Jump to content
Dogomania

Lila - mix ratlerka / pinczerka - 4,5 kg sunia już w NOWYM DOMKU!


as_ko

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinusia00']No -to chyba dograne!! Panowie się umówili i jutro będą się kontaktować już podczas trasy -zapomniałam zapytać czy będą mieli własną smycz i obrożę :][/QUOTE]

Nieważne, najwyżej mi odeślą kiedy dobiorą właściwe dla Lilki w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Wolałabym, żeby wróciły bo z nich inny pies rozebrany i nie będzie mieć jak jechać a mnie teraz niestety autentycznie nie stać, żeby raz w tygodniu szelki i smycz kolejne kupować ...[/QUOTE]
Oczywiscie to zrozumiałe ,ja też wydałam już chyba wszytkie obroze i smycze jakie miałam ,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esterra']tak to ja nowa właścicielka Lilki , również pozdrawiam :)[/QUOTE]

Witam, bardzo się cieszę, że państwo jesteście tutaj z nami :)
I uprzedzam - będziemy molestować o wiadomości o Liluni i zdjęcia ! :D
Jeśli nie macie Państwo dla niej obroży lub szelek i smyczki, albo okażą się złe bo za duże/za małe - to proszę ją zabrać z mojej suni szelkami i smyczą, jak już wybierzecie dla niej ekwipunek i zmierzycie na niej w sklepie, czy dobry - to mi odeślecie, może tak być ?

Link to comment
Share on other sites

Pinusiu dostałam numer konta, napisz proszę ile mam przelać pieniędzy za transport.
Proszę wpadnijcie na bazarek i rozsyłajcie gdzie się da, bo nie będzie nas stać na pokrycie między innymi kosztów transportu:

[quote name='as_ko'][CENTER][SIZE=3][B][COLOR=green]Zapraszam na bazarek, a na nim:[/COLOR]
- kalendarz ścienny z Viva Targi Kielce
- nowe koszulki męskie i damska
- rożne torebki małe i większe
- bieżnik
- damski pasek
i wiele innych

[SIZE=2][COLOR=green]Link do bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204509-MULTUM-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-torebki-koszulki-bie%C5%BCnik-i-wiele-innych-na-pu%C5%82awski******-do-1.04!?p=16535556#post16535556[/url][/COLOR][/SIZE]

[URL=http://img269.imageshack.us/i/pagehf.jpg/][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/20/pagehf.jpg[/IMG][/URL]
[/B][/SIZE][/CENTER][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Super , Lilka napewno się ucieszy z nowej "biżuterii" w tym wypadku obróżki:) -( jak to prawdziwa kobieta) !! no pora szybko kończyć obiad i ruszać do Funi po naszego małego podróżnika:) As_ko . Koszt transportu tak jak był wcześniej umówiony 100zł dla transportującego - z mojej strony te 100km do Funi tam i z powrotem dorzucam sama na paliwo -taki drobny gift dla Małej Lilki;) -niech się jej dobrze wiedzie w nowym domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']Super , Lilka napewno się ucieszy z nowej "biżuterii" w tym wypadku obróżki:) -( jak to prawdziwa kobieta) !! no pora szybko kończyć obiad i ruszać do Funi po naszego małego podróżnika:) As_ko . Koszt transportu tak jak był wcześniej umówiony 100zł dla transportującego - z mojej strony te 100km do Funi tam i z powrotem dorzucam sama na paliwo -taki drobny gift dla Małej Lilki;) -niech się jej dobrze wiedzie w nowym domu :)[/QUOTE]

Pinusiu bardzo Ci dziękuję kochana !
Jak będę w B. to zadzwonię, może uda nam się zapoznać w tzw. realu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']no nie za darmo:) będę miała wielką przyjemność jeszcze się z nią wyspacerować jak się da w taki słoneczny dzionek:);)[/QUOTE]
Dzięki to wielka pomoc dla nas :Rose::Rose::Rose:
Dzisiaj jest szczęśliwy dzień, bo 2 sunie z puławskiego schroniska, które były u Funi wyjeżdżają do nowych domów :multi: a trzecia już się szykuje pewnie :lol: Oby więcej takich dni.

Link to comment
Share on other sites

Lilka to pies zaczepno -obronny ( nawet szczekać poważnie umie:) ) -o mało nie została u moich teściów w domu , bo szwagierka od dawna marzy o takim maleństwie:) ratlerkowatym . Nakazałam mężowi żeby żadnych jęków nie było póżniej . do Biłgoraja przyjechała na mężowskich kolanach , bo to psiak nakolankowy jest:) Z zainteresowaniem podchodzi do dzieci:) i ogólnie takie żywe sreberko z tej małej cwaniary:) Funiu potwierdź lub zaprzecz:P czy Lilka wykazuje takie zachowania:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinusia00']Lilka to pies zaczepno -obronny ( nawet szczekać poważnie umie:) ) -o mało nie została u moich teściów w domu , bo szwagierka od dawna marzy o takim maleństwie:) ratlerkowatym . Nakazałam mężowi żeby żadnych jęków nie było póżniej . do Biłgoraja przyjechała na mężowskich kolanach , bo to psiak nakolankowy jest:) Z zainteresowaniem podchodzi do dzieci:) i ogólnie takie żywe sreberko z tej małej cwaniary:) Funiu potwierdź lub zaprzecz:P czy Lilka wykazuje takie zachowania:)[/QUOTE]
Dokładnie, to cała Lilka :) u mnie była przed 2 dni i to samo mogę powiedzieć. Jest wspaniała.
Ja też czekam na wiadomość czy Lila szczęśliwie i bez problemów dojechała, bardzo Cię proszę esterra o chodziarz króciutką wiadomość że wszystko ok.
Aaa i jeśli ktoś wie że sunia podobna do Lili szuka domu to dajcie znać, bo dostałam dzisiaj maile o naszą Lilkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Kurna ......W ferworze wyjazdów dzisiejszych suń zapomniałam podac obroże Kiltix bodajże ,którą Lilka po raz trzeci sobie zdjęłą.....Moge przesłać pod wskazany adres w kopercie bąbelkowej .....[/QUOTE]

Trzeba wysłać, ma 8 mies. ważności, zabezpieczy ją przed kleszczami, jest na jej rozmiar. Nie masz adresu ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']Dokładnie, to cała Lilka :) u mnie była przed 2 dni i to samo mogę powiedzieć. Jest wspaniała.
Ja też czekam na wiadomość czy Lila szczęśliwie i bez problemów dojechała, bardzo Cię proszę esterra o chodziarz króciutką wiadomość że wszystko ok.
Aaa i jeśli ktoś wie że sunia podobna do Lili szuka domu to dajcie znać, bo dostałam dzisiaj maile o naszą Lilkę.[/QUOTE]

Trzeba wątek założyć na szukam psa - taki jak 25 domków dla kudłatego pieska i pozbierać z całego dogo te psiaki i proponować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Trzeba wątek założyć na szukam psa - taki jak 25 domków dla kudłatego pieska i pozbierać z całego dogo te psiaki i proponować.[/QUOTE]
Ale wiesz na razie dostałam 2 maile tylko i to jeden trochę bez sensu, jak ujawni się więcej chętnych to będę szukać na większą skalę, na razie podpytuję.

Link to comment
Share on other sites

hej, hej zawiadamiam ,ze Lilka jest już w nowym domku, dzielna dziewczyna podróż zniosła wspaniale , poszalała po mieszkaniu(niezły z niej dzikus;-) )
, najedzona , teraz śpi w nowym "łożeczku",(mam nadzieję ,ze grzecznie :roll: ) już zdobyła nasze serca :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...