Jump to content
Dogomania

Łódź-...taka polska "Lassie wróć"...Już w nowym domku!!!!


Moriaaa

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Julio Zuzanno chociaz doskonale sobie zdaje sprawe z tego, ze to prawda co napislas, to jednak gdy przeczytalam Twoje slowa, to jakby noz w serce. Nic oprocz ciaglego podbijania watkow nie mozemy zrobic, To za malo tak mysle, ale co jeszcze? Co jeszcze? To nieustanne pytanie placze mi sie po glowie i w dzien i w nocy. Boze, zeby dla Ronji nie bylo za pozno? Ten wyscig z czasem jest porazajacy. Czas biegnie nieublaganie, a Ronja czeka..................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hanka456']Julio Zuzanno chociaz doskonale sobie zdaje sprawe z tego, ze to prawda co napislas, to jednak gdy przeczytalam Twoje slowa, to jakby noz w serce. Nic oprocz ciaglego podbijania watkow nie mozemy zrobic, To za malo tak mysle, ale co jeszcze? Co jeszcze? To nieustanne pytanie placze mi sie po glowie i w dzien i w nocy. Boze, zeby dla Ronji nie bylo za pozno? Ten wyscig z czasem jest porazajacy. Czas biegnie nieublaganie, a Ronja czeka..................[/QUOTE]

Wiem - to jest najgorsze. Ja ostatnio bardzo źle się czuję w związku z amputacją łapy Nelka. Już od dawna był moim ulubieńcem, ale zawsze jakoś szukanie domu odkładałam mu na później, bo było wiele innych potrzebujących. Niecały miesiąc temu wywołałam kilka zdjęć ze schroniska - ale tylko 3 psiaków - Ronji, Barego i właśnie Nelka, żeby o nim szczególnie pamiętać. A tu nagle taka wiadomość wczoraj :( Czas mija, zwierzęta są zagryzane (np. Betty, której zdjęcie specjalnie ostatnio wydrukowałam w schronisku, żeby pokazywać ją ludziom, a wydrukowałam łącznie raptem około 10 zdjęć na początek - tydzień później wypisywałam ją jako zagryzioną...) lub okaleczane jak Nelek... I cały czas sobie myślę - przecież było tyle czasu, mogłam coś zrobić, zapobiec tragedii. Choć tak naprawdę przecież nie mogłam. Musiałabym wyciągnąć wszystkie, żeby zapobiec takim tragediom. Skąd mogłam wiedzieć, że akurat Nelek, skąd, że akurat Betty?
Gorzej, że nie ma domów. Po prostu nie ma. Cud, jeśli się zdarzą, ale dokładnie - ZDARZĄ SIĘ. Jakie szanse ma Ronja - szara psinka, kilkuletnia, po przejściach przy wielu pięknościach tkwiących w schronisku? I można tak podbijać sobie wątek, co przecież i tak niewiele daje, bo suni nie jest wcale przez to lepiej... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Podbijamy i wierzmy w cud.
Nie możemy się załamywać. Lepsze to, niz nie robic nic. Dziewczyny , nie moge byc wolontariuszką, nie jestem w stanie zapewnic domku nawet tymczasowego dla psów, ze wzgledu na moja małą wampirzycę ( też schroniskowiec) ,ale musze cos robić, żeby chociaz spokojnie zasnąć.Podziwiam was za to co robicie i chyle przed wami czoło,staram sie pomóc wam chociaz w ten sposób.

Link to comment
Share on other sites

we wczorajszym ogłoszeniu Ronyi w Dzienniku Łódzkim już nie było nic na temat jej ucieczek ze schroniska, może ktoś po nią przyjdzie...

Aaliyah masz dobry pomysł, żebyś rozmawiała z ewentualnymi przyszłymi opiekunami Ronyi, oby tylko ktoś taki się zjawił

czy jest tak mało adoptujących psy w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

no szczerze mówiąc nie znam szczegółów, bo mnie nie było przy adopcji - Kamila mi tylko powiedziała, że poszła i że pani, która ją wzięła wypatrzyła ją na stronie internetowej i z pełną odpowiedzialnością, znając jej historię wzięła ją do domui tylko tyle wiem, ale mam zamiar jeszcze się skontaktować z nową właścicielką

Link to comment
Share on other sites

O Boze, Julio dzieki za strone schroniska i za twoja prace. Julio widzisz cuda sie zdarzaja. Oby Ronja sie odnalazla w nowym domu. Julio jak bedziesz rozmawiala z pania. prosze powiedz jej od nas wszystkich WIELKIE DZIEKUJEMY.

Moja Ronju! Do widzenia, do zobaczenia w pieknym parku ,na radosnym spacerze.

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz wybiórczo zaglądam na subskrybowane wątki i sobie pomyslałam, że Ronja jest nadal sukcesywnie podbijana. Tytuł bez zmian- ale miałam siuprajsa po wejściu na wątek:multi::multi::multi:.

Koniecznie zmieńcie tytuł. Strasznie się cieszę, że Ronja ma już swoją Panią i czekam z niecierpliwością na relacje i fotorelacje z nowego domku!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...