Jump to content
Dogomania

PODZIĘKOWANIE za WIELKIE SERCE!!


nadzieja

Recommended Posts

Przepraszam ze obecnie nie wklejam fotek ani nic nie piszemy ale dzis by6lismy na swiatecznych zakupach. Avi rowniez Dostanie niespodzianke:) po swietach sie pochwali co dostal:). Obiecuje wiecej wiadomosci w trakcie i po swietach. Miewamy sie swietnie, Avis szaleje na spacerkach jest wspaniale:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozdrowienia dla szczerbusia :thumbs:


:tree1:

[B]Pomóż zwierzakom w schroniskach - Świąteczna akcja Animalii:[/B]
[URL="http://animalia.pl/choinka.php"][SIZE=3][COLOR=#ff0000][B]http://animalia.pl/choinka.php[/B][/COLOR][/SIZE][/URL]
[B]Wyślij do wszystkich swoich znajomych pocztówki. Za każdą pocztówkę, którą odbiorca obejrzy do końca 26 grudnia, wpłacamy złotówkę na karmy dla zwierząt mieszkających w[/B] [URL="http://schronisko.dajmudom.pl/str.php?dz=15"][COLOR=#0000ff]Schronisku w Korabiewicach[/COLOR][/URL].

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze ze tak wiele Was dogomaniakow odwiedza i udziela sie na naszym temacie.Moze czas na podsumowanie Minionego roku:) Uwazam go za Najbardziej nieoczekiwany rok w moim zyciu. Pelen niezapomnianych wrazen i zdrrzen.
po
1. Zdalam z b. dobrym wynikiem szkole zakonczylam etap szkoly sredniej z Peknie napisana matura i Wynikiem Egzaminu Zawodowego.
2. Poznalam Wielu Dobrych ludzi. Dzieki Wam zaczeelam wierzyc w siebie. Poczulam ze ma Wspaniale grono przyjaciol Dogomaniakow.
3 Walcze z choroba i juz 1 guzka udalo mi sie prawie Pokonac:)
4.W MOIM ZYCIU POJAWIL SIE AVI-MOJ WYSNIONY, WUMARZONY NAJBLIZSZY KOMPAN-KOCHANE SLONECZKO NIE ODSTEPUJEMY SIEBIE NA KROK.
5. Mieszkam z kims kogo kocham- i to nie jest chlopak ani narzyczony. Tylko ktos z Rodziny:)
6,,7

mozna by wymieniac wiele Dobra ktore mnie spotklao. Jestem typem domatorki . po przeprowadzce nie ma tu zbyt wielu znajomych. Ale mam Was. za co Z calego serca dziekuje. traktuje ta strone jako Pamietnik. Avi Dzis wybiegal sie na spacerku jest w nim tyle energii. nawet kaluze mu nie straszne. i JEST TAK WPATRZONY WE MNIE,JAK I JA W NIEGO.


NIGDY NIE ODWAZYLABYM SIE POMYSLEC ZE SOPTKA MNIE TYLE DOBRCI
TO CUDOWNE.
POZDRAWIAMY SERDECZNIE
Nadzieja i Avi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Kasia, chora, mloda osoba, marzyła o yorku. Pisalam juz o Kasi.
Kasia rok temu zakupila yorka od pseudohodowcy-nie byla swiadoma, co to oznacza. York byl juz chory kiedy go zakupila(nie wiedziala jeszcze o tym) i niestety mimo walki o jego zycie york odszedl za TM.:shake:

Kasia marzyla o yorku, byla tez przed nia matura. Mimo choroby starala sie i mature zdala jako najlepsza w szkole i zawodowy egzamin na b.dobrze. Kasia jest juz technikiem weterynarii :loveu: ale pracowac ani studiowac dalej narazie nie moze, ze wzgledu na stan zdrowia:shake:

Oczywiscie caly czas marzeniem Kasi byl yorczek;)

:lilangel: :lilangel:Aniołowie chodza po swiecie i spełniaja marzenia......
[/quote]

jestem wzruszona jak dobrzy są jeszcze ludzie na tym świecie, tacy bezinteresowni dobroduszni to wspaniale że masz ukochanego yorkusia
Kasiu życze powrotu do zdrowia i uzyskania wymarzonego zawodu weterynarza (też o tym marze ale jeszcze sporo przede mną)
będę za was trzymać kciuki:)
Avi jest śliczny, a razem wyglądacie przepięknie :loveu: wystawy są wasze nikt nie będzie miał z wami szans,
wierszyki które napisałaś są tak wspaniałe że przez
chwile myślałam, iż napisała je conajmniej szymborksa masz talent
na każdym zdjęciu jest coraz to piękniejszy
życze wam zdrówka, sukcesów na wystawach i wszystkeigo co dla was najlepsze :loveu:
p.s tylko dorzuc jeszcze troche zdjęć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...