Jump to content
Dogomania

Tymonek w końcu doczekał się swojego domku!!!!!!!!!!!!!!!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ra_dunia']Też bym umówiła. A jak wyglądamy ogólnie z deklaracjami? Są stałe na pokrycie całości pobytu w hoteliku??[/QUOTE]

napisałem do Gabi,że ma umawiać Tymonka do zabiegu..co do deklaracji- z jedną osobą nie ma kontaktu bo długo nie wchodziła na dogo..rozliczenie jest w poście nr 2-tam wszystko można zobaczyć:) niektórzy płacą z wyprzedzeniem i teraz wygląda to oki,ale....no dobra już nie kraczę;) jestem od tego by w kasie nie było minusa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dostałem sms-a:) Tymek już po zabiegu - już wybudzony i na razie się nie zorientował ,że coś mu robili:) Okazało się,że w środku było tylko jedno jajeczko a drugie było wycinane przedtem bo jest szew- ciekawe kto mu to robił ehhhh:angryy: Ale ważne,że teraz oki-dostał jeszcze lek do ucha bo ma lekkie zapalenie.Kasę doślę Gabi popołudniu:)Dziękujemy za opiekę nad Tymusiem:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Tymuś super :) wogóle się nie zorientował, że coś mu zrobili:evil_lol:
Przed zabiegiem pospacerował trochę po mieście, zachowywał się świetnie, nie bał się ruchu ulicznego, ładnie chodził na smyczy :lol: w samochodzie tylko wymiotował, pomimo że jechał na czczo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiakiGabi']Tymuś super :) wogóle się nie zorientował, że coś mu zrobili:evil_lol:
Przed zabiegiem pospacerował trochę po mieście, zachowywał się świetnie, nie bał się ruchu ulicznego, ładnie chodził na smyczy :lol: w samochodzie tylko wymiotował, pomimo że jechał na czczo.[/QUOTE]

hm.. z tym wymiotowaniem to widać ma problem:) ma chyba chorobę lokomocyjną...ale-któż jest doskonały?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...