Jump to content
Dogomania

Szamanek-za cale dobro swiata cioteczkom dziękuje.MAM DOMEK


giselle4

Recommended Posts

Wiadomość dnia :multi::multi: :multi:, Szaman w domku :multi::multi::multi:

Szczęściarzu masz domek i swoją pańcię
pilnuj ją teraz i nie zwiewaj więcej
A pańcia to też szczęściara, że ma
takiego fajnego Szamanka
Bądź szczęśliwy Szamanku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='giselle4']ZA MAJ JUZ NIE ZAPŁACIMY...TO W KWESTII ROZLICZENIA:)
PROSZE O PRZEKAZANIE TYCH PIENIADZY NA Apolla
CZY SIE ZGADZACIE?...prosze:):):)
[B]Maj[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/B]
zostało-111zł
iwna5702 -10zł*
iwstar58-40zł*

--------------------------------
Razem-161zł[/QUOTE]

Proszę..co za pytanie. Ja oczywiście że się zgadzam

Link to comment
Share on other sites

To dla mnie ogromna radosc, kiedy ktorys z moich podopiecznych znajduje domek .... a jesli to jest tak wspanialy domek, to radosc podwojna.
Szamanek ma wspaniala pania i jej syna, ktory tez pokochal niunka bardzo.
Ostatnio pani powiedxziala mi, ze Szamanek to zdrajca, bo bardziej chyba kocha swojego pana .... bo pan zabiera go na dlugie spacery, a z pania chodzi sobie tylko po pobliskim parku.
Spacerki ma tyle razy ile tylko mu sie zachce ... pani zaraz sie ubiera i wychodza.
Niunius zapatrzony w swoja pania jak w obrazek, a pani mowi o nim , ze to jej synus i kochana myszka.
Odwiedzilam ich juz raz i wybieram sie znow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Aż do soboty? A mnie w sobotę nie będzie na dogo. Szmanku ja sobie zyczę żeby ten bazarek co trwa dla Ciebie i troszkę kaski już jest, nie był Ci potrzebny i żebym mogła pytac cioteczki na jaką inną biedę kaskę dać :p[/QUOTE]
No i spełniło się moje życzenie.
Zuziu , Grażynko w wszystkie cioteczki kochane z tego wątku , jesteście kochane
Tak się cieszę, z każdej adopcji się cieszę, ale jak dom znajduje stereńka bieda to poczwórnie.
Szamanku powodzenia psiaczku
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']No i spełniło się moje życzenie.
Zuziu , Grażynko w wszystkie cioteczki kochane z tego wątku , jesteście kochane
Tak się cieszę, z każdej adopcji się cieszę, ale jak dom znajduje stereńka bieda to poczwórnie.
Szamanku powodzenia psiaczku
:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE]
dziewczyny to tylko Wasza zasługa....naprawde
bez Was ja jestem nikim
kocham to co robimy dla naszych maluchow
teraz Apollo i Amorek to priorytet
i obydwaj bez deklaracji....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Oj nie poznalybyscie Szamanka ! Taki sie sliczny zrobil ... wyczesany, siersc lsniaca i taka mieciutka, gesta .....
Jest grubaskiem nareszcie, bo u mnie dlugo nie chcial przytyc.
teraz ma sasiadke z cieczka i jest troche niespokojny. Nawet raz pani uciekl i musiala za nim gnac po parku.
Wczoraj wlasnie bylam u niego poznym wieczorem i zawiozlam ogromna wedzona kosc zeby mial zajecie i mu panny z glowy wywietrzaly.
Prosilam pania zeby na wszelki wypadek na obrozy napisala dlugopisem numer telefonu, ale przy najblizszej okazji podrzuce adresowke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Oj nie poznalybyscie Szamanka ! Taki sie sliczny zrobil ... wyczesany, siersc lsniaca i taka mieciutka, gesta .....
Jest grubaskiem nareszcie, bo u mnie dlugo nie chcial przytyc.
teraz ma sasiadke z cieczka i jest troche niespokojny. Nawet raz pani uciekl i musiala za nim gnac po parku.
Wczoraj wlasnie bylam u niego poznym wieczorem i zawiozlam ogromna wedzona kosc zeby mial zajecie i mu panny z glowy wywietrzaly.
Prosilam pania zeby na wszelki wypadek na obrozy napisala dlugopisem numer telefonu, ale przy najblizszej okazji podrzuce adresowke.[/QUOTE]

Zuziu...jestes naszym szczesciem i dziekuej ze zrobilas fotke
ale to nie Szamanek
to sliczny kawaler...:):)

Link to comment
Share on other sites

Grazynko, to zdjecie to zaraz po adopcji bylo zrobione w maju jeszcze.
Teraz to z Szamanka jest cudny kawaler !!!!
Zrobie nastepnym razem, bo teraz bylam poznym wieczorem i bylo juz calkiem ciemno i w domu tez by trzeba bylo z lampa robic fotke, a to zaraz by z oczek zrobily sie zaroweczki.
Zrobie, kiedy zajade w dzien.

Link to comment
Share on other sites

Szamanek szczęśliwy, więc mi wybaczy ;). Zapraszamy na bazarek książkowy- super pozycje i wszystkie od 7 zł! Bochnar z Koszyka Niechcianych Staruszków czeka na wsparcie- zapraszamy
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/215580-*LUBISZ-CZYTA%C4%86-WEJD%C5%B9%21%21%21-CW-od-7-z%C5%82.%21%21%21-DLA-BOCHNARA-NA-DT-DO-11.10.2011-godz.-20-00*?p=17747157#post17747157"]http://www.dogomania.pl/threads/215580-*LUBISZ-CZYTA%C4%86-WEJD%C5%B9%21%21%21-CW-od-7-z%C5%82.%21%21%21-DLA-BOCHNARA-NA-DT-DO-11.10.2011-godz.-20-00*?p=17747157#post17747157[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...