Jump to content
Dogomania

Lila - mix ratlerka / pinczerka - 4,5 kg sunia już w NOWYM DOMKU!


as_ko

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedna cioteczka napisała mi jak korzystać z wyszukiwarki.
Cześć,
żeby znaleźć kogoś z określonego miasta robi się tak:
Społeczeństwo >>>> Lista użytkowników >>> szukaj użytkowników >>> zaawansowane wyszukiwanie >>> i tu trzeba wpisać nazwę miasta („Skąd”) i aktywność („Ostatni post po”) np. po 2011-01-01 >>> szukaj teraz
Jak nikt się nie zgłosi, można spróbować tak .
Pozdrawiam -

Chciałam się podzielic z nowo nabytą wiedzą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Jedna cioteczka napisała mi jak korzystać z wyszukiwarki.
Cześć,
żeby znaleźć kogoś z określonego miasta robi się tak:
Społeczeństwo >>>> Lista użytkowników >>> szukaj użytkowników >>> zaawansowane wyszukiwanie >>> i tu trzeba wpisać nazwę miasta („Skąd”) i aktywność („Ostatni post po”) np. po 2011-01-01 >>> szukaj teraz
Jak nikt się nie zgłosi, można spróbować tak .
Pozdrawiam -

Chciałam się podzielic z nowo nabytą wiedzą.[/QUOTE]


Dzięki wielkie, cytuję, bo ważne, potem sobie wkleję na tablicę, bo teraz czasu nie mam.

Zofija - wielkie dzięki !
A Funia donosi, że Lilka jest fantastyczna sunia :) No, ja to wiedziałam od początku :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Jestem umówiona wstępnie poniedziałek/wtorek - dzisiaj wieczorem się zdzwonimy[/QUOTE]
Ślicznie dziękuję :)
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok i sunia mogła szybko znaleźć się w nowym domku, bo na to zasługuje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Umówiłam sie na jutro na popołudnie[/QUOTE]

No, to będziemy czekać w napięciu i trzymać kciuki !
Funiu, tam czymaj renke na pulsie i jakby co to powiedz Lilce, niech pakuje szmatki i gałganki, do domu będzie jechać, niech wie i się cieszy mikruska :D

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [CENTER][SIZE=3][B]Zapraszam na pierwszy bazarek na puławskie pieski:[/B]

[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204509-MULTUM-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-torebki-koszulki-bie%C5%BCnik-i-wiele-innych-na-pu%C5%82awski******-do-1.04%21?p=16533968#post16533968"]http://www.dogomania.pl/threads/204509-MULTUM-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI-torebki-koszulki-bie%C5%BCnik-i-wiele-innych-na-pu%C5%82awski******-do-1.04!?p=16533968#post16533968[/URL][/B][/SIZE][/CENTER]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Sunia od wczoraj grasuje po wybiegu ( mniejszym ) i jest przeszczęsliwa z tego powodu .Biega i skacze jak wiewiórka ,bawi się zaczepia .
Robi ogromne ilosci kup ,dzisiaj doliczyłam sie 5 ....Wielkie jak gówno co najmniej spaniela .Je trzy razy dziennie to i ma czym za przeproszeniem się kasztanić ..
Jedzenie znika w sekundzie ,bidna nie wierzy ze nikt jej nie zabierze,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny monitoruję wątek transportowy od kilku dni, w razie gdyby sunia miała jechać. Zobaczcie co znalazłam:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/204490-BI%C5%81GORAJ-KATOWICE-OPOLE-mo%C5%BCliwy-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-paliwa-27.03.2011[/URL]

Trasa Biłgoraj-Katowice :multi:
Państwo do Katowic myślę wyjadą bo mają tam 2 razy bliżej niż do Krakowa :) tylko czy ktoś da radę dowieść sunię do Biłgoraja? Wiem że to kawałek od Zamościa ale może znacie kogoś kto jeździ tą drogą? Funiu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='as_ko']

Trasa Biłgoraj-Katowice :multi:
Państwo do Katowic myślę wyjadą bo mają tam 2 razy bliżej niż do Krakowa :) tylko czy ktoś da radę dowieść sunię do Biłgoraja? Wiem że to kawałek od Zamościa ale może znacie kogoś kto jeździ tą drogą? Funiu?[/QUOTE]

Tą drogą jeździ znajomy secret Piranii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Tą drogą jeździ znajomy secret Piranii.[/QUOTE]
Tak, ale będzie to płatny transport za zwrot kosztów paliwa, ale jeśli nic innego się nie znajdzie to trzeba będzie zapłacić. Aż się boję myśleć ile ten transport będzie kosztować w sumie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Moim zdaniem w porządku. Domek z ogrodem- 3 pokolenia rodziny - więc zawsze ktoś jest w domu. Lila mieszkać będzie w domku. Mieli 10 lat kundelka Gucia. Mogę zrobić wizytę poadopcyjną[/QUOTE]

Ha ! dożyłam tej chwili :D Dziękuję Ci bardzo Zofijo !
Czyli co ? Na czym stoimy w transportowym temacie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='E-S']Ha ! dożyłam tej chwili :D Dziękuję Ci bardzo Zofijo !
Czyli co ? Na czym stoimy w transportowym temacie ?[/QUOTE]
W takim razie ja piszę na wątku transportowym że sunia 27 marca pojedzie na 100% na trasie Biłgoraj-Katowice. Jeśli nikt z Zamościa do Biłgoraja nie jedzie to ja wezmę od Lady kontakt do osoby która za zwrot kosztów paliwa sunię w tym terminie do Biłgoraja dowiezie. Ty E-S napisz Państwu żeby planowali już wyjazd do Katowic, to na szczęście niedziela, więc nie powinno być problemu.

Link to comment
Share on other sites

Kopiuję z wątku transportowego:

[quote name='pinusia00']hej-mam info co do wyjazdu w niedzielę z Biłgoraja wyjazd 17-18 czyli w Katowicach gdzieś koło godziny 23ciej wiem że póżno ale wcześniej nie da rady . Możliwa jest też opcja przez Tychy -czyli byłoby jeszcze te kilkanaście kilometrów bliżej do do odbioru psiaka dla odbierających sunię. Jesli chodzi o koszt to gdyby trzeba było podjechać do Funi to jakies 100zł -jesli to dużo to może ktoś jeszcze ma zwierzątko do transportu w tym kierunku -koszt by się podzielił . Myślę ,że to i tak lepiej niż wieść psa specjalnie tam i z powrotem .[/QUOTE]

Myślę że lepiej się trafić nie mogło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...