Jump to content
Dogomania

*HERA* - piękna, młoda ONka już w SWOIM DOMU u Mini913! Dziękujemy!


fizia

Recommended Posts

o tym ,że polaczki bo inaczej takich debili nie nazwę handlują kotami to juz dawno temu słyszałam u mojego TZ w pracy był taki idiota , który robił dokładnie to samo bo twierdził ,że Angole kochają koty i to super biznes te ceny 85Ł i 60 za zwykłego dachowca? POLAK POTRAFI

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak tylko wiesz ile z jednej kotki w ciagu zycia moze byc kotow i z nich kotow itd?

Tu jest masakra z kotami, naprawde masakra.

Powinny byc przymusowe sterylki dla i kotek i kocurow.

Jak ja sprawdzalam domy dla Lucy dzieci - na 100% wszystkie na sterylko pojda/kastracje w wieku 6 miesiecy. Lucy miala sterylke jak male mialy 7 tygodni.

Ta suka co Lucy w ciazy bez domu zostawila zanim ja moja Mloda przygarnela to oczywiscie tez POlka....

Link to comment
Share on other sites

ja się tylko domyślam ,że tu jest tak samo dużo bezdomnych zwierząt jak i w PL tylko tu jest to tak zorganizowane ,że nie błąkają sie te zwierzaki po ulicy tak jak u nas w kraju i za to jestem wdzięczna bo pewnie bym była zapsiona po sam dach. Nigdy nie zrozumiem tego usypiania takiej ilości zdrowych zwierząt jak tu się praktykuje i tego nie zaakceptuję za to nienawidzę Anglików tak samo jak azjatów za zjadanie psów.

Czarodziejko czy Hera gryzła Twoje staruszki???? to ,że chciała dominować to juz wiem ale czy była w stosunku do nich bardzo agresywna czy tylko straszyła?
Dziś dostała szału na spacerze tak zaciekle gryzła Corteza ,że jak tylko nadarzyła się okazja wzięłam ją na ręce i trzymałam do póki się nie uspokoiła pierwszy raz była tak zaciekła do tej pory jej ataki na niego wyglądały raczej niewinnie dziś pokazała swoje nowe oblicze.

Link to comment
Share on other sites

a może pełnia księżyca jej do głowy strzeliła ;)? ja zwykle nie ingeruję w układanie hierarchii w stadzie to muszą psy zrobić same ale Hera zachowywała się jak w amoku Cortez sie odwracał dawał jej wyraźne sygnały ,że nie chce walczyć , a do niej nic nie docierało dziś jest ok nawet trzyma sie od niego na dystans już nie wisi na nim tak jak wcześniej znam Corteza i wiem ,że potrafi być bezwzględny Nora na samym początku dostała jasno poinformowana kto jest głową rodziny i teraz czasem próbuje podskoczyć ale z marnym skutkiem. Czeka mnie jeszcze z pewnością awantura pomiędzy dziewczynami bo któraś będzie chciała byc wyżej.
Co by się nie działo damy radę Hera zostaje z nami żeby nie wiem co ja nie z tych co to sie poddają i szybciutko po adopcji oddają psa bo sie nie zachowuje tak jak sie spodziewali.

Link to comment
Share on other sites

To nieźle Herasek daje popalić ;) U mnie poza zawistnym skubaniem Arona i wyszarpywaniem kłaczków tym, co się bez kolejki przytulały nie miała napadów agresji. Może czuje się najważniejsza i eliminuje konkurencję? Jest bardzo zazdrosna, ale u mnie było dużo psów i siłą rzeczy musiała się godzić na różne układy i kompromisy. Poza tym hmmm...nie było chyba bardziej zazdrosnej bogini na Olimpie jak Hera? 8) Kwestia teraz, kto robi w waszym stadku za Zeusa? Ty, czy Cortez? :D

Link to comment
Share on other sites

no i wykrakałam dziewczyny się pocięły dziś rano w parku w sumie to nie wiadomo o co Hera ma oko podbite oberwała od Nory , chciałam je rozdzielić ale się nie dały jak złapałam Nore na ręce to Hera skakała ii gryzła jak chciałam wziąć Herę to Nora atakowała więc zostawiłam obie w spokoju niestety Hercia wylądowała na plecach i się poddała ale może to i dobrze bo jest odrobinę spokojniejsza i nie zaczepia towarzystwa. Oko ma trochę spuchnięte i zaczerwienione przemywam jej rumiankiem. Cieszyłam sie ,że stan zapalny oczu odszedł w niepamięć i oczka jej już nie ropieją i nie są czerwone to się nacieszyłam to jedno podbite wygląda gorzej niż dwa razem zaropiałe.

Link to comment
Share on other sites

a Cortez chciał pomóc Norce ale mu nie pozwoliłam i stał jak ciele.
Dziś rano Heroinka potraktowała mój palec jak patyk troche zaczynam z nią ćwiczyć i bawimy się w wyskoki do patyka w związku z tym ,że patyk był krótki mój palec wygląda jak starty na tarce :( troche mi ten palec do roboty potrzebny zobaczymy dzisiaj jak bardzo będzie szczypało w połączeniu z chemikaliami fryzjerskimi ;)

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, to się dzieje u ciebie w stadzie. Ja mam takie podejście, że póki w stadzie dobrze, to nie ingeruję, ale jak moje psiaki skoczą do siebie, to ja jako przewodnik stada przywołuję je do porządku. No niestety, ja lubię przewodzić i mają być posłuszne gadziny. Ale 3 psiaki to duże wyzwanie. Także dużo radochy i obowiązków. Masz wesoło, ciągle się coś dzieje.

Link to comment
Share on other sites

a ja staram sie nie ingerować chyba ,że robi się według mnie za gorąco pewien Pan , który szkolił moje psy miał swoich własnych ONków chyba 6 i walki o władzę są nie do ominięcia
on mnie uczył żeby się nie mieszać do momentu kiedy jeden z psów się nie podda a drugi zwycięski nie odpuszcza ataku mimo poddania pierwszego psa. Nora odpuściła Herce jak sie Hercia poddała, przy pierwszej zadymie Cortez dawał znaki ,że nie będzie walczył natomiast Hera w amoku jakimś atakowała na oślep dlatego ją dosłowie wyniosłam z pola walki.
Oko Herki dziś wygląda dużo lepiej jest jeszcze czerwone ale juz opuchlizna zeszła trochę. Herka coraz posłuszniejsza na początku jak zaczęłam ją puszczać nie chciała przychodzić żeby zapiąć smycz przed powrotem do domu teraz ładnie przychodzi na zawołanie i grzecznie czeka na zapięcie smyczy.
Czerwona linka już porasta kurzem ;)

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze, że psiaki układają się i na szczęście nic bardzo poważnego się nie stało. Jednak musisz być czujna, bo kto wie, kiedy i gdzie znowu skoczą do siebie. Ludzie nie gadają, jak idziesz na spacer, że po co ci tyle psiaków? Moi sąsiedzi komentują moje psy, choć są tylko dwa.

Link to comment
Share on other sites

Moja córka przed chwilą wchodziła do domu i spotkała sąsiada (hindusa) oni się chyba boją psów albo ich nie lubią nie wiem na ulicy oni pierwsi schodzą nam z drogi :)
wkłada klucz w zamek , a sąsiad do niej : proszę cię nie otwieraj tych drzwi poczekaj aż ja wejdę do domu i zamknę swoje :d to reakcja na szczekające psy w naszym domu.

A jak Wasze przygotowania do świąt prezenty już kupione? co kupujecie dla swoich futerek?
Moje jak co roku dostaną wielkie gnaty i marchewkę chociaż marchewkę mają codziennie , gnaty od święta bo trochę im szkodzą

Link to comment
Share on other sites

nigdy nikt mnie nie pytał po co mi tyle psów bo tutaj to nic nadzwyczajnego ja osobiście pytałam moją szefową a zarazem landlady czy uważa , że mam za dużo psów ,a ona mi powiedziała że nie mam wcale tak dużo bo jej sąsiad ma 5 ona nie wie jakiej rasy ale gabarytami takie jak moje.

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][INDENT][B][COLOR=#9acd32]RADOSNYCH ŚWIĄT ORAZ ZDROWIA, UŚMIECHU I SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI W NOWYM ROKU!![/COLOR][/B]

[IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/407140_239083246165472_100001913967138_580120_221670076_n.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...