Jump to content
Dogomania

*HERA* - piękna, młoda ONka już w SWOIM DOMU u Mini913! Dziękujemy!


fizia

Recommended Posts

  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Emigrantka']daj znac po - tylko nie sms bo pewnie by doszedl w srode kolo 3 rano ;)

powodzenia[/QUOTE]

zadzwonię do Ciebie jak dostanę te papiery :)
Ja nie mam pojęcia co sie dzieje z moim telefonem albo Cię nie słyszę albo dochodzi Ci kawałek smsa tylko , a najlepsze te mmsy tel niby nowy może z siecią coś nie halo.

Link to comment
Share on other sites

mam w O2 ale tylko z pisaniem do Ciebie mam problemy ;) do innych dochodzi odrazu wszystko.

Odebrałam dokumenty Herci więc dziewczyna jest już w tym kraju ,że tak powiem legalnie ;)
mam numer rejestracyjny samochodu nie udało mi sie rozmawiać z tym palantem co porzucił Herę wysłał do mnie jakiegoś biedaka ciężko przestraszonego , który na widok psa nie wysiadł z samochodu tylko podał mi papiery przez okno.

Link to comment
Share on other sites

spacer suuuuper Hercia chwile była puszczona ale raz zwiała i nie miała ochoty przyjść do mnie więc się przestraszyłam i uwiązałam na smyczy na amen muszę jeszcze dać sobie i jej trochę czasu bo śmiertelnie sie boję ,żeby nie uciekła, a strasznie mi jej szkoda jak psy sie bawią , a ona na smyczy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...