Jump to content
Dogomania

Pomóżcie Teresce i Jej rodzinie przetrwać trudny czas!


Gosiara

Recommended Posts

Zapisałam adres, postaram się wysłać jakieś ubrania. Zamiast oddawać na Caritas (niejednokrotnie byłam świadkiem sytuacji kiedy ubrania z pojemników na odzież używaną wprost z ulicy trafiły na wieszaki sklepów second-hand - mało sprawiedliwe), wyślę tej rodzinie. Nie mogę w tej chwili zasilić konta, ale zadbane ubrania dla gospodyni na pewno znajdę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiara']Tereska z mężem byli u ortopedy,Tadeusz ma mieć operację na bark po rehabilitacji może by znalazł prace...Ale termin operacji za 3,5 roku...![/QUOTE]

Znam to, mój tata niał kolkę nerkową, ból niesamowity, termin na ...grudzień.

Link to comment
Share on other sites

Tereska uratowała życie wycieńczonej kotce,która szła za nią do pracy...Podczas sprzatania siedziała w kamerliku dostała jeśc i wode,Tereska zabrała ją do domu:)Zadzwoniła do jakieś znajomej i na nie swój koszt zaczęło się leczenie kotki,kotka była na ostatnich nogach...Ma koci katar,dostaje codziennie antybiotyk i ma zakraplane oczka w ciągu tygodnia przytyła 0,5 kg:)I jest lepiej,po wyzdrowieniu pujdzie do adopcji:)

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam serdecznie na bazarek cegiełkowy.:iloveyou: Zbieramy pieniążki dla zagłodzonej i chorej suni z pod Zamościa, prosimy o wsparcie :modla:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205432-***-uratuj-mi-%C5%BCycie-to-tylko-5-z%C5%82-***?p=16633741#post16633741"]http://www.dogomania.pl/threads/2054...1#post16633741[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Czy jest konto podane, gdzieś na wątku? Porządnych ludzi trzeba wspierać! Chętnie wyślę symboliczne pieniążki na leczenie kotki. Jeśli przyda się pomoc rzeczowa, mogłabym coś podesłać przed świętami, adres widziałam, że jest![/QUOTE]
09 1050 1588 1000 0022 4474 0185 (adres na pw)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...