Jump to content
Dogomania

APEL O POMOC! Przejęliśmy zdewastowane schronisko, brakuje prawie wszystkiego!


GrubbaRybba

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][I]na szybko zrobione.[/I][/B]

[url=http://www.dogomania.pl/threads/207503-KrakVet-pom%C3%B3%C5%BCcie-wy%C5%82oni%C4%87-kandydata-na-maj!/page3][IMG]http://images49.fotosik.pl/860/81c5b5c71abb8cf7.png[/IMG][/url]

[B][I]podlinkowany.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny kiedyś pisałam Wam o pralce automatycznej, ale już doczytałam, że macie....Ale czy reflektowałybyście na jeszcze 1? Mój mąż we wtorek jedzie do Mińska Maz. na delegację, to by Wam podrzucił....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Dziewczyny kiedyś pisałam Wam o pralce automatycznej, ale już doczytałam, że macie....Ale czy reflektowałybyście na jeszcze 1? Mój mąż we wtorek jedzie do Mińska Maz. na delegację, to by Wam podrzucił....[/QUOTE]
A dowiem sie dzisiaj i dam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Potrzebuję adres, na który można wysłać karmę.
Mam też do oddania dużą ocieplaną budę, bardzo solidną ( znaczy, moi sąsiedzi mają:))[/QUOTE]
Witaj kochana:)
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.
ul. Kępa 3
97-200 Tomaszów Mazowiecki
Dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że dacie. Sami nie jesteście:)
Czy będzie jakiś transport z Warszawy? Czy podać jakimś przygodnym tę budę?
Co jeszcze potrzebne najbardziej?
Miski? Czego używacie w budach? Wiem, że kołdry się nie sprawdzają, bo psy je gryza i czasami się trują i zapychają - w kołdrach jest świństwo, jako wypełnienie. Używacie słomy?
Co lepiej wysłać, karmę suchą, czy pieniądze?

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Hej!
Czy tam u Was rybki moje złote jest może np.Zakład karny?Jakbyście się spytali czy nie podjęliby się zrobienia bud co?
No i ile by chcieli..
E/W

Link to comment
Share on other sites

zima używamy słomy, tylko do szpitalika kocyki, ewentualnie kołdry.
Najbardziej potrzebne budy.Emilia2280 nam zamówiła 5 i znalazła sponsora na 5 następnych, podawała tu kontakt do firmy i ceny.
Potrzeba nam pojemników zamykanych na karmę, smyczy, generalnie takich rzeczy do robienia porządków jak węże, wiadra, taczka, miotły.
Karma też:)

waldi nie wiem nic o zakładzie karnym. Kiedyś był w Piotrkowie Tryb. teraz nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Dziewczyny kiedyś pisałam Wam o pralce automatycznej, ale już doczytałam, że macie....Ale czy reflektowałybyście na jeszcze 1? Mój mąż we wtorek jedzie do Mińska Maz. na delegację, to by Wam podrzucił....[/QUOTE]
To bierzemy jeśli można:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']To bierzemy jeśli można:)[/QUOTE]

Super:) Mąż mi właśnie potwierdził, że jutro jedzie. Dziewczyny kochane z kim tam się kontaktować? Bo nie wiem, o której oni tam dojadą....Ale na pewno będą to godziny południowo-popołudniowe....

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Chcemy bardzo pomóc schronisku w Tomaszowie Mazowieckim.By zorientować się załozyliśmy temat:
Akcja Sreberko-dla schroniska w Tomaszowie Mazowieckim
-----------------
Narazie powstaje tam lista próbna deklaracji finansowych.Czas na zgłaszanie deklaracji-do końca m-ca maja 2011r.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Chcemy bardzo pomóc schronisku w Tomaszowie Mazowieckim.By zorientować się załozyliśmy temat:
Akcja Sreberko-dla schroniska w Tomaszowie Mazowieckim
-----------------
Narazie powstaje tam lista próbna deklaracji finansowych.Czas na zgłaszanie deklaracji-do końca m-ca maja 2011r.
Elżbieta[/QUOTE]

Link : [url]http://www.dogomania.pl/threads/207887-Akcja-Sreberko-dla-schroniska-w-Tomaszowie-Mazowieckim?p=16890236#post16890236[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...