Jump to content
Dogomania

stracił miejsce, w którym żył... i pojechał w inne :) PanMisio znów szczęśliwy!


mru

Recommended Posts

  • Replies 264
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cyga-fryga'][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204423-po-7-latach-traci-miejsce-w-kt%C3%B3rym-zy%C5%82.-Pan-Misio-szuka-kawa%C5%82ka-ziemi-buda-gratis%21"][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_VunqJBfTceg/TaSQymqAoUI/AAAAAAAANWU/_dHSO8d9Tss/pmisio.jpg[/IMG][/URL]

zrobiłam banerek[/QUOTE]

Serdecznie dziękuję w imieniu Misia !!!! :loveu: Dzięki za dobre serce !

Link to comment
Share on other sites

cyga :)
napisz coś więcej, zgadzasz się żeby ktoś Cię odwiedził przedadopcyjnie?
będziemy się teraz martwić, jak przetransportować budę przez te 120 km! a może kupić, tylko trzebaby się zrzucić na coś, nie wiem ile tama buda na takiego Misia może kosztować?

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że buda nie nadaje się do przewozu, już wczoraj została poważnie " potrząśnięta" przy przenosinach , pozbierajmy na budę ! Ja mogę dać na razie 150 zł , w przyszłym miesiącu mogłabym dołożyć jeszcze 100 zł. Co Wy na to ? :)

Link to comment
Share on other sites

Misiek będzie miał budę na działce na której się buduję.
Aktualnie mieszkam 2 działki obok z rodzicami, bede miała na niego widok z okna :)

Docelowo będzie miał wydzielona część działki bo łańcuch jest fe!(ale na początek biore łańcuch bo na razie jestem spłukana a chcę porządne ogrodzenie zrobić )

My tu w Żywcu mamy zagłębie firm robiących domy drewniane, budy też robią. Może dziś się popytam jakie ceny.

[B]Tylko jaką on powinien mieć wielką tą budę??[/B]

Wizyta może być.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...