Jump to content
Dogomania

Maja - otwarta, urocza sunia nadal z nadzieją czeka na kochający domek..."


canis_16

Recommended Posts

  • Replies 498
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem obiecałam zdjęcia Majki ale komp mi wariuje i nie mogę wrzucić można je zobaczyć tu [URL]http://www.facebook.com/login/setashome.php?ref=genlogin#!/photo.php?fbid=115380691875205&set=a.115380631875211.23443.100002098235680&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dawno nie zaglądałam do Mai, ale o niej pamiętam. Widzę, że nie ma jak na razie szczęścia z domkiem, ale czasami trzeba trochę poczekać, żeby wreszcie znalazł się ten jeden, jedyny, superaśny, wypaśny, wspaniały!!!! Trzymam kciuki!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj z samego rana odwiedziłam z koleżanką i aparetem schronisko. Trafiłyśmy na porę karmienia, akurat Majka tez pałaszowała swoją porcje. Żeby nie przeszkadzać jej w jedzeniu poszłysmy do szczeniaków. Gdy juz się najadła zabrałyśmy ją na spacer do lasu, zachowywała się idealnie. Pięknie szła na smyczy, gdy coś ją zaciekawiła przystawała i obserwowała, pięknie wykonywała moje komendy. Ponieważ w ocenie Majki nie jestem obiektywna, bo poprostu jestm w niej zakochana, przytocze opinię kolezanki a brzmiała ona mniej więcej tak " jaka ona słodka, widać że jest mądra, ma piekne oczka, szkoda tylko że jest taka gruba, biedactwo mocno kuleje" Później były zachwyty nad tym jak pozuje do zdjęć, Kasia zaobserwowała, że Majka potrafi naprawde szybko biegac jak tylko zauważy smakołyk( bije się w pierś ale musiała cos dostać za cierpliwe poziowanie) o dziwo majka umie skakać:-o:-o, byłam w szoku, ale jednak. Dziewczyna została wyczesana, wygłaskana, wymiziana. Zdjęcia wrzuce jak tylko je otrzymam od kolerzanki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...