Jump to content
Dogomania

*HERA* - piękna, młoda ONka już w SWOIM DOMU u Mini913! Dziękujemy!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie też sie tak kojarzą...
Kraty i wyrok czasem na całe lata...

Mariusz mi wczoraj napisał, że postara sie załatwić te szczepienia dla Hery.

Przez ostatnie 2 dni był ciągle na interwencjach gdzieś w terenie - przywiózł do schroniska nowych 7 psiaków, w tym 2 szczeniaki...
Eghh

Link to comment
Share on other sites

Basia 1968 ja do Ciebie dostarczy :) potem odbierze i przywiezie do mnie. Kiedy to będzie to się okaże jak Hera dotrze do Ciebie i będzie miała czip i paszport :) napiszę ci jeszcze ale na PW co można zrobić żeby troszkę skrócić kwarantannę :) od piątku czekamy na potwierdzenie ubezpieczenia samochodu ,żeby można było jechać po sunię do schronu. Proszę Cię jeszcze o numer konta na PW to powoli zacznę wysyłać pieniążki bo na początku koszty będą dość spore

Link to comment
Share on other sites

mamy potwierdzenie ubezpieczenia ale żeby nie było zbyt łatwo to coś teraz się psuje w samochodzie :( w sobotę będą go sprawdzać i mam nadzieję ,że najpóźniej w przyszły weekend Hera wyjdzie z więzienia :(:( tak bym chciała żeby już sobie hasała po Twoich włościach Czarodziejko :)
Nie mam innego pomysłu na jej transport widziałam wątek transportowy i jest ktoś kto wozi psiaki ale w schronisku trzeba zapłacić za szczepienia Hery i ktoś musi zaopatrzyć moją psinę w miskę , kocyk i obrożę więc nie pozostaje chyba nic innego jak czekać. Jak ktoś ma jakiś inny pomysł to piszcie proszę bo mi się już płakać chce na to czekanie

Link to comment
Share on other sites

Czarodziejko przepraszam za poślizg pieniądze poszły dopiero dziś nie wczoraj jak pisałam ponieważ wczoraj się nie wyrobiłam czasowo niestety.
Na Twoje konto wpłynie 779.48 zł. więc to będzie na transport 150zł. 50zł. na szczepienie za które trzeba zapłacić w schronisku i 300zł. za pierwszy miesiąc pobytu Hery u Ciebie :) to co zostanie powinno wystarczyć na czip i paszport i chyba na szczepienie po zaczipowaniu do badań , jak będziesz wiedziała dokładnie ile teraz badanie kosztuje to napisz proszę. Pieniążki będę wysyłać co tydzień tak jak pisałam więc jakby to co teraz wysłałam nie wystarczyło na to o czym napisałam to doślę w niedzielę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Ja wczoraj napisałam Mariuszowi to, co napisała Czarodziejka, więc już ,mniej więcej, wie w jakie dni jest to możliwe[/QUOTE]

Pojadę w środę.
Jutro mam wizytę kontrolną wetek. Wspomniałam o Herze. Będzie tu pod nosem praktycznie wysterylizowana, zaczipowana i przebadana do paszportu. To znacznie zmniejszy koszty niż podróże do Łasku, gdzie wyrabiałam paszport Luckiemu, który też pojechał na wyspy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='minia913']Czarodziejko przepraszam za poślizg pieniądze poszły dopiero dziś nie wczoraj jak pisałam ponieważ wczoraj się nie wyrobiłam czasowo niestety.
Na Twoje konto wpłynie 779.48 zł. więc to będzie na transport 150zł. 50zł. na szczepienie za które trzeba zapłacić w schronisku i 300zł. za pierwszy miesiąc pobytu Hery u Ciebie :) to co zostanie powinno wystarczyć na czip i paszport i chyba na szczepienie po zaczipowaniu do badań , jak będziesz wiedziała dokładnie ile teraz badanie kosztuje to napisz proszę. Pieniążki będę wysyłać co tydzień tak jak pisałam więc jakby to co teraz wysłałam nie wystarczyło na to o czym napisałam to doślę w niedzielę[/QUOTE]

Dzięki :)
Paszport i czipowanie, to 125 zł. Badanie krwi - jeszcze nie wiedzą, muszą sprawdzić dokładnie, ale jutro będę wiedziała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Ja wczoraj napisałam Mariuszowi to, co napisała Czarodziejka, więc już ,mniej więcej, wie w jakie dni jest to możliwe[/QUOTE]
Dziękuję Ci Fiziu za pomoc w kontakcie ze schroniskiem :) Ja się nie wyrabiam czasowo z niczym dosłownie mam wolne niedziele i poniedziałki i co tydzień coś planuje i część z moich planów idzie w łeb bo co chwilę jakieś niespodzianki się pojawiają. Dziś od rana biegam po lekarzach najpierw zaliczyłam psiego doktora bo termin szczepienia się zbliżał , a potem szukałam dentysty dla córki bo ją ząb rozbolał, a tu umówić się do dentysty na już nie jest łatwo.
Powiem Wam ,że byłam dziś pierwszy raz u weta tu na wyspie i jestem pod wrażeniem :) psy mają zrobiony kompleksowy przegląd , a umówieni byliśmy tylko na szczepienie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Pojadę w środę.
Jutro mam wizytę kontrolną wetek. Wspomniałam o Herze. Będzie tu pod nosem praktycznie wysterylizowana, zaczipowana i przebadana do paszportu. To znacznie zmniejszy koszty niż podróże do Łasku, gdzie wyrabiałam paszport Luckiemu, który też pojechał na wyspy.[/QUOTE]
Już się nie mogę doczekać kiedy ona będzie u Ciebie :) wiem ,że masz liczne stadko do oporządzenia ale jeśli to możliwe to zrób jej trochę fotek i wstaw tu jak już będzie u Ciebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...