Jump to content
Dogomania

ONEK zagłodzony na śmierć! sunia i szczeniak już w DS


Lulka

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lamia2']Byłam z sunią na króciutkim spacerku, niestety chwieje się jeszcze na nogach. Jest bardzo spokojna i grzeczna, gdy na koniec spaceru spojrzała na mnie smutnymi oczami i podała łapę .... łzy same napłynęły mi do oczu :([/QUOTE]

Ale juz jest bezpieczna i kochana. Dzieki wam! Teraz bedzie juz tylko lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']o MAtko!! :( a szczeniak?[/QUOTE]

Niestety ze szczeniakiem źle, glisty mają 15 cm długości (Iwona chciała zrobić zdjęcia ale stwierdziła, że to zbyt obrzydliwe). Wczoraj był kryzys, mała leżała skulona w kłębuszek i jęczała do tego biegunka straszliwa. Po podaniu leków, pod wieczór było lepiej, ale to jeszcze nic pewnego. Jest pod stałą opieką lekarzy.

Link to comment
Share on other sites

marzą mi się takie kary dla zwyrodnialców ich pokroju:
1. żadnego więzienia (szkoda naszych podatków na skur...., lepiej dać na bezdomniaki), tylko potężna kara finansowa(od 30 tys. w górę i to za każdego psa, kota, jeża itd.)
2.zakaz posiadania jakichkolwiek zwierzat dożywotnio (mogą mieć jedynie osobiste glisty, tasiemce, owsiki i lamblie)
3. obowiązkowy udział w terapii (oczywiście na własny koszt)mającej na celu pokazanie tym śmieciom i nauczenie ich [B]normalnego[/B] postrzegania żyjących istot
4. kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola, czy nauczeli się myśleć, czymś innym oprócz fiuta i pochwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Lamia2 pogłaszcz od nas psiny mniejszą i większą.Dzięki za wszystko co dla nich robicie!prosze dajcie im imiona niech nie będą bezosobowe.I kurcze jak im wynagrodzić cierpienie.[/QUOTE]

Dziękujemy, głaszczemy je bez przerwy, zwłaszcza małą bo musi być odizolowana od mamy :(
Mama nazywa się Xsenia albo Sonia (to imię przyniosła z tego niby domu), małą musimy sami nazwać, może ktoś ma pomysł? ;)

Link to comment
Share on other sites

Mnie się też Tola podoba :) Dziubek jest za męskie a to mała kobietka będzie :lol:

Piszę mała bo sunia z niedożywienia jest 3 razy mniejsza od przeciętnego owczarka niemieckiego w wieku 4 miesięcy. Lekarze twierdzą, że niestety nigdy już nie dogoni swoich rówieśniczek, do końca życia będzie drobniejsza :(

Link to comment
Share on other sites

Ja pi****** Rodzina po*******eńców genetycznych . Mam nadzieję ,że tych właścicieli własne dzieci zagłodzą ,albo będą torturować !!!

Proszę o pomoc, na Bielanach w pobliżu UKSW przy ul. Dewajtis na prywatnym terenie(małej firmy) widziałam z mężem ONke. Nie widziałam budy,miski ,ale za to widziałam psa w złym stanie ,a konkretnie oczy wyglądały okropnie ,prawdopodobnie nużyca . Nie wydaję mi się,żeby pies był leczony ,widać było ,że zaawansowany stan choroby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']pozbyła się pozbyła i dzięki temu czuje się rzeczywiście znacznie lepiej:)[/QUOTE]Lejesz balsam na moje serce, jest nadzieja że malutka się wykaraska.Macie może już plan dla psiaków?pewnie trzeba ściągnąć ONkowe Cioteczki żebyście sami za jakiś czas z problemem nie zostali bo coś pusto u dziewczynek.I głaskanka też obowiązkowe.

Link to comment
Share on other sites

Pusto tu jak mają się psinki?Niestety w ogłoszeniach nie pomogę:oops:bo ........... wstyd się przyznać.Ale może podajcie już oficjalną wersję imion.Może spróbujmy zaprosić więcej ONkowych Cioteczek może któraś podrzuci na fb wydarzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sambo_os1']cały czas się zastanawiam,po co takim bydlakom psy? chciał się dorobić na szczeniakach czy co? pewnie nie wiedział bydlak że psy się odrobacza no i karmi,gdzie on widział tą kaszę?chyba w stodole... dziecioroby-a ta baba bez serca niech dzieciakom w d...y pozagląda bo może też zaofsikowane....?[/QUOTE]

Nie powinnam tak pisać,ale mam nadzieję ,że ta cała rodzina ma kilometrowe tasiemce w swoich wynędzniałych ,popierd.lo.nych DUPACH !!!!!

Rozbłyska coś na horyzoncie domków dla Dużej i Małej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bebcik']Zgadzam się i w pełni popieram wypowiedz mojej poprzedniczki :)[/QUOTE]Macie rację drogie Cioteczki ale skupmy się na tym co możemy zrobić dla psinek a tych po..........ów mam nadzieję ich własne wzorowo chowane dzieci zagłodzą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...