Jump to content
Dogomania

pielegnacja onka-jak i w czym kapac,czym czesac,jak dbac o wyglad onka


ayshe

Recommended Posts

[quote name='ayshe']wejdz sobie na stronke [URL="http://www.sewing.pl"]www.sewing.pl[/URL] tam masz do wyboru do koloru.tansze napewno sa z gorszych marek czyli np trixie,ale juz bedziesz wiedziec czego szukac .ja polecam oster 320 ,mars 90mk-81520,mars 99m-429.kolejnosc wg moich preferencji.nie trymuje sie tym psa oi takim wlosie tylko czesze w kierunku z wlosem.to usuwa doskonale wlos martwy.ja robie to zawsze po szczotkowaniu wtedy mi sie nei sypia a jak linieja to hurtem wtedy ten nowy ma gdzie rosnac i u onka jest rzeczywiscie twardy.ale uwaga-nie wolno przycinac trymerem wlosa.tylko czeszesz.[/quote]

dziękuje.
Ona nie ma aż tak twardego jak onek.
W tym tygodniu musze trymer kupić i zdam relacje jak poszło.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 475
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trymerem trixie tez da sie czesac-zaden problem.nie trzeba scinac nim wlosa.najbezbieczniejszy w uzyciu jest trymer typu oster z podanej strony i ten nr.2marsa-zwlaszcza ten drugi to po prostu specyficzny grzbeien zbierajacy martwy wlos-glownie podszerstek oczywiscie.ja mialam trixie[poki go nie posialam]teraz mam tego ostera i jest super.nigdy nie skracalam wlosa trixie jesl;i tego nie chcialalam.poniewaz nie mam zamiaru zmieniac struktury wlosa moich onow i chce zeby mialy tak twardy jak maja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataSabra']Czyli najbardziej preferujesz oster 320 ??
Tylko czy ja go dostane w Krakowie?? zależy mi na czasie a przesyłka zajmuje trochę czasu.[/quote]

No przecież ayshe napisała, że ten trymer jest z karuska, a karusek jest właśnie w Krakowie. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ten co zamieszczalam na poczatku jest z karuska.ostery nie iwem czy sa w karusku..link do strony zamiescilam.
Aga-najlepszy dla ciebie bylby oster i ten mars ktory wyglada jak odfilcacz tj mars90mk-81520.tym sie naprawde czesze jak grzebieniem a wychodzi super.idealnie co do pracy nad sierscia dona ma sie przepracowanie siersciuchy marsem 90 mk i potem wykonczenie osterem320 tam gdzie podszersteg jest gestszy.
BeataSabra-pogrzeb w karusku,wydaje mi sie ze powinno cos sie znalezc w podobie.lepiej sie zastanowic i kupic cos dobrego niz potem kaleczyc psa jakims szajsem.i stanei sie-jak bedziesz ciela siersc to zmieniasz jej strukture.zawsze odrasta taki wlos na jaki sobie zapracujesz.a i pamietajcie zeby przypadkiem nie wpasc na pomysl eby wykapac pieseczka przed odkudleniem go;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ten co zamieszczalam na poczatku jest z karuska.ostery nie iwem czy sa w karusku..link do strony zamiescilam.
Aga-najlepszy dla ciebie bylby oster i ten mars ktory wyglada jak odfilcacz tj mars90mk-81520.tym sie naprawde czesze jak grzebieniem a wychodzi super.idealnie co do pracy nad sierscia dona ma sie przepracowanie siersciuchy marsem 90 mk i potem wykonczenie osterem320 tam gdzie podszersteg jest gestszy.
BeataSabra-pogrzeb w karusku,wydaje mi sie ze powinno cos sie znalezc w podobie.lepiej sie zastanowic i kupic cos dobrego niz potem kaleczyc psa jakims szajsem.i stanei sie-jak bedziesz ciela siersc to zmieniasz jej strukture.zawsze odrasta taki wlos na jaki sobie zapracujesz.a i pamietajcie zeby przypadkiem nie wpasc na pomysl eby wykapac pieseczka przed odkudleniem go;).[/quote]

dziękuje za rade.
Kupie Oster 320
skracać nie będe
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4767&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 10 medium[/URL]

[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4768&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 18 large[/URL]

[URL="http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=4766&action=prod"]OSTER- trymer COAT KING professional 18 medium[/URL]

mają tylko cena powala.:crazyeye::crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

hm, a czy my tez mozemy takim trymerem sie wyczesac. wogole nie wiem jak to dziala. :oops: wydawalo mi sie ze trymer to do ciecia jest. czy on usuwa wiecej, szybciej wlosa niepotrzebnego martwego i podszerstka niz zywkly grzebien?

Link to comment
Share on other sites

Eddiii-jak ktosik bedzie mial trymer-taki zwykly trixie to ci pokaze jak to sie robi.no problemos.ja czesze trymerem jak zrzucaja futro.potem tylko grabkami.ale pierwsze czesanie trymerem to moze byc szok:evil_lol: jak ktos mysli ze piesek jest wyczesany i nic z niego nie wychodzi:razz: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']no wiecej, ale czy to jest do takiego uzywania prawie codziennego?:roll: czy lepiej zebym sie nie dotykala takie narzedzia bo jeszcze krzywde zrobie synkowi :evil_lol:[/QUOTE]

Oj tam zaraz krzywdę:evil_lol: Chita łysa jest i jakoś żyje:razz: biega:razz: funkcjonuje:razz: i świra ma:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']Oj tam zaraz krzywdę:evil_lol: Chita łysa jest i jakoś żyje:razz: biega:razz: funkcjonuje:razz: i świra ma:razz:[/quote]
kurczak lysy?:roll: :razz: nieeee...no cos ty:evil_lol: ...nie moja wina ze ona zrzuca wszystko hurtem a pod spodem juz nowa siersciucha-linieje jak moje kojcowe.tak lubie najbardziej-ciach ciach i po ptokach.potem niech sobie obrasta.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eddiii']no wlasnie ja teraz czesze co kilka dni i ciagle wylazi tyle samo i juz mnie to nudzi :mad:

ludziki kto ma trymer i mi pozyczy w sobote - oddam w niedziele :p[/quote]slonko ok.ale musze ci pokazac jak bo inaczej potniesz okrywe .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...