Jump to content
Dogomania

Ciąża,łańcuch,głód,zabite dzieci-Asta z Radlin ma już DOM !!!!


marra

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Formica mówi że w zależności od stanu zdrowia Asty zobaczy się czy będzie sterylka w sobotę czy nie a jedzie do DT w niedziele :)

a tymczasem... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204805-Marsz-(nie)milczenia-stop-przemocy-wobec-zwierząt-!!zabrze!!?p=16565331#post16565331[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Astę poznałam, fajna sunia z niej :-) wpłaty na konto fundacyjne:

[COLOR=darkgreen][B]Fundacja Pomocy Zwierzętom Bezdomnym "Szara Przystań"[/B][/COLOR]
Zabrze, 41-800
ul. E. Czogały 9

[COLOR=darkgreen][B]IV od. PKO BP SA w Zabrzu[/B][/COLOR]
[COLOR=darkgreen][B]27 1020 2401 0000 0202 0240 5868[/B][/COLOR]

W tytule przelewu prosimy wpisać słowo "Darowizna".
Jeżeli wpłata ma zostać przeznaczona na pomoc, któremuś konkretnemu z naszych podopiecznych, prosimy także zaznaczyć to w tytule przelewu, wpisując adnotacje, np.: Dla Iskry.

Każdą darowiznę przekazaną na rzecz Fundacji można odliczyć od dochodu (max. do 6% dochodu) rozliczając się z podatku dochodowego.

Link to comment
Share on other sites

Na prośbę Budryska wysłałam parę dni temu Astę do ogłoszenia na stronie Radia Bielsko, jest już na stronie od wczoraj. Napisałam tylko że sunia przybłąkała się do ludzi którzy nie mogą jej zatrzymać (nie mogłam napisać że jest u kogoś kto ją źle traktuje żeby nie było problemów gdyby właściciel trafił przypadkiem na stronę).Dałam namiar na Budryska. Mam nadzieję że będzie odzew prędzej czy później.

Link to comment
Share on other sites

dzieki wszystkim za angaż....

ja wczoraj dowiozłam Aste do Zabrza... zastanawiałyśmy sie z koleżanka czy bedzie nam potrzebny kaganiec.... potrzebny nie był....ta suka lgnie do człowieka...wpatrzona w nas jak w obrazek...

małym zaskopczeniem było wypisywanie dokumentów kiedy właściciel mówi że ona 8 letnia ... trochu nie dogadane gdyz ja pytałam karmicielke ile ona ma a mówiła mi ze 5 góra 6 , a tu niespodzianka...>

Formica powiedziała wstępnie że sunia w dobrej kondycji jest tylko trzeba jej jednak pobrać krew przed sterylizacja ...zwazywszy na jej wiek... także sterylka trochu sie odciągnie ... tak wiec trzymajmy kciukasy zeby wyniki były rewelacyjne...

ps myslałam że Asta to bedzie trochu dzikus ...ale nie wyobrażałam sobie że suka która kilka lat była na dośc krótkim łańcuchu może być taka towarzyska i grzeczna... pożałowac jej losu gdyż mogła dac ludziom wiele szcześcia a oni to odwzajemnic...tak sie jednak nie stało .... oby teraz żyło jej sie w beztroskim szczęściu

Biedroneczka, posłałam troche karmy i takie tam małe bonusy jeszcze...mam nadzieje że sie przydadza : D

kiedy skonczy sie bazarek odbije sobie za obrózke dla astuni i dojazd bo niestety choc myslałam ze załatwie dwie sprawy przy tym wyjeżdzie nie udało sie wiec musze odciagnac sobie za przejazd ... ale to później

zqapraszam raz jeszcze na bazarek> [url]http://www.dogomania.pl/threads/204344-By-uwolnic-suk%C4%99-z-%C5%82a%C5%84cucha-gt-gt-ksi%C4%85%C5%BCki-kosmetyki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-lt-lt-do-02.04[/url] ... mamy 110 zł póki co ale jeszcze pare fajnych rzeczy jest wiec zagladac

Alicja, przeslij pieniadze na konto fundacji tak jak napisała halbina , z odpowqiednim dopiskiem

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie wolna chwila i mogę trochę popisać :eviltong:
Asta jest super! Bardzo przytulaśna,kontaktowa i grzeczna.
Kota olewa bez względu na to czy kot spokojnie śpi czy biega. Kotka nie daje za wygraną i cały czas ją prowokuje :evil_lol:
W mieszkaniu długo nie uleży w jednym miejscu, ciągle za kimś łazi i domaga się pieszczot. Mojego męża obszczekała, a do Dziadka boi się podejść. Z psami dogadała się świetnie, ale woli zabawę z człowiekiem. Ulubione zabawy to: goń mnie i ja leżę na plecach a Ty mnie smyraj :evil_lol:
Ulubione smakołyki to: parówka, surowe jajko i ciasteczka pasztetowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Nareszcie wolna chwila i mogę trochę popisać :eviltong:
Asta jest super! Bardzo przytulaśna,kontaktowa i grzeczna.
Kota olewa bez względu na to czy kot spokojnie śpi czy biega. Kotka nie daje za wygraną i cały czas ją prowokuje :evil_lol:
W mieszkaniu długo nie uleży w jednym miejscu, ciągle za kimś łazi i domaga się pieszczot. Mojego męża obszczekała, a do Dziadka boi się podejść. Z psami dogadała się świetnie, ale woli zabawę z człowiekiem. Ulubione zabawy to: goń mnie i ja leżę na plecach a Ty mnie smyraj :evil_lol:
Ulubione smakołyki to: parówka, surowe jajko i ciasteczka pasztetowe.[/QUOTE]

wysublimowany smak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Nareszcie wolna chwila i mogę trochę popisać :eviltong:
Asta jest super! Bardzo przytulaśna,kontaktowa i grzeczna.
Kota olewa bez względu na to czy kot spokojnie śpi czy biega. Kotka nie daje za wygraną i cały czas ją prowokuje :evil_lol:
W mieszkaniu długo nie uleży w jednym miejscu, ciągle za kimś łazi i domaga się pieszczot. Mojego męża obszczekała, a do Dziadka boi się podejść. Z psami dogadała się świetnie, ale woli zabawę z człowiekiem. Ulubione zabawy to: goń mnie i ja leżę na plecach a Ty mnie smyraj :evil_lol:
Ulubione smakołyki to: parówka, surowe jajko i ciasteczka pasztetowe.[/QUOTE]
Co za kochana sunia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Nareszcie wolna chwila i mogę trochę popisać :eviltong:
Asta jest super! Bardzo przytulaśna,kontaktowa i grzeczna.
Kota olewa bez względu na to czy kot spokojnie śpi czy biega. Kotka nie daje za wygraną i cały czas ją prowokuje :evil_lol:
W mieszkaniu długo nie uleży w jednym miejscu, ciągle za kimś łazi i domaga się pieszczot. Mojego męża obszczekała, a do Dziadka boi się podejść. Z psami dogadała się świetnie, ale woli zabawę z człowiekiem. Ulubione zabawy to: goń mnie i ja leżę na plecach a Ty mnie smyraj :evil_lol:
Ulubione smakołyki to: parówka, surowe jajko i ciasteczka pasztetowe.[/QUOTE]

Serce rośnie że znowu kolejny łańcuchowy sierściuch dostał szansę na lepsze życie :D Dziękujemy Biedroneczka ;) Na fb czytałam że Asta ma niestety jaskrę :(

Link to comment
Share on other sites

Tak, ma jaskrę :-( Ale dostaje kropelki do oczu i za tydzień jedziemy na kontrolę.
Fajna z niej dziewczyna. Będzie super domowym psem. Całą noc przespała grzecznie na swoim kocyku. Nigdzie się nie zesikała ani nie zrobiła kupy.
Pozwala się głaskać jak je i nie warczy, nie przestaje też jeść gdy zbliżam się z ręką do miski (palce wszystkie mam :evil_lol:).
Mój TZ doznał pierwszych ran bojowych tzn. ma taką piękną pionową krechę na czole (po pazurze małej). Szkoda, że nie w kształcie błyskawicy wyglądał by jak Harry Potter :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Biedroneczka']Tak, ma jaskrę :-( Ale dostaje kropelki do oczu i za tydzień jedziemy na kontrolę.
Fajna z niej dziewczyna. Będzie super domowym psem. Całą noc przespała grzecznie na swoim kocyku. Nigdzie się nie zesikała ani nie zrobiła kupy.
Pozwala się głaskać jak je i nie warczy, nie przestaje też jeść gdy zbliżam się z ręką do miski (palce wszystkie mam :evil_lol:).
Mój TZ doznał pierwszych ran bojowych tzn. ma taką piękną pionową krechę na czole (po pazurze małej). Szkoda, że nie w kształcie błyskawicy wyglądał by jak Harry Potter :diabloti:[/QUOTE]

:laugh2_2:

Nie lubi facetów ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...