Jump to content
Dogomania

Badi-nie mamy pieniędzy na hotelik!!Wykruszyły się deklaracje..


_Aga_

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewakrakow']podnosze Badiego, fajny chłopak, niestety z długami....[/QUOTE]

Ja bym proponowała w poście rozliczeniowym sumować, ile jest niedopłaty
Raczej nikt nie będzie siedział z kalkulatorem w ręce i podliczał długiej historii wpłat i wydatków, tym się powinien zająć "skarbnik" Badiego
Dług byłby bardziej widoczny, bo ja osobiście nie mam pojęcia jaki jest duży................ :(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za spam, ale to ważne.

[B]W Krakowie w tę środę (16 maja) o godz. 12.00 będzie miała miejsce kolejna pikieta mająca na celu wsparcie włoskich obrońców praw zwierząt, walczących o zamknięcie Green Hills - potężnej "fabryki" psów na cele wiwisekcji.
W tym potwornym miejscu przebywa stale ok 2500 beagli - te psy nigdy nie widziały słońca :( Czeka je wywiezienie do laboratoriów medycznych i farmaceutycznych, gdzie podane zostaną bolesnym i najczęściej zupełnie anachronicznym, niepotrzebnym i nieusprawiedliwionym niczym oprócz zysków eksperymentom, często bez znieczulenia :( [/B][FONT=Arial][SIZE=2]
Link do wydarzenia na fb:
[URL]http://www.facebook.com/events/394681067259532/[/URL]
Link do petycji w Internecie:
[URL]http://www.change.org/petitions/green-hill-montichiari-italy-close-death-factory-free-all-beagles-and-give-them-out-for-adoption?utm_medium=facebook&utm_source=share_petition[/URL]
Info na gazeta.pl: [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114881,11637562,Wlochy__obroncy_praw_zwierzat_uwolnili_psy_przeznaczone.html[/URL]

Proszę dołączcie! Ratowanie pojedynczych psich istnień ma sens, ale dołączając do takich akcji, walcząc aktywnie z bezdusznym systemem promującym wiwisekcję mamy szansę zmienić rzeczywistość, uratować od cierpienia tysiące, a nawet miliony psich (i nie tylko) istnień.
Dołączcie, prześlijcie dalej, zawiadomcie rodzinę, znajomych i media! Pokażmy, że potrafimy zademonstrować solidarność z włoskimi aktywistami,
którzy łamią prawo, aby ratować te psy.
Z góry dziękuję w imieniu krakowskiej Vivy
[URL="http://www.krakow.viva.org.pl"]www.krakow.viva.org.pl[/URL][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hej. Dziewczyny proszę wklejcie aktualizację wpłat i a przede wszystkim zobowiązań, chcę pomóc Badiemu i to ważne żeby to było prowadzone w miarę na bieżąco... to naprawdę ważne
Rozumiem, że hotel na dzień dzisiejszy nie jest opłacany od marca? zaległości 2,5 miesięczne?

Link to comment
Share on other sites

Podliczyłam - na tą chwilę stan konta Badiego wynosi -323,1 zł - tyle efra założyła ze swoich pieniędzy płacąc za hotelik do końca lutego...

Na kolejne miesiące nie mamy.. Akcja na FB przyniosła niestety niewielki rezultat, choć i te wpłaty były na wagę złota...

Sama nie dam rady, prosiłam o pomoc w rozsyłaniu wątku, niestety chyba wszyscy zapomnieli o Badim........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='efra']Ale dziewczyny tam jest wszystko zaktualizowane , tylko tak rzadko ludzie wpłacają.[/QUOTE]

Właśnie też wczoraj zajrzałam że jest wpisany wpływ za maj. To powiem szczerze że jest kicha.
Opuszczam Badyemu stawkę za hotel do 10zł za dobę ale proszę o aktywne zdobywanie funduszy.

Link to comment
Share on other sites

Lilu - dziękujemy :Rose:

Gosiapk - tak, pisałam do wszystkich.

Osoby, które deklarowały najwięcej, bo aż po 100 zł to -polacca i anula42.. Czyli przez te dwie osoby brakuje 200 zł deklaracji.

[B]-polacca[/B] nie wpłaciła nigdy, zniknęła z dogo..

[B]anula42[/B] obiecała ostatnio uregulować swoją deklarację.. Niestety pieniędzy nie ma..

Link to comment
Share on other sites

Kiepska sprawa :shake:

Na pierwszej stronie przydałoby się zrobić całkowite rozliczenie i wykazać pełną kwote zaległości.

Kazdy miesiąc jest oddzielnie wykazany, ale jaka jest suma długu?

Czy rozważałaś _Aga_ zrobienie bazarków? Ogłoszeń o psie do adopcji?

Link to comment
Share on other sites

Suma długu to kwota która widnieje na samym dole rozliczenia, czyli ponad 300 zł (założone przez efrę) + nie zapłacony hotel za miesiąc marzec, kwiecień, maj.

Ja mam dwa psy na utrzymaniu w hotelu, ratuję się robiąc bazarki, bo jeden wogóle nie ma deklaracji, a drugiemu ok. 300 zł deklaracji brakuje. Nie wystarczy mi fantów na Badiego.

Ja tylko założyłam Badiemu wątek, na prośbę Triszy, której już na dogo nie ma.. Nie brałam czynnego udziału w zabieraniu psa ze schroniska, jedynie tutaj na wątku starałam się pomóc.

Teraz wychodzi na to, że zostałam sama z trzecim psem w hotelu, bo wszyscy inni o Badim zapomnieli, albo wiedzieć nie chcą..

Nie mam kiedy wysyłać zaproszeń, nie mam kiedy robić ogłoszenia. Ledwo wyrabiam ze sklecaniem bazarków..

Edited by _Aga_
Link to comment
Share on other sites

Sama zupełnie nie jesteś, ja staram się pomóc w miarę możliwości
zwróciłam się o pomóc do dwóch organizacji:

1) kundelkowej skarbonki - dziś otrzymałam odpowiedz o przyznaniu pomocy w kwocie 76 zł (50zł na hotel i 26zł na leczenie - szczepienie i odrobaczenie Badiego, za które zalożyła Lilu)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-mo%C5%BCemy-wi%C4%99cej!-POM%C3%93%C5%BB!/page201[/url]

podam im konto bezpośrednio do Lilu, bo podała mi na PW, żeby te pieniążki jak najszybciej do niej doszły

2) skarpety im. Talcott dla starszych psów

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie/page65[/url]

odpowiedz również pozytywna, podałam konto Lilu - jednak nie wiem jeszcze na jaką sumę możemy liczyć

myślę że jak zjednoczymy siły to powoli wyjdziemy z tej trudnej sytuacji....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Aga_']ewakrakow - bardzo Ci dziękuję! :Rose:

i każdemu, który się tu na wątku pojawia i chociaż podrzuca..[/QUOTE]


Aga, wiem że nie jest Ci lekko... robisz dobrą robotę

a psiaka żal - taki kochany...
czekam na informację od Lulu czy jakies pieniążki już doszły, oby szybko cos się zmieniło na lepsze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...