Jump to content
Dogomania

Nadziana na druty za TM [*]


Recommended Posts

Vikunia na czas mrozów przeniosła się do domu. Nie śpi może na kanapach, gdyż ze względu na pozostałe suki mieszkające w nim nie może się panoszyć po całym domu, ale ma cieplutki pokoik przy werandzie. Ładnie zachowuje czystość, czeka grzecznie na poranny spacer. W ciągu dnia śmiga z owczarkami po ogrodzie. Viki i te 3 owczarki muszą być albo wszystkie zamknięte albo wszystkkie naraz wypuszczane, gdyż jak widzą się przez siatkę to próbują się zjeść, ale wystarczy że ogrodzenie zniknie spomiędzy nich i od razu jest zgoda między nimi-psia agresja nakręcana siatką:)
Poza tym przytyło się nieco suni, ale na mrozy trochę tłuszczyku jej się przyda:)
Z ogłoszeń jak zwykle zero odzewu:(

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.jaroslawiak.pl/Wiki-swietnie-przypilnuje-domu-i-ogrodu.,ann6587.html?ipreview=d99ca82956fa2a4c416ce52d1dc21dae[/url]

Znów przedłużylam ważność ogłoszenia na Jaroslawiaku, zmieniłam zdjęcia i tekst.

Usunęlam informacje o domu bez dzieci i zwierząt. Zawsze będzie można o tym powiedzieć jeśli ktoś zadzwoni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nikaragua']skopiuję z innego wątku[/QUOTE]

Dziękuje za cynk ale Vikunia odpada. Dla niej tylko dom z ogrodem! Teraz doszła do siebie, bryka niczym młody psiak, nie ma w niej lęku ale tylko na swoim terenie. Już po wyjściu za bramkę, na łąki widać że jest spięta i zdenerwowana, nie wyobrażam jej sobie w ruchu ulicznym. A że to nie mały piesek tylko prawie 30 kilowy to podejrzewam że pani cięzko by było np wziąć Viki na ręcę gdy ta ze strachu nie będzie się chciała ruszyć z ziemi:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb'][url]http://www.jaroslawiak.pl/Wiki-swietnie-przypilnuje-domu-i-ogrodu.,ann6587.html?ipreview=d99ca82956fa2a4c416ce52d1dc21dae[/url]

Znów przedłużylam ważność ogłoszenia na Jaroslawiaku, zmieniłam zdjęcia i tekst.

Usunęlam informacje o domu bez dzieci i zwierząt. Zawsze będzie można o tym powiedzieć jeśli ktoś zadzwoni.[/QUOTE]

Dziękuje barb:)
Właśnie wróciłam z JArosławia i to miasto mnie zadziwia:) Coraz częściej spotyka się plakaty "zaginął pies" czy "znaleziono psa", powstał salon urody dla psów, jedna nowa lecznica-ludzie chyba zaczynają bardziej dbać o psy:) Może ktoś z tamtąd zauroczy się Vikunią:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']
Może ktoś z tamtąd zauroczy się Vikunią:)[/QUOTE]

Dlatego pomyślałam, żeby nie robić z niej w ogłoszeniach agresorki.
Bo może to zniechęca do telefonów. O wszystkim przecież możesz wspomnieć już w rozmowie.
A Wiki oglaszać przedstawiając jej zalety. ;)

Co o tym myślisz? :???:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']
Właśnie wróciłam z JArosławia i to miasto mnie zadziwia:) Coraz częściej spotyka się plakaty "zaginął pies" czy "znaleziono psa", ...[/QUOTE]
Nikt nie szukał przypadkiem suczki mix pekińczyka ? Trafiła w ostatnich dniach do Orzechowiec właśnie z Jarosławia ?

[IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/960/960_image_8.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/960/960_image_7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunia2000']Niestety nie:(
Szukali yorka i małego kundelka, a podobną do tej ze zdjęcia ktoś znalazł i szukał jej właściciela ale trzymając ją u siebie w domu.[/QUOTE]

To na sto procent ta sama. Właściciel się nie znalazł i trafiła do schronu.
Była na kilku portalach ogloszeniowych jako znaleziona. Ale nie było w internecie ogłoszeń, ze ktoś szuka takiej suni. :shake:
Myslalam, że moze papierowe jakieś gdzieś widzialaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Jesli to pomoze moge dac Wiki 30zł stalej deklaracji:) Gdyz 50zl stalej deklaracji ktore miały byc na Slimaczka chce dac na innego psa :)[/QUOTE]

Karolina, napisalam na wątku Ślimaka ale napiszę jeszcze tutaj. Zastanów się, żeby ta deklaracja nie bylo dla Ciebie zbyt wielkim obciązeniem. 30 zł miesięcznie x 12 m-cy to juz spora kwota. Czy dasz radę? Może jeszcze się zastanow co do wysokości deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Karolina, napisalam na wątku Ślimaka ale napiszę jeszcze tutaj. Zastanów się, żeby ta deklaracja nie bylo dla Ciebie zbyt wielkim obciązeniem. 30 zł miesięcznie x 12 m-cy to juz spora kwota. Czy dasz radę? Może jeszcze się zastanow co do wysokości deklaracji.[/QUOTE]
Ja sie juz zastanowiłam :) Wiem ile moge dac zeby nie bylo to dla mnie obciazeniem:) Spokojnie :) Gdyby nie bylo mnie na to stac nie dala bym tej deklaracji jestem odpowiedzialna osoba i wiem co robie :) Nikt mnie do tego nie zmusza a jesli ma to pomoc tej biednej suni moge to zaoferowac i w taki sposob jej pomoc... Wiem jak to jest ze starszymu psami po ciezkich przejsciach.... Teraz szczeniakowi jest ciezko znaesc dom a co dopiero starszej psince :) Wiec nie martw sie Barb wiem co robie:)

Link to comment
Share on other sites

A gdzie Patrycja? Chyba nie moze pisać ze wzruszenia... :loveu:


Dwa nowe ogłoszenia Wiki z pięciu obiecanych: ;)

[url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20667039_wiki_doskonale_przypilnuje_domu_z.html[/url]
[url]http://tablica.pl/oferta/wiki-doskonale-przypilnuje-domu-i-ogrodu-IDKznr.html[/url]

Suniu, sprawdź czy wszystko sie zgadza - przede wszystkim telefon.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Za wikusie bede wpłacała 1 kazdego miesiaca moze tak byc?[/QUOTE]

Mysle, że tak ale to Sunia2000 decyduje o szczegółach i jest skarbnikiem Wiki . ;)

Tylko nie wiem gdzie się podziała... :niewiem: Chyba ze szczęścia zemdlała...:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...