Jump to content
Dogomania

Lolek, Bobi, Malwina i Jessi zgraja diablow ;) od najmniejszego do najwiekszego :*


ania90

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jakie Bobi ma superowe kokardki :loveu: ja znalazłam ostatnio takie [img]http://photos01.istore.pl/6493/photos/big/2089020.jpg[/img] ale niestety nie sprzedają na sztuki. a szkoda bo są śliczne. może jutro na wystawie coś utrafię ładnego.

i jak fajnie tą łapkę męczy :) moje to łapki niespecjalnie lubią, wolą uchole albo kości wędzone. dziś kąpanko to wczoraj dostały kości, Johnny tak się nażarł że dziś rano o 8 jęczał pod drzwiami (o 6 był na spacerze)

z kotem rewelacja. Tesi też tak przy kotach wygląda bo ona waży 4 kg z kawałkiem ;) ale Bobi mi się podoba, nie cierpię "jorasków" 1-2 kilowych, Bobi jest akurat - nie za mały nie za duży.

aniołeczek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']Kot dostaje więcej jedzonka :) żartuje :) ale ja nie wiem jak można mieć takie maleństwo :) ja jestem przyzwyczajona do większych psiaków...[/QUOTE]

no Bobi to jest moj pierwszy maluch w zyciu(dlugo sie przyzwyczajalam do niego) bo zawsze mialam wieksze psy a dokladniej to najmniejszy wazyl 30kg(dorosly) a przecietnie mieli po 50kg

[quote name='Yourii']to prawie tygrys a nie kot :)


pozdrawiamy ![/QUOTE]

tez tak uwazam

[quote name='deer_1987']A lubi sie z kotem?[/QUOTE]

lubi z kotami szalec ale tylko max 5min a dluzej to koty go draznia i potem je goni a koty uciekaja, Bobi woli zabawe z psami a nie kotami.
No ale co poradzi ze ma tylko samych duzych kolegow ktore maja po 30kg i wiecej a wlasciciele sa troche dziwni i nie pozwalaja sie bawic wiec Bobi nie ma sie z kim bawic:(

[quote name='Jaga.']jakie Bobi ma superowe kokardki :loveu: ja znalazłam ostatnio takie ale niestety nie sprzedają na sztuki. a szkoda bo są śliczne. może jutro na wystawie coś utrafię ładnego.

i jak fajnie tą łapkę męczy :) moje to łapki niespecjalnie lubią, wolą uchole albo kości wędzone. dziś kąpanko to wczoraj dostały kości, Johnny tak się nażarł że dziś rano o 8 jęczał pod drzwiami (o 6 był na spacerze)

z kotem rewelacja. Tesi też tak przy kotach wygląda bo ona waży 4 kg z kawałkiem ;) ale Bobi mi się podoba, nie cierpię "jorasków" 1-2 kilowych, Bobi jest akurat - nie za mały nie za duży.

aniołeczek :loveu:[/QUOTE]

widzialam te kokardki i tez chcialm kupic ale po co nam tyle sztuk tych samych?

no Bobi wyglada na "masywnego" ale tak naprawde to jak sie go dotknie to same kosci czuc bo to taka chudzinka i niejadek jest ale szalec to non stop.

Nawet wet mnie sie pytal(jak bylismy na szczepieniu)czy Bobi je a ja odp za je tylko bardzo malutko(tak mi sie wydaje)ale za to szaleje non stop i wet stwierdzil ze psiak poprostu je tyle ile ma glodu a ze chudy jest to poprostu ma dobra przemiane materii i duzo ruchu wiec nie mam sie czym martwic
Ale teraz sie juz przyzwyczailam do mojej chudzinki:loveu:

kurza lapka to pierwszy naturalny przysmak ktory Bobi dostal bo jego zoladek nie trawi wszystkiego wiec musze uwazac na niego, mial juz tez uszy wedzone ale Bobi sobie uszy zakopal w mojej palmie i chyba myslal ze mu sie namnozy albo urosnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak tylko ze u nas nie jest problem w ilosci kolegow czy kolezanek a spoleczenstwie ktore nie uznaje wspolnych spacerow... kiedys byl cockerpoo u nas bo sie nim opiekowalam to zawsze chociaz to a teraz go nie ma :( u nas sa dwa psy ale Niunia sie nie bawi z Sherry, zyja swoim oddzielnym zyciem... kiedys bylo inaczej...

Link to comment
Share on other sites

u mnie jest podobnie, psiaki sa i chetnie by sie pobawily(czasem az sie rwia na smyczy) itp ale wlasciciele sa dziwni i nie chca chodzic na wspolne spacery ani dac sie psiakom pobawic bo uwazaja ze to nie jest normalne.
Od razu slysze ze albo czasu nie maja albo ze moj pies nie pasuje do ich psa, poniewaz moj pies jest delikatny, lalka, maly itp slysze(tutaj najmniejszy pies to basshund a reszta to dogi, owczarki, amstafy) tak jakby to nie byl pies tylko faktycznie zabawka i brakuje mi slow juz do nich...
no a kundelkow jest b malo bo uwazaja ze to obciach miec takiego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania90']tez masz ten problem?

dlatego mysle o kupnie staffika aby Bobi mial brata na dobre i zle[/QUOTE]
wow, toż to będzie ochroniarz dla niego :)
bo faktycznie jak nie ma z kim się pobawić to nie jest fajnie... moja potworki też ciągle tylko same chodzą i mają siebie nawzajem, że razem brykają , a inni niech patrzą z zazdrością :lol:

Link to comment
Share on other sites

ma tylko koty ale problem w tym ze one wola przespac cale dnie,
niom a co do drugiego psa to bede musiala jakos przekonac rodzicow bo jakos nie chca sie zgodzic na kolejnego czlonka rodziny w domu
niom i Bobi by mial ochroniarza jak sie patrzy he he nikt by mu juz nie podkoczyl:eviltong:

ludzie by zazdroscili pewnie ze lalka ma ochrone:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Kurza lapka bardzo mu smakowala;)
[url]http://img13.imageshack.us/img13/8872/dsc00087jakzmniejszycfo.jpg[/url]
a nasze psy jak slysza odglos kluczy dzialkowych (jak brzeczą bo sporo ich jest) to juz laza za mna i piszcza..bo wiedza ze jedziemy na dzialke;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kurza lapka bardzo mu smakowala;)
[URL]http://img13.imageshack.us/img13/8872/dsc00087jakzmniejszycfo.jpg[/URL]
a nasze psy jak slysza odglos kluczy dzialkowych (jak brzeczą bo sporo ich jest) to juz laza za mna i piszcza..bo wiedza ze jedziemy na dzialke;)[/QUOTE]

ja mam duzy ogrod wiec wybiegac sie ma gdzie tylko ze sam,
dzialke tez mam swoja tylko nie ogrodzona jak narazie

[quote name='Jaga.']kiedyś jak miałam tylko jamnicę byłam na spacerze szedł taki pan i miał jorka i asta, o ludzie jak się śmiałam bo jork asta bronił, wybiegał przed niego i szczekał na przechodzące psy jak za blisko podeszły[/QUOTE]

he he to maly obronca:lol:
Bobi tez sie zachowuje jak jakis pies obronny, juz nie raz pokazal jakie sa jego zeby ostre i juz nikt mu nie podskakuje bez mojej wiedzy
do domu tez nikt nie wejdzie bo sie boi jak Bobi zacznie szczekac:evil_lol:

[quote name='agamewa']Witamy się wieczornie:multi:[/QUOTE]

Witamy :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...