Jump to content
Dogomania

Mega Dramat! Szkielet- już w ds:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 774
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agata Balu']Nie denerwuj sie ihabe, Ciebie tu wszyscy znają :-). Poza tym nie deklarowałaś, że weźmiesz 6-tego psa ;-) .
Ale tamtej pani nikt nie zna wiec lepiej na zimne dmuchać![/QUOTE]

cały czas mnie męcza abym wzięła 6tego na tymczas:-) a jakos tymczasy nie chca mnie opuszczać, oprocz szczeniaków"-) Staruszki zostają:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']cały czas mnie męcza abym wzięła 6tego na tymczas:-) a jakos tymczasy nie chca mnie opuszczać, oprocz szczeniaków"-) Staruszki zostają:-)[/QUOTE]
weż 6 tego:) będziemy mieli 1000% pewność , ze Lisiu w super warunkach:)

Link to comment
Share on other sites

Tak dziś wizyta, właśnie się szykuję do wyjścia mam nadzieję ,ze Jola dojedzie bo wczoraj coś wspominała że skoro zgłosiła się trzecia osoba to może ona już sobie daruje. Problem w tym,że ta nowa osóbka się z nami nie skontaktowała i boję się żeby nie wyszło na to, że będę tam sama :( . Sczerze to nie mam wielkich nadziei ,ze to będzie właśnie ten dom. Nie chcę oceniać pochopnie ale rejon w którym mieszka ta pani nie jest najciekawszy . Tam przeważnie sam element mieszka ....... co drugi z pitbulem bez smyczy ALe cóż zobaczymy jak to będzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Chyba byłabym spokojniejsza jakby Lisiu pojechał do Argat.................... Na pewno wyjdzie duużo transport. Zobaczymy ile jutro jest na koncie[/QUOTE]

Spróbuję poszperać, może ktoś ze śląskiego udaje się w najbliższym czasie w tym kierunku.

A z okolic nie mamy chętnego do przygarnięcia Lisia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Spróbuję poszperać, może ktoś ze śląskiego udaje się w najbliższym czasie w tym kierunku.

A z okolic nie mamy chętnego do przygarnięcia Lisia?[/QUOTE]

Nie ma nikogo z okolic. Niestety.
Transport do Argat wyszedłby 600zł- 290 mamy z allegro, Argat moze dać 150 zł to jest 440zł i ja w poniedziałek sprawdzę wpływy na Lisia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...