjaciół Zwierząt ([URL]http://zespoldlazwierzat.pl/?p=416[/URL] < wykaz organizacji w Zespole) oraz sejmowych komisji i podkomisji , w tym też przy odrzuconym projekcie SLD [URL]http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/poskomprocall?OpenAgent&6&4030[/URL] , że polityka wiedzie prym, a nie merytoryczność. Strona projektu PO, [URL]http://orka.sejm.gov.pl/proc6.nsf/opisy/4257.htm[/URL] , tu też opinia [/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=-1]Biura Analiz Sejmowych .[/SIZE]

Śmiało jeszcze można przesyłać swoje uwagi do projektu obywatelskiego Koalicji ustawy od podstaw [/FONT][FONT=Times New Roman][URL]http://www.koalicja.org.pl/[/URL] , który będzie rozpatrywany w przyszłej kadencji. Można do przedstawicieli Koalicji [URL]http://www.koalicja.org.pl/koalicjanci.php[/URL] wysyłać uwagi. Utworzyłem też grupę informacyjno-dyskusyjną na temat legislacji [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , gdzie można wymienić się opiniami (do mnie na [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/FONT][/B][B][FONT=Times New Roman]potrzeba jest wysłania postulatu o zalogowanie.) Też na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] sprawy do mnie skierowane, bo nie zawsze udaje mi się wychwycić na bieżąco wątki z tut. Forum.
Jurek[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puma10']Zadziwiajacy jest brak odpowiedzi.[B]Można się domyślać ,że jest.[/B][/QUOTE]

[B]Już wcześniej pisałem o postępowaniach w prokuraturze i bardzo dużym prawdopodobieństwie skierowania do sądu przez p. Stenię. Ja, sam też nie otrzymałem jeszcze stosownych wyjaśnień.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B]Już wcześniej pisałem o postępowaniach w prokuraturze i bardzo dużym prawdopodobieństwie skierowania do sądu przez p. Stenię. Ja, sam też nie otrzymałem jeszcze stosownych wyjaśnień.[/B][/QUOTE]

[[I]B][B][I]To Kogo Pani Stefania kieruje do prokuratora? Psy?[/I][/B][/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gigel'][[I]B][B][I]To Kogo Pani Stefania kieruje do prokuratora? Psy?[/I][/B][/B][/I][/QUOTE]

Nie p. Stenia, tylko p. Sobiak, i to TOZ w Poznaniu. To, też jest postępowanie, o którym piszę, będzie musiało jak każde inne być wyjaśnione. Proponuję zapoznać się z wcześniej napisanym, aby się nie powtarzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050']Nie p. Stenia, tylko p. Sobiak, i to TOZ w Poznaniu. To, też jest postępowanie, o którym piszę, będzie musiało jak każde inne być wyjaśnione. Proponuję zapoznać się z wcześniej napisanym, aby się nie powtarzać.[/QUOTE]

Z poprzedniej wypowiedzi jasno wynikało,jakby biedne psy jeszcze zostały pozwane

przez p Stenię.To chyba powinien Pan jasno napisać,ze p Stenia ma być pozwana,

a nie proponować zapoznawanie się z wczesniej napisanym...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puma10']Z poprzedniej wypowiedzi jasno wynikało,jakby biedne psy jeszcze zostały pozwane
przez p Stenię.To chyba powinien Pan jasno napisać,ze p Stenia ma być pozwana, a nie proponować zapoznawanie się z wczesniej napisanym...[/QUOTE]
[B][FONT=Times New Roman]
Na razie najbardziej prawdopodobne wydaje się, że p. Stenia będzie powodem pko p. Ireneuszowi Sobiakowi, a nie odwrotnie jak wyżej się sugeruje. Odnośnie jego wnioskowi do prokuratury z doniesienia przeciwko p. Steni, nie wiadomo czy w ogóle sprawa o użycie psów na badania USG zostanie przyjęta? Jak pisałem ustawa o doświadczeniach na zwierzętach a priori odrzuca zarzut p. Sobiaka. Też nic nie słychać odnośnie wcześniejszej medialnej jego informacji o skierowanie innego wniosku do prokuratury.

Jeśli p. Sobiak informuje media, że pko p. Steni kieruje wnioski do prokuratury, to tutaj na Forum, też należy co najmniej przyjąć, że tak jest. Znaczy, że mój postulat o wstrzymanie się z ostatecznymi osądami może być na miejscu. Czy psy były zabiedzone, jeżeli już nigdzie oprócz anonimów nie zostały te sprawy dowiedzione. Więc trzeba być ostrożnym w ich przyjmowaniu. Ja, w każdym razie powtarzam w widocznych miejscach w swarzędzkim schronisku nigdy nie widziałem zaniedbanych psiaków. I, to mogę oświadczyć jeśli już. Jeżeli ktoś wie inaczej, to myślę że będzie odważny przedstawić swoje dowody w prokuraturze. Wtedy można będzie uznać, że mają jakąś wartość.

Proponuję też nowy temat na forum CO OBECNIE DZIEJE SIĘ Z PSAMI Z GMIN POWIATU POZNAŃSKIEGO?


[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Z nazwy Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zostało już tylko TOWARZYSTWO. Kupka samych prezesów i żadnych członków, żadnych kontaktów z prasą z opinią publiczną, A gdzie nagłośnienie adopcji swarzędzkich psów.? Prawdopodobny scenariusz Pani Prezes Mokrzyckiej to upchnięcie psów w innych przepełnionych schroniskach a plac z ruiną po Fitznerach do sprzedaży.Tak ,z tej nazwy zostało tylko TOWARZYSTWO.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rafio']Z nazwy Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami zostało już tylko TOWARZYSTWO. Kupka samych prezesów i żadnych członków, żadnych kontaktów z prasą z opinią publiczną, A gdzie nagłośnienie adopcji swarzędzkich psów.? Prawdopodobny scenariusz Pani Prezes Mokrzyckiej to upchnięcie psów w innych przepełnionych schroniskach a plac z ruiną po Fitznerach do sprzedaży.Tak ,z tej nazwy zostało tylko TOWARZYSTWO.[/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą .Wygląda na to że tak jak inne darowizny na rzecz psów- TOZ zostaną sprzedane.
Nie wiem tylko czy taka była wola p.Fitznerów.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos z was wie ,kto jest szefem schroniska?
Jezeli jeszcze nie zostal jeszcze wybrany ,albo nie wiadomo jaka osobe na to stanowisko powolac ,to slyszalam ,ze jedyna godna polecenia osoba ,ktora jest nie tylko pracowita ,odpowiedzialna za los tam znajdujacych sie psiakow jest Pan Piotr.
Mozna rowniez konkursowo wybrac kierownika ,ale jezeli mamy w zasiegu reki wspanialego kochajcego zwierzeta czlowieka ,to po co szukac dalej.Tylko ze sprawdzonych osob powinno wybierac sie szefostwo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']Czy ktos z was wie ,kto jest szefem schroniska?
Jezeli jeszcze nie zostal jeszcze wybrany ,albo nie wiadomo jaka osobe na to stanowisko powolac ,to slyszalam ,ze jedyna godna polecenia osoba ,ktora jest nie tylko pracowita ,odpowiedzialna za los tam znajdujacych sie psiakow jest Pan Piotr.
Mozna rowniez konkursowo wybrac kierownika ,ale jezeli mamy w zasiegu reki wspanialego kochajcego zwierzeta mlodego czlowieka ,to po co szukac dalej.Tylko ze sprawdzonych osob powinno wybierac sie szefostwo.[/QUOTE]


Z tego co się orientuje to kierownika nie ma.Piotr wydaje się być dobrym kandydatem. Nie ma nic wspólnego ze starym kierownictwem ( co jest bardzo wazne) Jego psy są zadbane, boksy czyste.A co najważniejsze kocha psy.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jurek2050'][B][FONT=Times New Roman]
Czy psy były zabiedzone, jeżeli już nigdzie oprócz anonimów nie zostały te sprawy dowiedzione. Więc trzeba być ostrożnym w ich przyjmowaniu. Ja, w każdym razie powtarzam w widocznych miejscach w swarzędzkim schronisku nigdy nie widziałem zaniedbanych psiaków. I, to mogę oświadczyć jeśli już. Jeżeli ktoś wie inaczej, to myślę że będzie odważny przedstawić swoje dowody w prokuraturze. Wtedy można będzie uznać, że mają jakąś wartość.

[/FONT][/B][/QUOTE]

Z wielką chęcią będę zeznawał w sprawie przeciwko tej kobiecie. I parę innych osób też się znajdzie.
Mam materiał dowodowy w postaci zdjęć i dokumentacji medycznej psów wyciąganych z tego pseudo-schronu w stanie opłakanym, jak również wiele zeznań osób będących świadkami wielu naruszeń ze strony pracowników.
I takich ludzi jak ja jest naprawdę sporo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Z wielką chęcią będę zeznawał w sprawie przeciwko tej kobiecie. I parę innych osób też się znajdzie.
Mam materiał dowodowy w postaci zdjęć i dokumentacji medycznej psów wyciąganych z tego pseudo-schronu w stanie opłakanym, jak również wiele zeznań osób będących świadkami wielu naruszeń ze strony pracowników.
I takich ludzi jak ja jest naprawdę sporo.[/QUOTE]

Też się postaram aby osoby które mają materiał dowodowy zgłosiły się.

Link to comment
Share on other sites

Panie Jurku
A w ogóle to sie dziwię i to nie tylko ja,że nie odczuwa Pan wyrzutow sumienia tuszując wciąz sprawę schroniska w Swarzędzu.Dzieki takim osobom zostało zamknięte.

Nie wzbudziło to w Panu żalu.Bo nie Pan siedzi w przepełnionych schroniskach.Albo po prostu w ogóle Pan na sytuację psów nie patrzył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Z wielką chęcią będę zeznawał w sprawie przeciwko tej kobiecie. I parę innych osób też się znajdzie.
Mam materiał dowodowy w postaci zdjęć i dokumentacji medycznej psów wyciąganych z tego pseudo-schronu w stanie opłakanym, jak również wiele zeznań osób będących świadkami wielu naruszeń ze strony pracowników.
I takich ludzi jak ja jest naprawdę sporo.[/QUOTE]

Jestem zbudowany Twoją postawa.Dzięki Takim ludziom jak Ty może uda się nam sprowadzić na ziemie Zarząd TOZ. W Swarzędzu działała przecież Wiceprezes ZG TOZ a obecnie jeszcze Członek Zarządu Głównego TOZ Pani S. Kozłowska. Teraz wychodzą na wierzch wszystkie jej praktyki.
Proszę wszystkich mający wiadomości na temat działalnosci Pani Kozłowskiej o ujawnienie ich na naszym forum. Jest to pewnie jedyna droga. W Okregu TOZ Poznań winien być przeprowadzony audyt. Wtedy wyjdą jeszcze większe kwiatki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Z wielką chęcią będę zeznawał w sprawie przeciwko tej kobiecie. I parę innych osób też się znajdzie.
Mam materiał dowodowy w postaci zdjęć i dokumentacji medycznej psów wyciąganych z tego pseudo-schronu w stanie opłakanym, jak również wiele zeznań osób będących świadkami wielu naruszeń ze strony pracowników.
I takich ludzi jak ja jest naprawdę sporo.[/QUOTE]

Też będziemy Pana wspierać i przedstawiac mozliwe dowody.

Moźe od tego momentu zacznie zmieniać się opłakana sytucja psów w polskich schroniskach oraz wolentariuszy którzy chca pomagac,ale boją sie własnego cienia,
będąc na łasce wątpliwej jakosci załogi,która zalezy od humoru wpuszcza lub nie wpuszcza do "schronu"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...