Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

Dziewczyny pomocy!!! Muszę zabrać Viki od Kasi! Vikunia znów zaatakowała, tym razem przez kraty odgryzła innemu psiurowi kawałek ucha:( Nie ma ktoś jakiegoś znajomego, ciotki, wujka, który mógłby przygarnąć Viki do końca jej kwarantanny?oczywiście zapłacę tak jak za hotelik!Pomocy cioteczki!!! Nie mogę jej oddać z powrotem do schronu!

Link to comment
Share on other sites

Kasia też mi wpominala o lilu, tam podobno lepsze warunki pozwalające na izolacje poszczególnych psów takich jak Viki. Tylko, że nie wiem czy się zgodzi na psa z takim problemem, ja nie znam osobiście Lilu. Może komuś kto ją zna udało by się namówić na Viki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Kasia też mi wpominala o lilu, tam podobno lepsze warunki pozwalające na izolacje poszczególnych psów takich jak Viki. Tylko, że nie wiem czy się zgodzi na psa z takim problemem, ja nie znam osobiście Lilu. Może komuś kto ją zna udało by się namówić na Viki?[/QUOTE]


napisz jej pw i wyslij link do watku, to jeszcze tylko pare miesiecy wiec moze sie zgodzi. o ile ma miejsce..

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi::multi:
Znalazłam nowy DT dla naszej gryzącej Vikuni:) Transport załatwiony na środę, tylko u każdego bida i potrzeba niestety pieniążków na benzynę:( z deklaracji niestety nie wystarczy bo mało ich, kolejny miesiąc będziemy na minusie:( Cioteczki proszę o jakiś grosz na środek transportu dla biduli!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...