Jump to content
Dogomania

Oleje z łososia: Kronch, Salmopet, Brit, Grizzli - jakie różnice?


Ginkat

Recommended Posts

Ja ze swojej strony moge polecic olej FATROOMEGA [URL]http://fatro-polska.com.pl/produkty-dla-zwierzat-towarzyszacych-fatro-polska/47-fatrogermina[/URL] to nie tylko łososiowy olej, a z różnych rodzajów ryb stosuje od prawie roku i efekty sa super. Nie tylko poprawil sie wyglad wlosa (pieknie sie blyszczy) to moja suka duzo chetniej wcina z nim karme i puszcza mniej bakow :)):P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Z którego to artykułu jasno wynika, że najlepszy jest ten olej, którym handluje ekozwierzak ;) ;)[/QUOTE]
No właśnie :lol: A on jest dostępny tylko w malutkiej buteleczce obecnie.
Ja zamówiłam tego Brita w końcu, przetestujemy i zobaczymy ;) Podoba mi się ta butelka z pompką, ułatwia dawkowanie i pozwala zachować opakowanie w czystości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agastaffbull']Na stronie sklepu ekozwierzak jest cały artykuł jak wybrać dobry olej i czym się one różnią. Jest też test kilku olejów.[/QUOTE]
Też na to zwróciłam uwagę jak czytałam ten artykuł, ale na wyniki testu to ja już wpływu nie miałam...Używałam oleju z dra Seidla-psu bardzo smakował, ale poprawy zero. Sprawę z sierścią rozwiązał w kilka dni zupełnie inny preparat, bez oleju w składzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Obama']Ktoś próbował ???
[URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/skora_siersc/olej/60917[/URL]

Opis brzmi super.Mój pies ma krótką sierść,chciałabym żeby może była bardziej błyszcząca.[/QUOTE]
A my to stosujemy i sierść miła w dotyku,nieco bardziej jedwabista.Naprawdę,jestem zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='agastaffbull']Też na to zwróciłam uwagę jak czytałam ten artykuł, ale na wyniki testu to ja już wpływu nie miałam...Używałam oleju z dra Seidla-psu bardzo smakował, ale poprawy zero. Sprawę z sierścią rozwiązał w kilka dni zupełnie inny preparat, bez oleju w składzie.[/QUOTE]

U mnie podobnie. Długo stosowałam Fish4dogs i prawdę powiedziawszy nie zauważyłam takich efektów jak po preparacie Efa Olie. Suma sumarum dużo droższym i bardziej specjalistycznym. Z perspektywy czasu, a non stop stosuję też olej lniany, czy oliwę z oliwek - te oleje to są wspomagacze. Dopiero po długim czasie stosowania widać efekty, mniejsze lub większe. Ale na bank to nie jest żaden cud. Nie zaszkodzą na bank, w początkowej fazie stosowania po Fish4dogs, tak samo po Bricie - były luźniejsze kupy. Ale nie należy się tym zrażać. Fajne specyfiki ale niekoniecznie działające cuda, o ile ktoś w cuda wierzy. Jako wspomagacze, są zdrowe i fajne, ale na efekty trzeba serio poczekać. W przypadku jeśli psiakowi potrzebna pomoc na już - to raczej te oleje niczego nie zdziałają.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 years later...

Witam. Posiadam 8-letniego Cockiel Spaniela i chciałbym kupić mu dodatkowo jakiś olej z łososia na wzmocnienie sierści itp ponieważ w tym roku jest istna tragedia z gubieniem sierści i mam pytanie jaki olej z łososia polecacie bo trochę tego na rynku jest a olej olejowi nie równy? Karmę jaką mu kupuję to  FITMIN Dog for life.

Z góry dziekuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...