Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zaba14']witam się w galerii :)
fajny yorkuś i mimo że nie chciałabym takiego psa dla siebie to mimo wszystko są skubane sympatyczne :)[/QUOTE]

Witam u nas:)
no ja Bobiego kupilam przypadkowo bo zawsze chcialam kupic takiego psiura jak Twoja Miya(uwielbiam takie miesniaki i duze psy ,kiedys nawet mi przez mysl nie przyszlo ze bede miec mini psa) ale przyzwyczailam sie do takiego malenstwa i juz bym go nigdy nie oddala no i zamierzam jeszcze kupic mastifa neapolitanskiego, doga niemieckiego, i jakiegos "miesniaka" amstaffa albo staffika

[quote name='Pegaza']Kokardeczka typowo meska :)
[URL]http://w93.wrzuta.pl/sr/d/0bLjF1BZ4sY[/URL]
wiecej fotek prosze kawalera zlotego;)[/QUOTE]

wiecej fotek bedzie napewno po weekendzie wiec serdecznie zapraszam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Ja też czekam :)[/QUOTE]

[quote name='westie_justa']:hand::hand:Hejka czekamy na fotki![/QUOTE]

beda beda:)
jurto wstawie reszte fot czyli 2
a nowe foty i wiecej wstawie dopiero po weekendzie
bedziecie takie cierpliwe cioteczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Witamy się! :multi:
[URL]http://w457.wrzuta.pl/sr/d/80ftOL9EB8D[/URL] Bobi śliczną ma kokardkę :) taką elegancką... a literka B już była czy dorobiona?
Pozdrawiamy cieplutko, mizianko dla Bobiego :loveu:[/QUOTE]

Witamy u nas:lol:
literka juz byla ale sie naszukalam takiej kokardki zeby byla literka no ale kto szuka ten znajduje i juz nareszcie mamy:evil_lol:

[quote name='kalyna']On ma nawet kokardę z B :)
[URL]http://w457.wrzuta.pl/sr/d/80ftOL9EB8D[/URL] B jak Bobi :D
****
Nio i Mychaaa tak samo jak ja spostrzegawcza i mnie wyprzedziła :)[/QUOTE]

no ma:) rok szukalam ale znalazlam
hi hi kto pierwszy ten lepszy:-D

po weekendzie dam foto wszystkich kokardek Bobiego jakie juz ma:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Moja Dotka też ma kokardki:D, ale tak to nie nosi...[/QUOTE]

Bobi nosi bo jakos musze mu wlosy dzwigac bo ma takie dlugie ze na oczy nie widzi i sie przewraca(nie mozna rozroznic gdzie przod a gdzie tyl ha ha ha):-D, a jak jeszcze wlozy sznupe do miski z woda to az kapie mu z glowy a jak ma spiete to tylko kapie z brody i tak fajnie wyglada:evil_lol:

pozatym bardzo mi sie podobaja kokardki u psiakow dlugowlosych:loveu:

Link to comment
Share on other sites

umaszczenie wg wzorca:
ciemnostalowo-niebieskie(nie srebrzysto niebieskie) od guza potylicznego do nasady ogona, bez sladow siersci plowej, brazowej, czy ciemnej; na klatce piersiowej siersc intensywnie podpalana, blyszczaca; ogolnie siersc plowa ciemniejsza u nasady wlosa niz w polowie dlugosci, najjasniejsza na koniuszkach

Bobi ma umaszczenie stalowo-czarno-niebieskie
poniewaz mu sie jeszcze kolor wyfarbia
ma juz coraz wiecej niebieskiego a czarny zanika

no na fotkach moze byc troche ciezko zauwazyc poniewaz jak Bobi sie ustawi to w takim miejscu ze ciezko dobrze chwycic ciemny kolor, i wychodzi czarny zamiast stalowo-niebieski i blyszczacy

no Bobi to pies z ADHD wiec wogole sie ciesze ze aby 5sekund sie nie rusza jak chce mu foto zrobic
przyznam sie tez ze fotografem nie jestem wiec nie umiem robic jakis super fot, a foty robie tel bo aparatu nosic mi sie nieche

jeszcze jak idziemy z Bobim i ludzie sie mu przyjrza to mowia ze sie starzeje bo siersc juz wogole nie przypomina kolou szczeniaka, czyli czarnego tylko jasniejszy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']
no Bobi to pies z ADHD wiec wogole sie ciesze ze aby 5sekund sie nie rusza jak chce mu foto zrobic
przyznam sie tez ze fotografem nie jestem wiec nie umiem robic jakis super fot, a foty robie tel bo aparatu nosic mi sie nieche
[/QUOTE]

Ja fotografem też nie jestem, ale jak zepsuła się nasza "cyfrówka", to stwierdziłam, że trzeba kupić dobry aparat. No i kupiliśmy "lustrzanke". Duże to badziewie i ciężkie, ale jakość zdjęć jest super. Nie zabieram go codziennie na spacery, bo mi się nie chce, ale czasem warto ponosić te dodatkowe kilogramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']Bobi nosi bo jakos musze mu wlosy dzwigac bo ma takie dlugie ze na oczy nie widzi i sie przewraca(nie mozna rozroznic gdzie przod a gdzie tyl ha ha ha):-D, a jak jeszcze wlozy sznupe do miski z woda to az kapie mu z glowy a jak ma spiete to tylko kapie z brody i tak fajnie wyglada:evil_lol:

pozatym bardzo mi sie podobaja kokardki u psiakow dlugowlosych:loveu:[/QUOTE]
Można obciąć:evil_lol: ale jeśli sie podoba, mi też się podoba Dotka w kokardce, ale tak to ma fryzurkę krótką więc nie ma co wiązać;) Ja jakoś nie lubię chłopaków w kokardkach :eviltong: ale Bobi jest jak najbardziej piękny i ma taką obfitą tą kitkę:)

A z jakiej hodowli jest Bobi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']ja tu czytam ze fotki po weekendzie a widze ze juz dalas przed? :razz:[/QUOTE]

no bo beda po weekendzie(duzo fot bedzie) a te dwie to ostatnie byly na kompie wiec je wrzucilam :lol:

[quote name='westie_justa']Można obciąć:evil_lol: ale jeśli sie podoba, mi też się podoba Dotka w kokardce, ale tak to ma fryzurkę krótką więc nie ma co wiązać;) Ja jakoś nie lubię chłopaków w kokardkach :eviltong: ale Bobi jest jak najbardziej piękny i ma taką obfitą tą kitkę:)

A z jakiej hodowli jest Bobi?[/QUOTE]

z papierami mam maly balagan wiec musze je uporzadkowac i dam znac bo nie pamietam(nie mam pamieci wogole do obcych jez)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...