Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ewa&Duffel']Mi też się bardzo podobają yorki z długą sierścią, nieobcięte ;)[/QUOTE]

no ja uwazam ze jak sie kupuje psa dlugowlosego to on ma miec dluga szate a nie krotka, bo jak bede chciala krotka szate to sobie kupie psiaka z krotka szata a nie dluga:lol:
no mam zamiar jeszcze kupic doga niemieckiego, mastifa neapolitanskiego i staffika no ale narazie mam jednego labuza i mieszkam z rodzina ktora nie chce sie zgodzic na kolejnego czlonka rodziny wiec musze troche poczekac z kupnem

[quote name='deer_1987']a on ma rodowod?[/QUOTE]

ma metryczke bo mnie nie chcialo sie isc wyrobic rodowodu,
poztym na wystawy i tak jezdic nie mozemy bo Bobi ma bardzo malutka wade zgryzu a dokladniej jeden kielek u gory nie wypadl zanim urosl drugi i teraz mu troche zachodzi pod skosem ten jeden kielek:oops2:
ale i tak go kocham takim jakim jest i za to ze jest:loveu:

no a wlosow do zienmi nie zapuszczam starcza takie 5cm od ziemi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']
[URL]http://w608.wrzuta.pl/sr/d/9oa2w8Dcqv8[/URL]
[/QUOTE]

O jaki piękny nochalek :)

Pozwole sobie dodać jedno zdjęcie do Twojej galerii. Jeśli będzie Ci przeszkadzać to je usunę.
To mój Lumpek z młodym Yorkiem.

[IMG]http://img826.imageshack.us/img826/1893/spa0055.jpg[/IMG]

I nawet teraz mój kot przerasta tego Yorka :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']magdabroy

no moj Bobi do dzis jest dwa razy mniejszy niz kot mojej siosrty a obaj maja tyle samo lat tylko Bobi jest starszy od kota o 3mies

Bobi wazy 3.200kg a kot 6.500kg

nie przeszkadza mi foto:)[/QUOTE]

Mój Lumpek waży 5,6 kg (wczoraj go ważyłam). Jak sobie przypomne, że Tora ważył niecałe 5 kilo jak ją przywiozłam do domu, to nie mogę uwierzyć, że w niespełna rok przybyło jej kolejne 21 kilo. Ale mam nadzieje, że jeszcze nabieże masy :)
Co do York'ów, to własnie to mnie bawi w tej rasie: że pomimo "dorosłości" są połową przeciętnego kota. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Mój Lumpek waży 5,6 kg (wczoraj go ważyłam). Jak sobie przypomne, że Tora ważył niecałe 5 kilo jak ją przywiozłam do domu, to nie mogę uwierzyć, że w niespełna rok przybyło jej kolejne 21 kilo. Ale mam nadzieje, że jeszcze nabieże masy :)
Co do York'ów, to własnie to mnie bawi w tej rasie: że pomimo "dorosłości" są połową przeciętnego kota. :D[/QUOTE]

taki urok tej rasy juz jest
ja jak przywiozlam Bobiego to mial 600g i miescil sie w jednej dloni
taki kruchy byl, nie umial po schodach wchodzic trzeba bylo go wszedzie nosic a ile razy ktos go niechcacy przydepl, ale bardzo szybko przybieral na masie i rosl no az doszedl do ponad 3kilo i stanal:)
teraz to wyglad ma yorka a charakter rotriwerra
nie da soba pomiatac bo zaraz warknie a potem zeby pokaze a jak to nie pomoze i Bobi sie bardzo zdenerwuje to jest w stanie na nogawce sie powiesic albo ugrysc i w koncu ludzie zrozumieli ze to maly obronca ha ha ha:diabloti: a nie lalka
Bobi jest maly cialkiem lalki a duzy dusza obroncy
charakter nie pasujacy do wygladu, total kontrast:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Bobik super pies !! :D[/QUOTE]

zgadza sie :evil_lol:

[quote name='kalyna']Jak na faceta przystało to w tej ciemniejszej :)[/QUOTE]

:)

[quote name='deer_1987']Co tam u Was?[/QUOTE]

hmmm, wczoraj bylismy na spacerze takim bardzo dlugim i Bobi zaczepial kazdego psiaka no i oczywiscie zabawa musiala byc, pozatym duzo ludzi Bobiego zaczepialo bo poglaskac chcieli a Bobi nie jest zbyt zadowolony jak go chca glaskac non stop obcy ludzie wiec troche udregi mielismy,
ha ha ha ale Bobiego tak wymeczylam ze potem tylko zjadl sobie kolacje i lezal az usnal i wstal dopiero dzisiaj rano, a jaki szczesliwy jest dzisiaj:multi: chodzby by zjadl calego kurczaka(chociaz go nie moze jesc)
zastanawiam sie czy mi go nie podmienili:eviltong:

a u Was co tam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kiniaaa']Fajnie wygląda w tej kokardce z piłką :)
Przyznam szczerze, że pierwszy raz takie widzę :eviltong:[/QUOTE]

oj Bobi ma 13 roznyh kokardek no a na fotach to juz potem zalezy na ktora sie trafi bo dziennie ma inna zakladana

zrobie foto wszystkich kokardek i Wam pokaze jakie narazie ma:)

Link to comment
Share on other sites

hi hi to tak jak u mnie:)
moj facet jak przyjedzie to od razu sie pyta czy znowu jakies kokardki nie kupilam z tym uzaleznieniem to mamy tak samo:evil_lol:
a ostatnio to nawet on kupil Bobiemu 2kokardki:)

no foteczki wrzuce jak przyjedzie moj facet bo ja nie mam kabla :( musze sobie w koncu kupic zeby nie czekac na mojego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...