Jump to content
Dogomania

Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!


polciuaa

Recommended Posts

Tymonek dziękuje za wpłatę cioteczce Jolanta08:Rose::Rose: i co tam u naszego dużego kudłatka? przywitał się z kolegami czy nie bardzo mu pasi konkurencja do miziania?:cool3:

EDIT: Dotarła też wpłata od cioteczki Żabol:) bardzo dziękujemy:Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i posłanko już dotarło:lol: co prawda z przygodami,ale najważniejszy jest efekt końcowy czyli zadowolony Tymuś:cool3:

A na konto Tymka wpłynęły pieniążki od wujka Ubocze:Rose: i wpłata z bazarku dogomanki_:Rose::Rose:

Rozliczenie w poście nr 2 jak zwykle:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Posłanko śliczne z podusią dojechało do Tymonka i nawet zdążył już je podsikać, chyba zaznaczył,że to jego:)[/QUOTE]


hm:hmmmm: a jeszcze nie tak dawno miał kłopoty z sikaniem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ogólnie to problemy Tymonka z sikaniem się skończyły, pięknie załatwia się na spacerze, tylko siusia jak suczka:eviltong: w nocy zdarza mu się w kojcu nasikać, ale coraz rzadziej, w dzień w kojcu nie siedzi więc nie sika:evil_lol: jak jest ładna pogoda to jest z nami na dworze, a jak taka jak ostatnio:roll: to siedzi z nami w biurze i tutaj ma posłanko (bo boję się, żeby w kojcu w nocy nie podsikał) w kojcu w dzień się tak drze, że serce pęka jak się go słucha:placz: za to już się nauczył, że spać na noc idzie do siebie do kojca i jest ok:lol: w biurze nie nasikał ani razu:lol: (jeszcze) :cool3:
Zaczyna ustawiać inne psy:evil_lol: dzisiaj nakrzyczał na Marleya:cool3:

Tymuś w swoim posłanku:cool3:

[IMG]http://i55.tinypic.com/169gadi.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Tymonek super:)
Ostatnio już nie brudzi w kojcu:) wybrał sobie już kolegów, a reszta ma się od niego trzymać z daleka, bo ząbki pokazuje :)
Uczy się siadać na komendę i prawie już załapał :) na smyczy chodzi najładniej ze wszystkich naszych psów, wcale się nie czuje że on jest na drugim końcu smyczy, maszeruje pięknie, przeskakuje rowek na komendę "hop" :) po budynku i podwórku chodzi normalnie, wczoraj byli u nas znajomi wybiegać swojego psa:) i Tymek chodził z nami po podwórku, był z nami i ich psem na spacerze to jak im po godzinie zabawy z nim powiedzieliśmy, że on nie widzi to nie wierzyli :)

Link to comment
Share on other sites

Tak:) Tymuś jestem z Ciebie dumny:) wpłynęły na konto pieniążki od Pikoli dla Tymka:Rose: bardzo dziękujemy:Rose:
Teraz będzie dalej o finansach..Tymek jest wnętrem i trzeba mu będzie zrobić kastrację. Z tego co pisała mi Gabi koszt ok .200 zł.....Na razie nie mamy tyle z jednorazówek i musimy poczekać i zebrać kasę jakoś- pomyślę,ale mam nadzieję,że mi pomożecie:) na razie próbuję "dopiąć" do końca deklaracje stałe...

Link to comment
Share on other sites

problem w tym,że nie wszyscy płacą deklaracje stale..to co na koncie teraz to wpłaty tych którzy również zapłacili swoje deklaracje z wyprzedzeniem- nie chcę by za miesiąc czy dwa nie okazało się,że nia mamy z czego zapłacić za hotelik..Ale to jest tylko moje zdanie-jeżeli będzie taka wola większości to ja oczywiście przeleję kasę na kastrację

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...