Jump to content
Dogomania

Galeria Yorkuni PHOEBE:)


Nadia86

Recommended Posts

  • Replies 458
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witam

skusiłam się na wejście do galerii Phoebe i wpadłam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
psina rewelacyjna!

i mam pytanko- jak Aniu obcięłaś ślicznotkę(może jakieś foty)
bo ja swoją ciachnęłam i trochę żałuję bo fryzjer był do bani.
znalezienie dobrego fryzjera nie jest takie łatwe.

i jeszcze pytanko zdaje się do Magdy- jak nauczyłaś swojego psiaka spania poza łóżkiem:lol: (sorki Aniu że w Twojej galerii ale dokładnie nie pamiętam która z Was to tutaj powiedziała,jakby co to skierujcie mnie do tej osoby)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witamy:multi: ciesze sie zajrzalas

No ja jeszcze jej nie ciachnelam dopiero jestesmy umowione na 12 marca ale caly czas mysle jak ciachnac ale boje sie jak nie wiem bo do tej pory trafialismy na beznadziejnych fryzjerow mimo ze bylo tylko podcinanie kosmetyczne toi i tak potrafili schrzanic i musialam w domu poprawiac raz na jesien lapki obciela jak u pudla pazurki cale na wierzchu jak ja to zobaczylam to wzielam babie psa ze stolu reszte w domu sama obcielam takze 2 przednie lapeczki miala na kocia lapke 2 tylne na pudla ale juz odrosly.Takze Pani fryzjer dalam 10zl za fatyge i za schrzanienie.
takze boje sie bardziej niz przed swoim pojsciem do fryzjera no ale moz etym razem sie uda

a tak to Magda oduczyla spania Mikiego w swoim lozku ponoc przez 3 noce sciagala go z loka i dawala to legowiska i mowila nie wolno w legowisku glaskala i sie udalo ja narazie musze kupic to cale legowisko

Link to comment
Share on other sites

to jest tak ze Lilu w dzien spi i sie wyleguje na otwartym bo jest w duzym pokoju gdzie jest zawsze duzo towarzystwa i ma wszystko na oku xp
a niowy spi na moich kapciach przy lozku a pozniej sie przenosi do budki, i pozniej znow wraca na kapcie- i tak na zmiane w nocy ^^
ale strasznie lubi w otwartym sie wylegiwac jesczze jak ja ktos tam przykryje moim kocykiem to juz w ogole ;p cud miod

Link to comment
Share on other sites

Dobra to teraz wacham sie miedzy tymi dwoma juz bo tamte rozmiarowo odpadly nie chche takiej malizny jej kupic 40 na 40 bo bidula nawet sie nie wyciagnie do konca bo ona do tych miniaturek wcale nie nalezy:D to was teraz troche pomecze jeszcze i zapytam ktore jest lepsze dla psiaka?? i ktore Wy byscie wzieli??:cool3:



[IMG]http://img84.imageshack.us/img84/929/img5763izs1.jpg[/IMG]

[URL]http://www.allegro.pl/item169910009_slodkie_niebieskie_legowisko_z_poduszka_zobacz_.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadia86']Witamy:multi: ciesze sie zajrzalas

No ja jeszcze jej nie ciachnelam dopiero jestesmy umowione na 12 marca ale caly czas mysle jak ciachnac ale boje sie jak nie wiem bo do tej pory trafialismy na beznadziejnych fryzjerow mimo ze bylo tylko podcinanie kosmetyczne toi i tak potrafili schrzanic i musialam w domu poprawiac raz na jesien lapki obciela jak u pudla pazurki cale na wierzchu jak ja to zobaczylam to wzielam babie psa ze stolu reszte w domu sama obcielam takze 2 przednie lapeczki miala na kocia lapke 2 tylne na pudla ale juz odrosly.Takze Pani fryzjer dalam 10zl za fatyge i za schrzanienie.
takze boje sie bardziej niz przed swoim pojsciem do fryzjera no ale moz etym razem sie uda

a tak to Magda oduczyla spania Mikiego w swoim lozku ponoc przez 3 noce sciagala go z loka i dawala to legowiska i mowila nie wolno w legowisku glaskala i sie udalo ja narazie musze kupic to cale legowisko[/quote]

kupuj i sie nie zastanawiaj- mój Majut ma dwa ale woli łóżko- niestety:razz:

Jeśli mogę Ci coś doradzić ze strzyżeniem to zostaw kitkę, gdyż z tego co czytam na forum to odrastające włoski są makabrą dla oczu psiaka
i włoski na łapkach dłuzsze, tak żeby nie wyglądała jakby miała łokcie odstające( moja niestety przez wystrzyżenie łap tak wygląda)

jakbyś chciała zobaczyć jakie legowisko ma Majut to obfocę je i mogę tu wstawić:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nio pewnie ze chce zobaczyc wstawiaj:) i wstaw jeszcze Majutke bo ciekawa jestem jak wyglada w calej krasie.a co do kitki to oczywiscie zostawiam nie dlatego zapuszczalam wloski kolo oczek i tak cierpialysmy oboje bo wczesniejsza fryzjerka glupia jej ciachnela a wcale jej o to nie prosilam i potem bylo gorzej i straszne jej oczka lzawily a teraz lapiemy ladie wloski w kitke.Kiteczka bedzie na pewno ..i drastycznie nie obetne jej napewno moze w lecie ale nie wiem bo kurcze podobaja mi sie te jej klaczki tylko chce jej zrobic fajna fryzurke i skrcoic jednak bo na koncach sa zniszczone i skrocic jej to jednak chce ale drastycznie napewno nie bo sie zwyczajnie boje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nadia86']Kiteczka bedzie na pewno .. [/quote]

oj tak, zostaw kiteczkę , mysmy ciachnęli i nie za dobrze wyszło , nie ten Tuffi... no i trzeba czasu żeby móc znów spinać albo regularnie podcinać włosy na główce.;)

tak wyglądał po skróceniu włosków
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9647/schowek0134kn5.jpg[/IMG]

a co do legowisk to jak mieliśmy budkę to futrzak spał na daszku albo doopeczkę zostawiał w środku a reszte wystawiał na zewnątrz... lepsze moim zdaniem te otwarte...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='małyskrzat']ja tez się bałam ale powiedziałam jak ciachać to na krótko;)
ale łysolek szybko odrasta:)[/quote]

no i gdzie zdjecia wyrka i samej gwiazdy obcietej??? nie ja sie moze odwaze na krotko na lato obciac teraz zobacze najpierw jak ta fryzjerka posluguje sie nozyczkami w ogole.
To juz nie zamierzasz jej wystawiac?? a duzo wystaw zaliczyla?? i z jakimi sukcesami??

[quote name='Alka']oj tak, zostaw kiteczkę , mysmy ciachnęli i nie za dobrze wyszło , nie ten Tuffi... no i trzeba czasu żeby móc znów spinać albo regularnie podcinać włosy na główce.;)

tak wyglądał po skróceniu włosków
[IMG]http://img167.imageshack.us/img167/9647/schowek0134kn5.jpg[/IMG]

[/quote]

i wlasnie wacham sie miedzy dwoma albo tym z kokarda albo z allegro z yorkzoo tez takie niebieski i mam dylemat:evil_lol:

a zdjecie Tufiego boskie jaka mordeczka przeslodka:loveu:

Kucyk obowiazkowo zostaje ja sobie jej bez kucyczka juz nie wyobrzam wcale a strasznie lubie robiec jej takie kucyczk ii spinkami spinac to taka moja laleczka:loveu::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='małyskrzat']zdjęcia legowiska dam jak wrócę do domu, bo tam je mam:eviltong:
a Majut zaliczył trochę wystaw ,parę lokat też ma na swoim koncie:lol:
ale teraz jest 100* szczęśliwsza:cool3:[/quote]

tak sie dobrze czuje w krotkiej fryzurce?? no to czekam na foteczki z niecierpliwoscia



a paczcie co wygrzebalam [URL]http://www.allegro.pl/item170829236_nowosc_podgrzewane_legowisko_dla_psa_lub_kota.html[/URL]

PODGRZEWANE LEGOWISKO:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Aniu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Już sie nie moge doczekac tych niewielkich zmian Twojej ksiezniczki, a potem lata, cos czuje, ze sie skusisz na krotka fryzurke :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Co do legowiska to mnie sie podoba to z kokardka, a nie ma w kolorze czerwonym :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Czesc Aniu :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Już sie nie moge doczekac tych niewielkich zmian Twojej ksiezniczki, a potem lata, cos czuje, ze sie skusisz na krotka fryzurke :cool3: [/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Co do legowiska to mnie sie podoba to z kokardka, a nie ma w kolorze czerwonym :razz: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/quote]


No jestes w koncu Dagus:) nio niestety nie ma czerwonych ale mnie pasuje niebieskie do pokoju wlasnie:evil_lol::lol: a co do fryza no nie wiem nie wiem..zobaczymy chyba bedzie improwizacja i na miejscu bede mowila jak ciac i wreszcie przy tych moich poleceniach dla fryzjerki Fibula marnie skonczy ale moze jakos bedzie sama sie nie moge doczekac tego fryzja jeszcze 2 tyg:placz:

Link to comment
Share on other sites

i chyba wlasnie to wezme jutro ide je zobaczyc w sklepie bo mam go niedaleko:) ale jesli bedzie mialo liche te scianki i takie mieciutkie to wezme z allegro no i to z allegro ma takiego milusiego misia czy meszek no nic zobacze 1 na zywo i jak bedzie fajne to biore zreszta jak znam ja zacznie tam kopac i upychac swoje kostki i uszy wieprzowe to zaraz je i tak rozwali

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...